totalizator betclic

Jeden z legalnych bukmacherów, firma Betclic, przygotowała dla swoich aktualnych graczy zupełnie nową ofertę. Chodzi o totalizator Betclic, który przyciąga coraz większe grono stałych użytkowników.

Zapisanie się do nowej promocji nie jest trudnym przedsięwzięciem, ponieważ zainteresowani muszą w pierwszej kolejności wejść na specjalnie przygotowaną stronę internetową bukmachera: betclic.pl/totalizator.

Następnym krokiem jest wciśnięcie przycisku “dołącz”, dzięki czemu dołączymy do totalizatora się do totalizatora. Przycisk można znaleźć zarówno na górze, jak i na dole strony, dlatego użytkownicy nie będą mieć problemów z tym, aby go odnaleźć.

Totalizator betclic

Totalizator Betclica – na czym to polega?

Decydując się na dołączenie do totalizatora Betclica trzeba mieć na uwadze to, iż trzeba będzie spełnić pewne warunki promocji. Przede wszystkim tyczy się to postawienia kuponu wielokrotnego, który powinien posiadać w sobie dokładnie 14 zakładów specjalnych. Jeśli użytkownik nie spełni tego warunku, nie będzie mógł ubiegać się o główną wygraną w totalizatorze.

Minimalna stawka takiego kuponu wynosi 10 złotych, nie można postawić mniejszych pieniędzy, oczywiście można zdecydować się na nieco większą stawkę, zależnie od własnych preferencji.

Totalizator to ukłon w stronę dotychczasowych klientów firmy Betclic, którzy liczyli na wprowadzenie jakiejś ciekawej promocji. Pula nagród przygotowana przez bukmachera Betclic wynosi 10 tysięcy złotych, więc jest o co walczyć.

Zakłady specjalne w Totalizatorze Betclica

Kupony biorące udział w totalizatorze związane są jedynie z zakładami specjalnymi, a więc np. z tym czy WOŚP zdoła pobić rekord dotychczasowej zbiórki, itd. Po obstawieniu wygranego kuponu należy poczekać na jego rozstrzygnięcie, więc kluczowa na tym etapie będzie cierpliwość graczy. Jeśli kupony graczy okażą się zwycięskie, wtedy pula 10 tysięcy złotych zostanie podzielona pomiędzy wszystkich zwycięzców.

Totalizator Betclica – podstawowe warunki

Gracze zainteresowani przyłączeniem się do akcji promocyjnej muszą mieć na uwadze to, że przyjdzie im przestrzegać pewnych warunków bonusowych. Warto zapoznać się więc najpierw z obowiązującym regulaminem promocji, a dopiero potem zadecydować o tym, czy chce się do niej przyłączyć czy też jednak lepiej skupić się na obstawianiu tradycyjnych kuponów, bez dodatkowej puli nagród.

Wartość wskaźnika w totalizatorze Betclica wynosi 12 %. Zakłady można typować jedynie w przypadku ofert przedmeczowych. Nie istnieje możliwość dodawania typów w trakcie trwania danych wydarzeń. Co najważniejsze użytkownicy:

  • mogą postawić maksymalnie 5 kuponów w ramach obowiązującej akcji,
  • dzielą między sobą wygraną, a więc jeśli zwycięskich okaże się 5 kuponów, wtedy też 5 osób dzieli na siebie pulę nagród w wysokości 10 tysięcy złotych. Co za tym idzie każda osoba otrzyma dla siebie dodatkowe 2 tysiące złotych.

Jak widać promocja jest nad wyraz ciekawa, a każda nowość w ofercie firmy bukmacherskiej spotyka się z aprobatą ze strony stałych użytkowników. Warto wziąć pod uwagę udział w totalizatorze Betclica, tyczy się to zwłaszcza osób, które lubią obstawiać zakłady specjalne i interesują się różnymi wydarzeniami społecznymi. 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *