Totolotek - zakłady bukmacherskie

Szybka nawigacja (kliknij, aby przejść do konkretnego działu):

 1. Totolotek zakłady bukmacherskie – informacje ogólne
 2. Jak założyć konto w Totolotku
 3. Aplikacje mobile Totolotek
 4. Wypłata i wypłata środków z Totolotka
 5. Program afiliacyjny Totolotek
 6. Totolotek opinie

Totolotek zakłady bukmacherskie – informacje ogólne

totolotek zakłady bukmacherskie logoZakłady bukmacherskie TOTOLOTEK  zostały założone przez Totalizator Sportowy – państwową firmę założoną w roku 1956. Oczywiście rok 1956 to data założenia całej firmy – działalność w zakresie zakładów online firma prowadzi od roku 2013 kiedy to uzyskała zezwolenie Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności zakładów bukmacherskich.

Najważniejszą obok zakładów bukmacherskich działalnością tej firmy jest organizowanie loterii LOTTO. Firma jest w 100% własnością Skarbu Państwa – jest to z pewnością duża gwarancja jakości, bezpieczeństwa oraz wypłacalności. Totolotek to w tej chwili jedna z bardziej znanych firm bukmacherskich na polskim rynku przede wszystkim ze względu na bardzo szeroką ofertę zakładów oraz przede wszystkim ofertę – która okresowo była bez porównywalnie lepsza niż oferta zagranicznych konkurentów.

W tej chwili choć nie jest już tak atrakcyjna – nadal jest lepsza niż u wielu konkurentów na światowym rynku – więcej szczegółów na ten temat przeczytacie w dalszej części tego artykułu. Od jakiegoś czasu totolotek przygotował również bardzo dobrą aplikację mobilną, która działa bardzo przyzwoicie – dodatkowo za korzystanie z niej bukmacher oferuje dodatkowe korzyści – oprócz jednorazowego bonusu, zdarzają się również promocje gdzie przez aplikację mobilną możemy grać bez podatku (w praktyce oznacza to oczywiście, że gra nadal jest legalna – podatek jest po prostu opłacany przez bukmachera).

Trzeba dodać również, że aplikacja jest znacznie bardziej przyjazna dla użytkownika niż strona, która niestety na ten moment jest największą słabością tego bukmachera. Wśród zalet należy podkreślić oczywiście fakt, że grając u tego bukmachera – nie postępujemy wbrew postanowieniom ustawy anty-hazardowej – nie ryzykujemy więc nieprzyjemności z Urzędem Skarbowym czy Izbą Celną.

Czy Totolotek posiada zezwolenie na legalne prowadzenie zakładów bukmacherskich w Polsce?

Tak. Totolotek otrzymał zezwolenie od Ministra finansów na prowadzenie zakładów bukmacherskich w Polsce 20 czerwca 2013 roku (zezwolenie numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485).

Rok założenia2013
PaństwoPolska, Warszawa
Strona internetowawww.totolotek.pl
Język polskiPolski
Kontakt z obsługą w języku polskimTak
Aktualne bonusyDodatkowe 100% od pierwszej wpłaty
Metody płatnościDotpay, tpay
Dostępne walutyPLN
Minimalny zakład2 zł
Minimalny depozyt1 zł

Kontakt do Totolotka

Podobnie jak u innych firm w tej branży najlepszą formą kontaktu z obsługą klienta oraz sposobem na rozwiązywanie problemów jest czat online. Obsługa klienta działa dość sprawnie – zwykle (poza sytuacjami awaryjnymi czy dużymi imprezami sportowymi) czas oczekiwania na kontakt z konsultantem nie przekracza 2-3 minut. Oczywiście w bardziej skomplikowanych przypadkach – bądź w przypadku dużego obciążenia konsultantów można także skonsultować się z obsługą za pomocą maila pomoc@totolotek.pl. W przypadku konkretnych akcji marketingowych przesyłanych mailem zawsze znajdziemy równiez informacje gdzie możemy znaleźć więcej szczegółów – zwykle jest podany email do kontaktu w sprawie konkretnej akcji promocyjnej bądź ogólny email do działu marketingu.

 • ? Adres (siedziba spółki):
  Totolotek S.A.
  ul. Taneczna 18 b
  02-829 Warszawa

Logowanie do Totolotka

Logowanie na stronie Totolotek jest bardzo proste. W przeciwieństwie do niektórych konkurentów na stronę logujemy się podając nick (wymyślony przy rejestracji) nie zaś adres email. W przypadku problemów możemy oczywiście skorzystać z opcji odzyskiwania hasła. Ważna informacja jest to, że nick to wartość CASE-SENSTIVIE oznacza to, że odróżniane są w tym przypadku duże i małe litery – podanie ich niepoprawnie powoduje, że nie uda nam się zalogować. Jest tak oczywiście także w przypadku hasła – to jednak standard.

Regulamin zakładów bukmacherskich Totolotek

Regulamin zakładów bukmacherski Totolotek można znaleźć pod linkiem: http://help.totolotek.pl/pomoc/?regulaminy-gier.html?lang=pl – szczególnie ważny jest jednak regulamin dotyczący promocji bonusowych – regulamin ten postaramy się przybliżyć w kolejnym punkcie. Warto jednak też pamiętać, że poszczególne okresowe promocje mają także swoje dedykowane regulaminy, z którymi radzimy zapoznać się każdorazowo przed skorzystaniem z oferowanej przez bukmachera promocji.


Jak założyć konto w zakładach bukmacherskich Totolotka?

Podobnie jak u innych bukmacherów procedura zakładania konta jest niezwykle prosta. Wystarczy podać podstawowe dane osobowe – adres, imię i nazwisko czy adres email i już jesteśmy zarejestrowani. W przeciwieństwie do zagranicznej konkurencji – podobnie za to do innych polskich bukmacherów – totolotek wymaga przesłania skanu dowodu osobistego przy rejestracji. Jest to wymóg licencyjny a także ochrona przed graczami, którzy chcieliby nadużywać oferty bonusowej.

Czas weryfikacji konta zwykle nie jest dłuższy niż 1 godzina. Totolotek nie robi również problemu gdy zdjęcie dowodu jest z zamazanym zdjęciem bądź podpisem – dla bezpieczeństwa warto z tego skorzystać. Pełna weryfikacja gwarantuje jednocześnie, że nie będziemy mieli problemu przy wypłacie środków.


Aplikacje mobile Totolotek

Aplikacja mobilna Totolotka jest dostępna w:

 • Google Play
 • AppStore.

W przeciwieństwie do strony bukmachera – która niestety nie jest zbyt przejrzysta  – aplikacja totolotek jest na najwyższym poziomie techniczny a korzystanie z niej jest przyjemne i bardzo proste.

Aplikacja Totolotek na Androida

Aplikację pobierzemy oczywiście bezpłatnie ze sklepu Google Play czy też klikając link na stronie bukmachera. Aplikacja została wykonana bardzo dobrze a korzystanie z niej jest dużo łatwiejsze niż korzystanie z wersji www u tego bukmachera. Ciekawym dodatkiem jest to, że bukmacher by zachęcić do instalacji i korzystania z aplikacji organizuje cykliczne promocje, które powodują, że gra staje się dużo bardziej opłacalna – na przykład czasowa promocja w ramach, której bukmacher opłaca podatek od naszych zakładów.

Aplikacja Totolotek na iOS

Podobnie jak w przypadku Androida również mając telefon firmy Apple możemy pobrać aplikację za darmo ze sklepu AppStore. Pod względem funkcjonalnym aplikacja na Apple oraz Android jest bardzo podobna.


Wypłata i wypłata środków z Totolotka

Pełna weryfikacja danych osobowych przy zakładaniu konta powoduje, że w totolotku nie ma żadnych problemów z dokonywaniem wypłat. Wypłaty realizowane są na konto bankowe a w zdecydowanej większości przypadków czas ich procesowania nie przekracza 1 dnia roboczego. Zlecenie wypłaty środków przed godziną 10 rano powoduje nawet, że pieniądze możemy mieć już na koncie nawet tego samego dnia. To bardzo duża zaleta i wysoki standard w porównaniu do innych bukmacherów – szczególnie zagranicznych gdzie tak szybka wypłata na konto bankowe nie jest możliwa.

Poniżej film instruktażowy – jak dokonać pierwszej wpłaty z zakładach bukmacherskich Totolotek:


Program afiliacyjny Totolotek


Opinie o Totolotku

Zalety
➕ szybkie wypłaty
➕ legalność bukmachera
➕ dobra aplikacja mobilna
➕ ciekawe i liczne oferty promocyjne

Wady
➖ konieczność przesłania dowodu (można go zabezpieczyć)
➖ kiepska strona www


Nota prawna:

Zakłady bukmacherskie Totolotek S.A posiadają zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów (Numer zezwolenia: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485, zewzolenie wydane 20.06.2013r.). Udział w nielegalnych grach hazardowych moze stanowic naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *