Zakłady bukmacherskie to nie tylko sport, od pewnego czasu popularne słały się również inne wydarzenie – w tym wydarzenia polityczne. Sprawdziliśmy u których bukmacherów można obawiać zakłady bukmacherskie wydarzeń politycznych w Polsce i na świecie.

Bukmacherzy u których dostępne są zakłady bukmacherskie z kategorii polityka:

Odszukanie wydarzeń politycznych u powyższych bukmacherów nie jest tak intuicyjne jak w przypadku wydarzeń sportowych dlatego poniżej znajdziesz opis gdzie znajdują się polityczne zakłady bukmacherski u konkretnego bukmachera

Fortuna – zakłady bukmacherskie w kategorii polityka

W fortunie zakłady z kategorii polityka są stosunkowo prosto do namierzenia. Aby odszukać zakłady na wydarzenia polityczne w fortunie, należy kolejno: przejść do menu po lewej stronie i na końcu listy znajdziesz zakładkę “polityka”

Zakłady bukmacherskie polityka

Wybór wydarzeń politycznych w Fortunie jest dosyć spory. Aktualnie znajdziemy tam około 9 różnych zakładów zarówno z Polski (np.: wybory parlamentarne) jak i ze świata (wybory prezydenckie w USA)

STS – polityka

Podobnie jak w fortunie – zakłady na wydarzenia polityczne znajdziesz w menu bocznym prawie na samym końcu listy:

W tym momencie oferta zakładów jest dosyć uboga bo znajdziemy tam zaledwie jedno wydarzenia na zwycięstwo wyborów parlamentarnych w Polsce, gdzie możemy obstawić czy PIS wygra wybory czy inna partia polityczna:

LvBet i zakłady na wydarzenia polityczne

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *