STS

Szybka nawigacja (kliknij, aby przejść do konkretnego działu):

 1. STS zakłady bukmacherskie – informacje ogólne
 2. Jak założyć konto w STS
 3. Aplikacje mobile STS
 4. Wypłata środków z STS
 5. STS opinie

STS Zakłady bukmacherskie – informacje ogólne

logo zakładów bukmacherskich sts

Zakłady bukmacherskie STS (strona główna: STS.pl) to strona prowadzona przez firmę Star Typ Sport założoną w roku 1997. W ostatnich latach firma dzięki ciekawym akcjom promocyjnym oraz interesującej ofercie stała się liderem na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Silnym hasłem w marketingu prowadzonym przez spółkę Star Typ Sport jest podkreślanie legalności zakładów zawieranych przez tę stronę w przeciwieństwie do zakładów zawieranych na stronach międzynarodowych liderów w tej branży.


Czy STS jest legalny w Polsce?

Tak, STS jest legalny. Legalność zakładów wynika z faktu uzyskania przez Start Typ pozwolenia na prowadzenie tego typu działalności od Ministerstwa Finansów. W praktyce daje nam to – jako klientom – gwarancję, że nasze dane osobowe będą odpowiednio przechowywane oraz zabezpieczone. W porównaniu do międzynarodowych bukmacherów zasadniczą różnicą jest jednak to, że w przypadku zakładów bukmacherskich STS od każdej wygranej automatycznie odprowadzany jest podatek w wysokości 12%.

Trzeba podkreślić, że choć początki działania tej firmy nie wskazywały na to, że może to być poważny konkurent dla międzynarodowych firm teraz oferta oraz obsługa klienta w tej firmie są na najwyższym poziomie. Oprócz dobrej oferty zakładów oraz zakładów live – na stronie mamy także dostęp do wielu transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych takich jak Gran Derbi czy częste transmisje meczów NBA.

Rok założenia1997
PaństwoPolska, Katowice
Strona internetowahttp://www.sts.pl
Język polskiPolski
Kontakt z obsługą w języku polskimTak
Aktualne bonusydodatkowe 100% od wysokości pierwszej wpłaty
Metody płatnościVISA, Mastercard, Skrill, PayU, Dotpay, tpay
NagrodyPLN
Dostępne waluty
Minimalny zakład2 zł
Minimalny depozyt1 zł

Kontakt do STS

Zdecydowanie najlepszą formą kontaktu z obsługą klienta jest czat online. Pozwala on na uzyskanie szybkich odpowiedzi i błyskawiczne rozwiązywanie większości problemów. Obsługa klienta zna odpowiedzi na zdecydowaną większość pytań a wiele problemów można rozwiązać od razu po skontaktowaniu się z obsługą. Oczywiście oprócz czatu online mamy także możliwość skontaktowania się z obsługą korzystając z maila kontakt@sts.pl. W przypadku braku dostępności konsultantów – na przykład w godzinach nocnych – możliwe jest także użycie formularza kontaktowanego przygotowanego dla klientów Star Typ Sport na stronie.

 • ? Adres bukmachera:
  Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. zo.o.
  ul. Porcelanowa8,
  40-246 Katowice
 • ✉ e-mail: kontakt@sts.pl
 • ? strona internetowa: www.sts.pl
 • twitter: https://twitter.com/stspolska
 • facebook: https://www.facebook.com/StarTypSport/

Logowanie do STS

Logowania na stronie można dokonać po rejestracji. Na stronie sts.pl logujemy się z adresu email podanego przy rejestracji oraz hasła, które podaliśmy w formularzy rejestracji. W przypadku problemów z logowaniem można oczywiście skorzystać z pomocy obsługi klienta bądź z opcji przypomnij hasło.

Regulamin zakładów bukmacherskich STS

Regulamin zakładów bukmacherskich STS znajdziesz na stronie: https://www.sts.pl/pl/customer-service/regulamin/.


Jak założyć konto w STS?

Założenie konta w STS jest bardzo proste. Rejestracja trwa 3 do 5 minut. Nie różni się niczym od zakładania kont u innych bukmacherów – nie ma tu również wielkich różnic tak jakbyśmy zakładali konto na innym dowolnym portalu internetowym. STS oferuje możliwość założenia konta tymczasowego, czyli bez weryfikacji dowodu osobistego.


Aplikacje mobile STS

Aplikacja mobilna STS jest dostępna w sklepie Google Play oraz AppStore. Trzeba również podkreślić, że bardzo dobrze ze strony STS można korzystać również korzystając normalnie ze strony w wersji mini. Wersja ta bardzo dobrze skaluje się do ekranów o różnych rozdzielczościach i działa dzięki temu bardzo dobrze.

Aplikacja STS na Androida

Aplikację STS na Androida możemy pobrać ze sklepu Google Play. Aplikacja jest oczywiście darmowa a korzystanie z niej daje szereg korzyści. Są to korzyści bezpośrednie – czasem bukmacher oferuje dodatkowe bonusy za korzystanie z aplikacji mobilnej (pojawiają się różnorodne promocje dla użytkowników aplikacji). Aplikacja jest też bardzo wygodna i pozwala na korzystanie ze strony bardzo łatwo bez konieczności logowania się. Dodatkowo trzeba zaznaczyć, że aplikacja jest bardzo dobrze przygotowana wizualnie i posiada wszystkie funkcjonalności strony.

Aplikacja STS na iOS

Aplikacja na iOS nie różni się znacznie od aplikacji na Androida. Również bez problemu, oczywiście za darmo możemy pobrać ją ze sklepu AppStore. Posiada wszystkie funkcjonalności zarówno strony online jak i aplikacji na Androida.


Wypłata i wypłaty środków z STS

Jak już wspomnieliśmy w kontekście zakładania konta na stronie STS – firma ta dokonuje weryfikacji zakładającego konto już momencie rejestracji. Musimy wtedy przesłać dowód osobisty i czekać na jego zaakceptowanie. Nie ma tu więc problemu z weryfikacją gdy chcemy dokonać wypłaty środków. STS dokonuje na konto bankowe podane przy rejestracji – trzeba również podkreślić jak szybkie są te wypłaty – zwykle trwa to do 3 dni roboczych a zdarza się także, że wypłata jest na koncie już następnego dnia – pod tym względem to naprawdę bukmacher światowej klasy.


Opinie o STS

Zalety
➕ szybkie wypłaty
➕ bogata oferta zakładów
➕ legalny bukmacher w Polsce

Wady
➖ konieczność przesłania dowodu


Nota prawna:

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych moze stanowic naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

2 komentarze

 1. juzek1946 pisze:

  Nie ma dnia bez problemów technicznych …dzień w dzień i ciągle tłumaczenie juz nad tym pracujemy

 2. K pisze:

  Strona działa fatalnie , praktycznie codziennie mają problemy techniczne, wytłumaczeniem mogą być dwie opcje, mają nędznych informatyków albo powoli chylą się ku upadkowi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *