Pzbuk rejestracja konta u bukmachera, darmowe 50zł

Rejestracja w Pzbuk to nic trudnego, ale warto omówić kilka spraw z nią związanych, aby odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania i wykorzystać freebet w wysokości 50zł.

Proces rejestracji w Pzbuk

W pierwszym kroku rejestracji na pzbuk.pl musimy podać:

 • swoją nazwę użytkownika, czyli login za pomocą którego będziemy logować się na witrynie.
 • wpisać także adres e-mail (koniecznie musi być poprawny)
 • oraz hasło.
pzbuk rejestracja
Rejestracja na pzbuk.pl

Po kliknięciu w przycisk “Kontynuuj”. W kolejnym kroku musimy podać:

 • imię i nazwisko
 • rodzaj i numer dokumentu tożsamości
 • adres
 • numer telefonu
 • datę urodzenia
 • płeć
 • narodowość i walutę rozliczeń
 • kod bonusowy jeżeli posiadamy

Podanie takich danych jak numer dokumentu tożsamości jest konieczne, gdyż za jego pomocą następuje weryfikacja wieku użytkownika w Pzbuk (bukmacherzy bez rejestracji dowodu).

Drugi krok jest najważniejszy. To tam podajemy najwięcej naszych danych. Wszystkie pola są dokładnie opisane, więc nikt nie powinien mieć większych problemów.

W tym momencie rejestracji w Pzbuk zdecydować czy przy weryfikacji będziemy chcieli skanować dwie strony dowodu, czy jedną stronę paszportu.

Jeśli posiadamy kod bonusowy do bukmachera, wpisujemy go poniżej. Następnie musimy tylko zaznaczyć checkboxy, że zapoznaliśmy się z regulaminem i akceptujemy to, że nasze dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby korzystania z usług bukmachera. Zgoda na otrzymywanie danych handlowych jest dobrowolna. Możemy ją zaznaczyć, jeśli chcemy otrzymywać informacje o promocjach i ofertach bukmachera. Po uzupełnieniu wszystkich pól klikamy w przycisk “Kontynuuj”.

To już prawie koniec. W trzecim kroku restauracji pozostaje nam tylko ustalić swoje limity odnośnie czasu gry i kwoty, którą możemy przeznaczyć na obstawianie. Możemy wprowadzić tu swoje własne limity lub zaakceptować te, zaproponowane nam przez bukmachera. W tym momencie możemy wpłacić od razu pieniądze do bukmachera, lub pominąć etap i zrobić to później. 

Pozostaje nam już tylko zweryfikować adres e-mail. W tym celu musimy przejść na nasze konto pocztowe i odebrać wiadomość o rejestracji w Pzbuk. Po kliknięciu w przycisk “Zweryfikuj swój e-mail”, możemy już wpłacać pieniądze i zacząć obstawiać. 

Brak weryfikacji skanu dowodu przy rejestracji w Pzbuk

To koniec. Właśnie zarejestrowaliśmy nasze konto. Osoby, które korzystają z usług innych serwisów bukmacherskich mogą się zdziwić. Wszyscy wymagają przecież od nas podania numeru konta oraz przesłania skanu dowodu. Spokojnie, też będziemy musieli to zrobić, ale dopiero przy wypłacie środków. Może się jednak zdarzyć, że przed postawieniem pierwszych zakładów wyskoczy nam okno z prośbą o dostarczenie bukmacherowi tych danych. Musimy je wtedy podać, gdyż bukmacher wprowadził taką właśnie wyrywkową kontrolę użytkowników.

Darmowy zakład 50zł na start po rejestracji

Na pzbuk.pl istnieje możliwość skorzystania z dodatkowej oferty po rejestracji: chodzi o darmowy zakład w wysokości 50zł. Aby skorzystać z tej oferty należy:

 1. Obstawić zakład za minimum 50zł po kursie 1.80 lub wyższym
 2. Wylogować się i zalogować ponownie na konto Pzbuk
 3. Odebrać darmowe 50zł