Totolotek bonus powitalny 20zł bez depozytu na start 2017

Praktycznie każdy z legalnych bukmacherów oferuje bonus dla nowych graczy. Od tej zasady nie wyłamuje się Totolotek, który oferuje bonus bez depozytu w wysokości 20zł i bonus 100% od pierwszej wpłaty. Co należy zrobić aby otrzymaćbonus od totolotka? O tym poniżej:

Totolotek bonus powitalny bez depozytu 20 zł na start

Totolotek oferuje bonus 20zł za samą rejestrację konta – bez depozytu. Bonus powitalny w wysokości 20zł jest dostępny zaraz po rejestracji, ale tylko w momencie gdy użytkownik przed rejestracją konta przejdzie przez stronę jednego z partnerów totolotka (serwis bukmacherzy24.net jest jednym z takich partnerów).

Standardowy bonus na start to 10zł, więc jeżeli chcesz go podwyższyć do 20 zł kliknij w ten link: https://cw.totolotek.pl/bukmacherzy24, następnie przejdź na stronę Totolotka i kliknij przycisk zarejestruj się, a zobaczysz, że bonus powitalny został powiększony o 10zł.

totolotek bonus powitalny bez depozytu

Bonus bez depozytu od Totolotka – warunki

Warunkiem, skorzystania z bonusa powitalnego od Fortuny jest postawienie kuponu, który musi posiadać co najmniej jedno zdarzenie z kursem min 1,50 z bez warunku obrotowego.

Totolotek bonus powitalny 500zł na start

Oprócz bonusa bez depozytu, Fortuna oferuje również bonus powitalny do 500zł. Bonus Totolotka daje dodatkowe 100% od pierwszej wpłaty i jest przyznawany automatycznie przy pierwszej wpłacie środków. Minimalna kwota od której bonus jest przyznawany to 20zł.

Bonus powitalny od pierwszej wpłaty w Totolotku – warunki

  • Wypłata środków które zgromadziliśmy na koncie po aktywacji bonusa jest możliwa w momencie dokonania obrotu w wysokości 3 x (kwota bonusa + kwota pierwszej wpłaty)
  • Zakłady zawierane za kwotę bonusa muszą mieć minimalny kurs: 2,00 i zawierać co najmniej 1 zdarzenie
  • Zakłady zawierane z salda konta głównego muszą mieć minilany kurs: 2,00 i zawierać co najmniej 1 zdarzenie

Totolotek bonus powitalny 20zł bez depozytu na start 2017
4.9 (97.14%) 7 votes

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *