Pzbuk darmowy zakład na start 50zł

Pzbuk jest nowym bukmacherem na rynku – jest to dobra wiadomość dla graczy, bo dzięki temu możemy liczyć na atrakcyjniejszą ofertę powitalną niż konkurencyjne firmy bukmacherskie. Aktualna oferta powitalna w pzbuk to: darmowy zakład na start 50zł.

Pzbuk darmowy zakład 50zł – szczegóły oferty

Na start otrzymujemy darmowy zakład w wysokości 50 złotych. Może go otrzymać każdy typer, który założy konto w PZBuk (nie wymaga specjalnych kodów). Jeśli chcemy otrzymać darmowy zakład od pzbuk, musimy kolejno:

  • Obstawić zakład po minimalnym kursie 1,8 za kwotę 50zł
  • Przelogować konto (wylogować i zalogować ponownie na konto)
  • Odebrać darmowy zakład w zakładce: “darmowe zakłady” (zakładka pojawi się po spełnieniu warunków i przelogowaniu)
Darmowy zakład w Pzbuk
Zakładka “darmowe zakłady” pojawia się po spełnieniu warunków i ponownym zalogowaniu

TIP: zauważyliśmy ze po spełnieniu powyższych warunków, bonus nie był jeszcze dostępny, więc wróciliśmy do regulaminu, gdzie w 3 punkcie zawarte jest jedno ważne zdanie:

3. Aby skorzystać z oferty powitalnej gracz musi prawidłowo zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

3 punkt oferty powitalnej “Darmowy zakład 50 zł” na stronie pzbuk.pl (dostępny po zalogowaniu)

To ważne zdanie z regulaminu nie zostało zwarte w punktach które szybko opisują sposób odebrania darmowych 50zł, więc należy na to zwrócić uwagę bo to regulamin jest tutaj najważniejszy.

Natomiast po weryfikacji numeru telefonu (należy wpisać kod który przyjdzie SMS-em) nie było żadnych problemów ze skorzystaniem z oferty darmowych 50zł w Pzbuk.

Warunki oferty darmowego zakładu w 3 punktach

Jak skorzystać z darmowego zakładu 50zł w Pzbuk

Jeśli chcemy skorzystać z darmowego zakładu w Pzbuk, musimy: postawić zakład wielokrotny o kursie całkowitym co najmniej 2.00.

Mamy dowolność jeśli chodzi o ilość i rodzaj zdarzeń na kuponie. Należy tylko pamiętać, że nie możemy zbyt długo zwlekać z tym zakładem, gdyż na skorzystanie z oferty mamy 60 dni od momentu otrzymania darmowego zakładu. 

Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że jeśli nasz zakład okaże się wygrany, to pieniądze trafiają od razu na nasze konto i możemy je bez problemu wypłacić. Nie ma żadnych warunków dotyczących obrotu kwotą z darmowego zakładu. Jest to coś, czego na chwilę obecną nie oferuje nam żaden inny polski bukmacher.