STS zakłady bukmacherskie

Szybka nawigacja (kliknij, aby przejść do konkretnego działu):

 1. STS zakłady bukmacherskie – informacje ogólne
 2. STS bonusy i promocje
 3. Jak założyć konto w STS
 4. Aplikacje mobile STS
 5. Wypłata środków z STS
 6. Program afiliacyjny STS
 7. STS opinie

STS Zakłady bukmacherskie – informacje ogólne

logo zakładów bukmacherskich stsZakłady bukmacherskie STS to strona prowadzona przez firmę Star Typ Sport założoną w roku 1997. W ostatnich latach firma dzięki ciekawym akcjom promocyjnym oraz interesującej ofercie stała się liderem na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Silnym hasłem w marketingu prowadzonym przez spółkę Star Typ Sport jest podkreślanie legalności zakładów zawieranych przez tę stronę w przeciwieństwie do zakładów zawieranych na stronach międzynarodowych liderów w tej branży.

Czy STS posiada zezwolenie na legalne prowadzenie zakładów bukmacherskich w Polsce?

Tak. Legalność zakładów wynika z faktu uzyskania przez Start Typ pozwolenia na prowadzenie tego typu działalności od Ministerstwa Finansów. W praktyce daje nam to – jako klientom – gwarancję, że nasze dane osobowe będą odpowiednio przechowywane oraz zabezpieczone. W porównaniu do międzynarodowych bukmacherów zasadniczą różnicą jest jednak to, że w przypadku zakładów bukmacherskich STS od każdej wygranej automatycznie odprowadzany jest podatek w wysokości 12%.

Legalni bukmacherzy online w Polsce 2018 – aktualna lista

Trzeba podkreślić, że choć początki działania tej firmy nie wskazywały na to, że może to być poważny konkurent dla międzynarodowych firm teraz oferta oraz obsługa klienta w tej firmie są na najwyższym poziomie. Oprócz dobrej oferty zakładów oraz zakładów live – na stronie mamy także dostęp do wielu transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych takich jak Gran Derbi czy częste transmisje meczów NBA.

Rok założenia1997
PaństwoPolska, Katowice
Strona internetowahttp://www.sts.pl
Język polskiPolski
Kontakt z obsługą w języku polskimTak
Aktualne bonusydodatkowe 100% od wysokości pierwszej wpłaty
Metody płatnościVISA, Mastercard, Skrill, PayU, Dotpay, tpay
NagrodyPLN
Dostępne waluty
Minimalny zakład2 zł
Minimalny depozyt1 zł

Kontakt do STS

Zdecydowanie najlepszą formą kontaktu z obsługą klienta jest czat online. Pozwala on na uzyskanie szybkich odpowiedzi i błyskawiczne rozwiązywanie większości problemów. Obsługa klienta zna odpowiedzi na zdecydowaną większość pytań a wiele problemów można rozwiązać od razu po skontaktowaniu się z obsługą. Oczywiście oprócz czatu online mamy także możliwość skontaktowania się z obsługą korzystając z maila [email protected] W przypadku braku dostępności konsultantów – na przykład w godzinach nocnych – możliwe jest także użycie formularza kontaktowanego przygotowanego dla klientów Star Typ Sport na stronie.

 • 🏛️ Adres bukmachera:
  Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. zo.o.
  ul. Porcelanowa8,
  40-246 Katowice
 • ✉️ e-mail: [email protected]
 • ☎️ telefon: –
 • 📄 strona internetowa: www.sts.pl

Logowanie do STS

Logowania na stronie można dokonać po rejestracji. Na stronie STS logujemy się z adresu email podanego przy rejestracji oraz hasła, które podaliśmy w formularzy rejestracji. W przypadku problemów z logowaniem można oczywiście skorzystać z pomocy obsługi klienta bądź z opcji przypomnij hasło.

Regulamin zakładów bukmacherskich STS

Regulamin zakładów bukmacherskich STS znajdziesz na stronie: https://www.sts.pl/pl/customer-service/regulamin/.

Wiele punktów regulaminu – szczególnie te dotyczące bonusu zostaną jednak omówione tu na tej stronie dla Waszej wygody.


STS bonusy i promocje

Bukmacher oferuje aktualnie następujące bonusy:

Bonus 100% od pierwszej wpłaty (do 200zł)

Bonus ten jest bonusem od pierwszej wpłaty dla nowych użytkowników. STS oferuje bonus w ramach, którego możemy otrzymać premię w wysokości 100% pierwszej wpłaty aż do 200 złotych. Jest to oferta bardzo podobna do innych bukmacherów na rynku. Trzeba dodatkowo zaznaczyć, że warunki tego bonusu są dosyć korzystne.

Warunki bonusa:

 • Przed dokonaniem swojej pierwszej wypłaty musimy obrócić depozyt zaledwie 1x po kursie 1,50. Może to być zarówno kupon zawierający jedno zdarzenie jak i kupon z wieloma zdarzeniami (AKO).
 • Aby dokonać wypłaty bonusu trzeba zawrzeć zakłady za kwotę 3 razy większą od kwoty depozytu po kursie większym niż 1.91.
 • Dodatkowym ograniczeniem tutaj jest fakt, że do obrotu tym bonusem zaliczane są tylko te zakłady, które zostaną rozstrzygnięte pozytywnie (zakłady wygrane).

Podsumowując: przykładowa wpłata w wysokości 200 złotych powoduje, że otrzymujemy 200 złotych bonusu  – musimy obrócić swój depozyt (200 złotych) po kursie 1.5 natomiast z salda konta bonusowego musimy obstawić 600 złotych po kursie większym niż 1.91. Pamiętajmy również o tym by w prawym górnym rogu na stronie STS wybrać czy korzystamy z salda bonusowego czy z normalnego depozytu.

Oprócz standardowej oferty bonusowej Start Typ przygotowuje również ofertę dla graczy, którzy nie byli aktywni na stronie przez dłuższy czas. Tutaj jednak ciężko napisać o warunkach – w przypadku tego typu ofert jest to jednak rzecz bardzo indywidualna – każdy użytkownik może otrzymać bonus na różnych warunkach.

Czy STS oferuje cashback?

W standardowej ofercie STS nie ma cashback-u. Są jednak różne okresowe promocje, które zawierają również cashback. Tego typu promocje zdarzają się w szczególności gdy mają miejsce ważne wydarzenia sportowe – jak Mistrzostwa Europy czy finały europejskich rozgrywek piłkarskich.

Czy STS oferuje kody promocyjne?

STS oferuje różnorodne kody promocyjne. Są to również kody powiązane z ważnymi wydarzeniami sportowymi – wtedy często pojawiają się dodatkowe bonusy – często przyznawane indywidualnie użytkownikom w postaci kodów przesyłanych na email. Kody promocyjne otrzymają również osoby, które nie były aktywne przez dłuższy czas – jest to bonus, który ma zachęcić poprzednich użytkowników do powrotu na stronę bukmachera.


Jak założyć konto w STS?

Założenie konta w STS jest bardzo proste. Rejestracja trwa 3 do 5 minut. Nie różni się niczym od zakładania kont u innych bukmacherów – nie ma tu również wielkich różnic tak jakbyśmy zakładali konto na innym dowolnym portalu internetowym. Jedyną różnicą jest to, że bukmacher wymaga przesłania skanu dowodu osobistego w celu aktywacji konta. Nie ma tutaj możliwości założenia konta bez dowodu.

Wiele osób uważa to za utrudnienia jednak jest to z jednej strony wymóg licencyjny – z drugiej strony zaś bukmacher jest uczciwy. U wielu bukmacherów i tak aby wypłacić środki należy przesłać także skan dowodu osobistego – tutaj po dokonaniu weryfikacji mamy już pewność, że nasza wypłata zostanie już szybko przetworzona i będziemy mieli z tym problemu.


Aplikacje mobile STS

Aplikacja mobilna STS jest dostępna w sklepie Google Play oraz AppStore. Trzeba również podkreślić, że bardzo dobrze ze strony STS można korzystać również korzystając normalnie ze strony w wersji mini. Wersja ta bardzo dobrze skaluje się do ekranów o różnych rozdzielczościach i działa dzięki temu bardzo dobrze.

Aplikacja STS na Androida

Aplikację STS na Androida możemy pobrać ze sklepu Google Play. Aplikacja jest oczywiście darmowa a korzystanie z niej daje szereg korzyści. Są to korzyści bezpośrednie – czasem bukmacher oferuje dodatkowe bonusy za korzystanie z aplikacji mobilnej (pojawiają się różnorodne promocje dla użytkowników aplikacji). Aplikacja jest też bardzo wygodna i pozwala na korzystanie ze strony bardzo łatwo bez konieczności logowania się. Dodatkowo trzeba zaznaczyć, że aplikacja jest bardzo dobrze przygotowana wizualnie i posiada wszystkie funkcjonalności strony.

Aplikacja STS na iOS

Aplikacja na iOS nie różni się znacznie od aplikacji na Androida. Również bez problemu, oczywiście za darmo możemy pobrać ją ze sklepu AppStore. Posiada wszystkie funkcjonalności zarówno strony online jak i aplikacji na Androida.

Metody płatności u legalnych bukmacherów w Polsce


Wypłata i wypłaty środków z STS

Jak już wspomnieliśmy w kontekście zakładania konta na stronie STS – firma ta dokonuje weryfikacji zakładającego konto już momencie rejestracji. Musimy wtedy przesłać dowód osobisty i czekać na jego zaakceptowanie. Nie ma tu więc problemu z weryfikacją gdy chcemy dokonać wypłaty środków. STS dokonuje na konto bankowe podane przy rejestracji – trzeba również podkreślić jak szybkie są te wypłaty – zwykle trwa to do 3 dni roboczych a zdarza się także, że wypłata jest na koncie już następnego dnia – pod tym względem to naprawdę bukmacher światowej klasy.


Program afiliacyjny STS


Opinie o STS

Zalety
➕ szybkie wypłaty
➕ bogata oferta zakładów
➕ legalny bukmacher w Polsce
➕ dobra oferta bonusowa

Wady
➖ konieczność przesłania dowodu


Nota prawna:

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych moze stanowic naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

STS
3.1 (62%) 10 votes

2 komentarze

 1. juzek1946 napisał(a):

  Nie ma dnia bez problemów technicznych …dzień w dzień i ciągle tłumaczenie juz nad tym pracujemy

 2. K napisał(a):

  Strona działa fatalnie , praktycznie codziennie mają problemy techniczne, wytłumaczeniem mogą być dwie opcje, mają nędznych informatyków albo powoli chylą się ku upadkowi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *