Totalbet rejestracja konta

Rejestracja konta w Totalbet jest bardzo szybka i wygodna. Duża w tym zasługa tego, że bukmacher ten zaoferował swoim klientom możliwość szybkiej rejestracji bez potrzeby dokonywania natychmiastowej weryfikacji. Co to oznacza dla klienta? Nie trzeba już robić zdjęcia dowodu osobistego lub paszportu, po to by móc się zarejestrować. Teraz zrobimy to podając tylko podstawowe dane, a nasze konto tymczasowe możemy w każdej chwili zmienić w konto stałe wysyłając skany naszych dokumentów.

Rejestracja konta w Totalbet

W celu dokonania rejestracji należy przejść na stronę Totalbet i wcisnąć przycisk “Załóż konto” znajdujący się w prawym górnym rogu witryny. Wyświetla się okno, w którym należy podać wszystkie wymagane dane (imię i nazwisko, adres, e-mail oraz numer PESEL). Podawane przez nas dane muszą być zgodne z rzeczywistością, gdyż w innym przypadku przejście weryfikacji będzie niemożliwe. Poniżej należy wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych i zaznaczyć, że zapoznaliśmy się z regulaminem. Nie można również zapomnieć o kliknięciu w chechboxa ” Chcę otrzymać bonus 100% od wpłaty”, jeśli jesteśmy zainteresowani ofertą promocyjną bukmachera. Musimy teraz wejść na nasz adres e-mailowy i kliknąć w link aktywujący konto, który dostaniemy w wiadomości od bukmachera. Pozostaje nam już tylko zalogować się do serwisu. 

Konto tymczasowe uprawnia nas do dokonywania wpłat, zawierania zakładów i skorzystania z promocji powiększenia pierwszego depozytu. Należy jednak pamiętać, że nie możemy wpłacić więcej niż 5 tysięcy złotych, obstawiane przez nas kupony nie mogą dawać wygranej większej niż 2280 złotych, a konto jest ważne tylko przez 90 dni. Korzystając z konta tymczasowego nie możemy również wypłacić pieniędzy.

W celu zmiany konta tymczasowego w konto stałe musimy otworzyć zakładkę “Moje konto” będąc zalogowanym w serwisie Totalbet, wyszukać tam pole “dokument tożsamości” i wgrać wyraźne zdjęcie dowodu lub paszportu, na którym znajdują się nasze dane. Po przejściu pozytywnie weryfikacji tożsamości, otrzymujemy od bukmachera Freebet o wysokości 25 złotych.