Milenium - zakłady bukmacherskie

Szybka nawigacja (kliknij, aby przejść do konkretnego działu):

 1. Milenium zakłady bukmacherskie – informacje ogólne
 2. Jak założyć konto w Milenium
 3. Aplikacje mobile Milenium
 4. Wypłata środków z Milenium
 5. Milenium opinie

Milenium zakłady bukmacherskie – informacje ogólne

logo zakładów bukmacherskich mileniumMilenium to jeden z bukmacherów z bogatą tradycją na polskim rynku. Bukmacher ten został załozony w roku 2004 i od tego czasu regularnie zwiększa udziały na polskim rynku. Zdecydowanie najbardziej rozpoznawalny jest wśród graczy, którzy obstawiają wydarzenia sportowe w punktach przyjmowania zakładów. Od jakiegoś czasu – idąc za najnowszymi trendami Milenium oferuje również zakłady bukmacherskie przez internet.

Sprawdzona renoma, przyzwyczajenie do marki Milenium sprawiają, że również zakłady bukmacherskie online oferowane przez tego bukmachera, cieszą się dużym powodzeniem wśród graczy – dzięki temu bukmacher może pozwolić sobie na utrzymywanie bogatej oferty zakładów oraz przyzwoitych kursów – porównywalnych do tych proponowanych przez konkurencję. Oczywistą zaletą w porównaniu do zagranicznych bukmacherów jest to, że gramy legalnie – nie ma problemów z wypłatami pieniędzy na konto i ewentualnych kar od Izby Celnej czy Urzędu Skarbowego.

Milenium od dawna oferuje zakłady na żywo – zakłady są przyjmowane dość sprawnie a oferta jest bogata jak na polskiego bukmachera, aktualnie oferta zakładów Live nie jest abyt wielka, ale Milenium zapowiada, że od 1 marca 2017 poszerzy ofertę zakładów live do 9000 zdarzeń. Dodatkową atrakcją będzie konkurs Milenium Open LIVE, w którym gracze z 140 punktów stancjonarnych oraz użytkownicy internetowi będą walczyć o 15 000zł.

Rok założenia2004
PaństwoPolska, Poznań
Strona internetowahttp://www.milenium.pl
Język polskiPolski
Kontakt z obsługą w języku polskimTak
Aktualne bonusy50% (do 500 złotych) od pierwszej wpłaty
Metody płatnościTradycyjny przelew, szybki przelew internetowy
Dostępne walutyPLN
Minimalny zakład2 zł
Minimalny depozyt1 zł

Kontakt do Milenium

Najłatwiejszym sposobem na kontakt z obsługą klienta Milenium jest przesłanie maila na adres: kontakt@milenium.pl. Bukmacher odpowiada na wszelkie pytania dość szybko. Problem z odpowiedziami jest jedynie w godzinach nocnych, bądź w momentach gdy natężenie zapytań jest szczególnie duże – na przykład gdy odbywają się wielkie imprezy sportowe jak Mistrzostwa Świata czy Europy albo gdy na stronie nastąpi jakaś awaria. W normalnych warunkach możemy liczyć na to, ze odpowiedź otrzymamy w ciągu kilku godzin.

Zakłady bukmacherskie Milenium oferują możliwość czatu online – który jest zdecydowanie najszybszym oraz często najbardziej efektywnym, kanałem do kontaktu. Istnieje możliwość, aby zostawić wiadomość poprzez formularz kontaktowy na stronie: www.milenium.pl/kontakt, ewentualnie skontaktować się poprzez profil na facebooku.

 • ?️ Adres siedziby bukmachera:
  Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
  65-770 Zielona Góra
  ul. Kręta 5
 • ✉️ e-mail: kontakt@milenium.pl
 • ☎️️ telefon: –
 • ? strona internetowa: www.milenium.pl

Logowanie do Milenium

Logowanie do Milenium nie różni się od logowania do innych bukmacherów. Wystarczy podać login oraz hasło oraz kliknąć zaloguj. Jeśli nasze konto jest aktywne nie powinniśmy napotkać tutaj żadnych problemów. W przypadku gdy zapomnieliśmy hasła warto skorzystać z opcji przypomnij hasło – która umożliwia odblokowanie konta po wejściu na link przesłany na maila.

Regulamin zakładów bukmacherskich Milenium

Regulamin zakładów bukmacherski Milenium można znaleźć pod adresem: https://www.milenium.pl/node/55/regulaminy.html#naziemny – szczególnie ważny jest jednak regulamin dotyczący promocji bonusowych – regulamin ten postaramy się przybliżyć w kolejnym punkcie. Warto jednak też pamiętać, że poszczególne okresowe promocje mają także swoje dedykowane regulaminy, z którymi radzimy zapoznać się każdorazowo przed skorzystaniem z oferowanej przez bukmachera promocji.

Czy Milenium posiada zezwolenie na legalne prowadzenie zakładów bukmacherskich w Polsce?

Tak. Firma Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu otrzymała zezwolenie na legalne prowadzenie zakładów wzajemnych 16 lutego 2013 roku. Numer zeswolenia: SC/12/7251/17- 7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599


Jak założyć konto w Milenium?

Zakładanie konta w Milenium jest bardzo proste. Podobnie jak w innych polskich portalach bukmacherskich, jest natomiast konieczność przesłania dokumentu potwierdzającego tożsamość – dowodu osobistego bądź prawa jazdy. Niestety choć dla wielu graczy jest to wymaganie odstraszające – jest to wymóg, która na bukmachera nakłada Ministerstwo Finansów.

Mimo, że zwykle przesyłamy dowód niechętnie – mamy tutaj gwarancję, że gdy dokonamy wpłaty nasze konto jest już zweryfikowane i nie musimy obawiać się żadnych problemów gdy będziemy chcieli dokonać wypłaty naszych środków na konto bankowe. Przy rejestracji należy podać numer konta gdzie będziemy realizować wypłaty – choć można je później zmienić warto podać od razu prawidłowe gdyż po kliknięciu wypłata środków, środki są wysyłane automatycznie na wskazany rachunek.


Aplikacje mobile Milenium

Milenium nie oferuje dostępu do swojej strony poprzez aplikację mobilną – zamiast tego możemy skorzystać z bardzo dobrze przygotowanej strony w wersji mini. Stronę tą możemy otwierać na różnych przeglądarkach oraz na urządzeniach o różnych rozdzielczościach. Tak dobrze przygotowana strona mobilna, sprawia, że brak aplikacji nie powinien byc żadnym problemem.

Aplikacja Milenium na Androida

Brak aplikacji na Androida

Aplikacja Milenium na iOS

Brak aplikacji na iOS


Wpłata i wypłata i wypłata środków z Milenium

Milenium podobnie jak wielu konkurentów na polskim rynku oferuje bardzo szybkie wypłaty. Wynika to z faktu, że weryfikacja jest dokonywana już przy zakładaniu konta, nie zaś dopiero w momencie gdy chcemy dokonać wypłaty. Pieniądze wypłacane są na konto bankowe, którego numer podajemy już w formularzu rejestracyjnym. Wypłata środków z Milenium nie powinna zająć więcej niż 3 dni robocze. Wpłaty, wypłaty oraz saldo konta jest w złotówkach, nie ma więc problemów z przewalutowaniem płatności.


Opinie o Milenium

Zalety
➕ dobra strona na urządzenia mobilne
➕ dość wysokie kursy
➕ szeroka oferta zakładów
➕ kompetentna obsługa klienta

Wady
➖ brak aplikacji mobilnej
➖ średnia oferta live
➖ brak obsługi poprzez czat online


Informacje prawne dotyczące Zakładów bukmacherskich Milenium:

Firma Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie numer SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599 zostało wydane 16.02.2012 roku. Udział w nielegalnych grach hazardowych moze stanowic naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *