Totolotek opinie

Totolotek to najstarszy polski bukmacher, który początkowo świadczył usługi tylko w punktach naziemnych, a od 2013 roku, robi to także w Internecie za pośrednictwem strony totolotek.pl. Co użytkownicy Totolotka myślą o tym bukmacherze? Jak w ich oczach prezentuje się jego oferta?

W środowisku bukmacherskim Totolotek ma bardzo dobrą opinię. Od wielu lat jego oferta naziemna i internetowa stoją na bardzo wysokim poziomie.

Totolotek: opinie o aplikacji mobilnej

Aplikacja mobilna pojawiła się w 2016 roku. Osoby korzystające z niej szczególnie cenią sobie bardzo atrakcyjny interfejs, utrzymany w pomarańczowo-czarnych, charakterystycznych dla bukmachera barwach. Aplikacja nie wiesza się, jest wyjątkowo stabilna, a korzystanie z niej jest bardzo przyjemne. Z aplikacji możemy skorzystać na urządzeniach z systemem Android i iOS. Aplikację na Androida możemy pobrać tylko ze strony bukmachera, ale nie jest to spowodowane błędami Totolotka, ale polityką Google, które zabrania umieszczania aplikacji promujących hazard na swoim sklepie. Instalacja aplikacji jest banalnie prosta, a cały proces jest dokładnie opisany na stronie internetowej. W przypadku urządzeń ze stajni Apple jest dużo lepiej, gdyż aplikację można pobrać darmowo z serwisu iTunes.

Aplikacja posiada niewielkie wymagania i bez problemu można z niej korzystać również na starszych i wolniejszych telefonach.

Kiedyś, korzystający z aplikacji mobilnej dostawali także dodatkowy bonus, zachęcający do skorzystania z aplikacji. Niestety, obecnie promocja ta jest wycofana i korzystanie z aplikacji mobilnej nie da nam zupełnie żadnych dodatkowych bonusów.

Dużym plusem aplikacji mobilnej Totolotka jest to, że umożliwia ona także wpłatę i wypłatę środków, dzięki czemu nie będziemy musieli korzystać z witryny internetowej, by przelać pieniądze na konto bukmachera. Jest to duże uproszczenie.

Totolotek: opinie o ofercie zakładów

Opinie o ofercie zakładów bukmachera Totolotek są wyjątkowo dobre. Jest to spowodowane tym, że oferta jest naprawdę rozbudowana, zarówno jeśli chodzi o zakłady live, jak i zakłady przedmeczowe. Każdego dnia gracze mają możliwość obstawiania bardzo wielu dyscyplin sportowych, zarówno tych najbardziej popularnych, jak i tych mniej znanych w naszym kraju. Bez problemu obstawimy tu również sporty wirtualne, a także e-sport. Nic nie stoi także na przeszkodzie, by obstawiać wydarzenia polityczne i kulturalne.

Oferta przedmeczowa Totolotka jest naprawdę znakomita. Możemy w niej obstawiać co chcemy i jak chcemy. Jeśli interesują nas zakłady na handicapy, strzelców goli, czas wbicia pierwszej bramki, to bukmacher Totolotek jest dla nas. Zakłady na żywo, choć trochę gorsze, wciąż należą do jednych z najlepszych wśród polskich bukmacherów. Cała oferta live aktualizowana jest bardzo szybko, a kursy aktualizowane są z dużą częstotliwością.

Samo obstawianie zakładów jest niezwykle proste i intuicyjne. Wystarczy tylko kilka kliknięć, by móc postawić zakład na wybrane przez nas z dużej oferty spotkania. Czytelna i atrakcyjna strona ułatwia i zachęca do stawiania kuponów.

Niestety, dużo użytkowników narzeka na kursy, które znajdziemy na stronie Totolotka. Co prawda nie są one całkiem złe, ale nieco im brakuje do najlepszych bukmacherów na polskim rynku. Totolotek posiada dość dużą marżę, co w połączeniu z podatkiem hazardowym oraz dodatkowym podatkiem od wysokich wygranych sprawia, że obstawiając zakłady przy jego pomocy jest nieco bardziej ryzykowne niż u innych dużych polskich bukmacherów. Oczywiście nie wszystkie spotkania posiadają słabe kursy. Zdarza się, że w ciągu dnia trafimy na kilka perełek, które naprawdę warto postawić. Są to zazwyczaj mecze z największych lig na świecie, więc wbrew pozorom mamy z czego wybierać.

Totolotek: opinie graczy na forach internetowych

Opinie o Totolotku, tak jak o wszystkim innym w Internecie, są mieszane. Należy jednak pamiętać, że mało komu chce się pisać pozytywne opinie, gdy wszystko jest w porządku, natomiast każdy wylewa z siebie jad, jeśli tylko pójdzie nie po jego myśli. Porównując opinie Totolotka i innych polskich bukmacherów, okazuje się, że są one jednymi z najlepszych. Dodatkowo, gdy przyglądamy się temu, co wypisują ludzie na forach, można zauważyć, że większość negatywnych opinii jest spowodowanych głównie błędami gracza lub niezrozumieniem przez niego przepisów, a nie działaniem bukmachera, który jest zobowiązany do przestrzegania prawa.

Co dokładnie lubią gracze u bukmachera Totolotek? Przede wszystkim bardzo dobrą ofertę bonusową, w której znajdziemy nie tylko ogromny bonus za pierwszą wpłatę (nawet do 1000 złotych), ale także freebet o wysokości 20 złotych, co nie jest zbyt często spotykane wśród polskich bukmacherów. Chwalona jest również promocja o nazwie Gram Grubo, dzięki której obstawiając dane spotkania lub ligi, mamy możliwość zagrania bez podatku 14% od postawionego kuponu (oczywiście podatek ten jest opłacany wtedy przez bukmachera).

Graczom na forach internetowych podoba się również bogata oferta zakładów tego bukmachera. Co jak co, ale ilość dostępnych do obstawienia spotkań jest naprawdę imponująca. Gracze wypowiadają się także w pozytywny sposób o wspomnianej wcześniej aplikacji mobilnej, a także programie lojalnościowym bukmachera, który pozwala nam na zdobycie cennych nagród lub freebetów, w bardzo prosty sposób.

Totolotek jest również chwalony za swoje podejście do promocji sportu w Polsce. Bukmacher ten jest sponsorem kilku drużyn piłkarskich, a także drużyny koszykówki, a w swojej historii miał także epizod ze wspieraniem turnieju tenisowego.

Niestety, żeby nie było aż tak słodko, musimy wrócić jeszcze do kursów bukmachera. Nie należą one do największych, więc jeśli chcemy zabrać się za poważne obstawianie w Totolotku, musimy polować na promocję Gram Grubo, dzięki której zmniejszymy nieco nasze obciążenie z tytułu marży bukmachera i podatku.

Ludzie narzekają również na obsługę klienta u bukmachera Totolotek. Pada wiele opinii, że trzeba bardzo długo czekać na wsparcie, czat internetowy jest powolny, a pracownicy bukmachera nie zawsze orientują się w tym, co klient w danej chwili potrzebuje.