Totolotek rejestracja konta, freebet 20zł bez depozytu

Rejestracja w totolotku jest bardzo prosta i intuicyjna. Po wejściu na stronę totolotek.pl należy na górze witryny poszukać pomarańczowego przycisku z napisem “Zarejestruj się”. Niekiedy na górze strony wyskoczy informacja o plikach cookie, która zakrywa przycisk, więc trzeba ją zamknąć i przejść do rejestracji.

Rejestracja konta w Totolotku

Gdy wyświetli się podstrona rejestracji, musimy podać na niej swój adres e-mail, a także numer telefonu oraz zaakceptować wszystkie niezbędne zgody (jeśli nie chcemy otrzymywać od bukmachera wiadomości sms i e-mail o charakterze reklamowym, możemy odznaczyć dwie ostatnie, niezbędne do rejestracji są tylko te, przy których znajduje się gwiazdka). Następnie przepisujemy kod captcha i przechodzimy dalej.

Totolotek Freebet 20zł przy rejestracji

Na tym etapie warto wspomnieć, że jeżeli zarejestrujemy się z tej strony: https://www.totolotek.pl/Registration4 otrzymamy Freebet bez depozytu w wysokości 20zł (Aby wypłacić freebet należy obrócić go trzykrotnie w zakładach bukmacherskich po kursie minimalnym 2.0)

totolotek rejestracja

Rejestracja na Totolotek.pl

W kolejnych etapach musimy podać swoje dane osobowe, czyli imię i nazwisko, adres, adres e-mail, PESEL i numer dokumentu tożsamości. Musimy także wysłać skany lub zdjęcia obu stron dowodu osobistego, tak by pracownicy bukmachera mogli zweryfikować wprowadzone przez nas dane i udostępnić nam możliwość obstawiania zakładów. Naszym obowiązkiem jest również wymyślenie sobie unikalnej nazwy użytkownika i hasła za pomocą których będziemy logować się w serwisie. Musimy więc zapamiętać to, jakie dane tam wprowadzimy.  Po podaniu wszystkich niezbędnych danych możemy kliknąć w przycisk Zarejestruj.

Na podany przez nas adres e-mail otrzymamy kod aktywacyjny, który musimy kliknąć, by potwierdzić jego poprawność i chęć założenia przez nas konta. Pozostaje nam już tylko czekać na weryfikację. Jeśli będzie ona pozytywna to możemy wpłacać pieniądze na konto bukmachera i zacząć obstawiać.