Milenium zakłady bukmacherskie rejestracja konta

Rejestracja konta w Milenium

Założenie konta u bukmachera Millenium jest bardzo proste. Można to zrobić odwiedzając jeden z naziemnych punktów, ale dużo wygodniej jest skorzystać z formularza dostępnego na stronie internetowej.

Po wejściu na stronę bukmachera, w prawym górnym rogu szukamy żółtego napisu o treści “Rejestracja”. Klikamy w niego i przechodzimy do wypełnienia formularza. W pierwszym kroku musimy wymyślić swoją unikalną nazwę użytkownika, pod którą będziemy rozpoznawani w serwisie, a także bezpieczne hasło. W tym miejscu zaznaczamy również oświadczenia i zgodę na przetwarzanie danych osobowych i podejmujemy decyzję, w jaki sposób bukmacher będzie mógł się z nami kontaktować.

W kolejnych krokach musimy podać bukmacherowi swoje dane osobowe i przesłać skan naszego dokumentu tożsamości, gdyż każdy podmiot chcący prowadzić legalnie zakłady bukmacherskie jest zobowiązany do tego, by jego gracze byli pełnoletni i widnieli w serwisie pod prawdziwymi danymi. W trakcie rejestracji należy także podać bukmacherowi numer konta bankowego, na które będą przelewane ewentualne wygrane.

Jeśli chcemy otrzymać bonusy, nie możemy zapomnieć o zaznaczeniu dwóch checkboxów “Chcę otrzymać bonus na start” i “Chcę otrzymać darmowy zakład”. Po podaniu wszystkich danych wystarczy już tylko kliknąć w czerwony przycisk “Zakończ rejestrację” i poczekać aż nasze dokumenty zostaną sprawdzone przez pracowników bukmachera. Od tego momentu możemy zacząć legalnie obstawiać zakłady bukmacherskie w Milenium.

Osoby, które preferują tradycyjne metody lub nie chcą wysyłać bukmacherowi skanów swoich dokumentów, powinny zgłosić się do jednego z punktów naziemnych i tam założyć swoje konto. Należy tylko przyjść do lokalu z dokumentem tożsamości i numerem konta bankowego, a cały proces rejestracji i weryfikacja danych zostanie przeprowadzona przez urzędującego pracownika.