metody płatności u bukmacherów w polsce

W zależności od naszych potrzeb i preferencji, legalni bukmacherzy udostępniają szereg różnych metod płatności. Metody te różnią się ze względu na  oferującego je pośrednika  – mogą to być portfele elektroniczne takie jak Skrill, Paypal czy Neteller, mogą to być pośrednicy znani z polskiego rynku innych towarów – tacy jak popularne PayU czy przelewy24.

Oczywiście bukmacherzy oferują także możliwość dokonywania depozytów bez udziału pośredników na przykład poprzez bezpośredni przelew bankowy z naszego rachunku. Możliwości jest więc wiele, a dla zaawansowanych użytkowników, oferowane przez bukmacherów metody wpłaty są jednym z bardziej istotnych czynników na jakie zwracają uwagę przy wyborze bukmachera. Dostępne metody często decydują z usług, którego bukmachera będą korzystać przy swoich regularnych zakładach.

Poniżej znajdziesz zestawienie dostępnych metod płatności jakie oferują polscy bukmacherzy. Zwrócimy także uwagę na to czy dokonywanie wpłat bądź wypłat poszczególnymi metodami płatności u bukmacherów nie jest związane z dodatkowym opłatami. Należy pamiętać również również o tym, że opłaty często mogą zostać naliczone nie bezpośrednio przez bukmachera lecz przez serwis pośredniczący czy też wystawcę karty kredytowej.

Metody płatności dostępne u poszczególnych bukmacherów

 FortunaTotolotekLVBETForbetMileniumSTSeToto  
Przelew bankowy
Karta płatnicza
PayU
Dotpay
Skrill
Neteller
Przelewy24
tPay
Blik
mPay
Paysafecard
Skycash
Paymeticon
Wpłaty w punkcie

Minimalne wpłaty u bukmacherów w Polsce

Kwota minimalnego depozytu u bukmacherów waha się od 1zł do 20zł. Poniżej lista wszystkich bukmacherów w Polsce i ich minimalna kwota wpłaty:

 • Fortuna – minimalna wpłata: 1zł
 • Totolotek – minimalna wpłata: 1 zł
 • LvBet – minimalna wpłata: 10zł
 • Forbet – minimalna wplata: 1 zł
 • Milenium – minimalna wplata: 1 zł
 • Etoto: – minimalna wpłata: 20zł
 • STS – minimalna wpłata: 1zł

Bukmacherzy oferujący wpłaty przez SMS

Wplata środków na konto bukmachera przez SMS to dosyć często poszukiwana opcja doładowania depozytu, niestety w tym momencie bukmacherzy zarejestrowani w Polsce nie oferują tej metody płatności. Alternatywą dla wpłaty przez SMS może być Blik, który jest dostępny w Fortunie i LvBet

Bukmacherzy z opcją wpłaty przez Paysafecard

Wpłaty przez PaysafeCard oferuje aktualnie tylko 2 bukmacherów:

Bukmacherzy a wpłata przez PayPal

W tym momencie żaden z polskich bukmacherów nie oferuje wpłaty środków za pośrednictwem PayPal

Lista bukmacherów obsługujących wpłaty przez Skrill (Moneybookers)

Popularny portfel internetowy Skrill (czyli kiedyś Moneybookers), to często wybierana forma wpłaty na konto bukmachera. Pośród 7 legalnych bukmacherów, czterech oferuje opcję doładowania depozytu przez Skrill:

Charakterystyka metod płatności u bukmacherów

Poniżej krótki opis każdej z dostępnych metod płatności, za pomocą których możemy dokonać wpłaty na konto bukmacherów w Polsce

 • Przelew tradycyjny u bukmacherów

Praktycznie wszyscy polscy bukmacherzy pozwalają na dokonanie przelewu tradycyjnego na ich rachunek bankowy. Z wielu przyczyn jest to rozwiązanie bardzo bezpieczne – nie korzystamy z usług żadnych pośredników oraz nie ponosimy z pewnością żadnych opłat dodatkowych. Mamy także jasną sytuację podatkową – widać jakich wpłat i wypłat dokonywaliśmy.

Niewątpliwą wadą natomiast jest to, że na dokonanie wpłaty (a w zasadzie jej zaksięgowanie przez bukmachera musimy czekać nawet do 3 dni roboczych – w praktyce często jednak trochę krócej). Mimo wszystko jest to spora niedogodność, która powoduje, że metoda ta jest w zasadzie bardzo rzadko używana przez graczy, którzy regularnie grają w zakładach bukmacherskich. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że przelew tradycyjny to jedyna metoda wypłat stosowana przez polskich bukmacherów internetowych. Być może wynika to z ograniczeń licencyjnych, które mogą wymagać aby wypłaty były realizowane właśnie na takie konta graczy podawane przez użytkowników przy rejestracji konta na serwisie bukmachera internetowego.

 • Karta płatnicza (Visa, Martercard)

Karty Visa oraz Mastercard to jedne z najpopularniejszych metod wpłat oraz wypłat u polskich legalnych bukmacherów. Transakcje dokonywane tym sposobem charakteryzują się dużym stopniem bezpieczeństwa oraz duża łatwością użycia. Wystarczy podanie numeru karty, daty ważności oraz kodu CVV znajdującego się na tylnej stronie karty kredytowej bądź debetowej.

Dużą zaletą tego typu transakcji są oferowane przez banki ubezpieczenia. W przypadku gdyby okazało się, że dokonaliśmy transakcji na sfałszowanej stronie, bez odpowiedniego certyfikatu czy po prostu padliśmy ofiarą oszustwa – mamy szanse skontaktować się z bankiem i odzyskać utracone w ten sposób pieniądze. Szczególnie dotyczy to środków powyżej 150 EUR – zgodnie z rozporządzeniem Komisji Europejskiej.

Dodatkową zaletą jest fakt, że w przypadku kart kredytowych możemy korzystać z linii kredytowej udostępnionej przez bank – dzięki temu nie musimy wpłacać do bukmachera naszych pieniędzy a jedynie pożyczone – które jednak musimy oczywiście później oddać. Mimo wszystko korzystając z karty kredytowej możemy skorzystać z taniego kapitału – oddając kwotę pożyczoną w tak zwanym okresie bezodsedkowym, który jest dostępny w przypadku zdecydowanej większości kart kredytowych, które znajdziemy aktualnie na rynku bankowym.

Pewną wadą wpłacania kartą jest natomiast utrata kontroli nad wpłacanymi kwotami. W przypadku osób mających obawy co do swoich skłonności hazardowych, warto mieć to na uwadze i wpłacać do bukmachera jedynie pieniądze, które faktycznie mamy. Należy ryzykować jedynie środki, w przypadku których możemy aktualnie pogodzić się z ich stratą. W przypadku kart kredytowych możemy łatwo wpłacić za dużo i w przypadku problemów ze spłatą narazić się na spłatę danej kwoty z bardzo wysokimi odsetkami. Inną wadą wpłat kartami są opłaty. Choć większość bukmacherów nie pobiera żadnych opłat za wpłaty kartami kredytowymi oraz debetowymi, niestety zdarzają się też tacy, którzy takie opłaty pobierają. Najczęściej określone procentowo na przykład od 1 do 1,5%.

Dużo większym oraz częściej występującym „zagrożeniem” są natomiast opłaty pobierane przez wystawców kart kredytowych; tutaj z opłatami spotkamy się w prawie każdym banku czy instytucji finansowej wystawiającej karty. Przed dokonaniem wpłaty taką metodą warto sprawdzić na stronie swojego banku w tabeli opłat i prowizji jaka jest opłata za tak zwane transakcje hazardowe. Dotyczy ona około 80% kart dostępnych na rynku, w szczególności zaś kart kredytowych. W przypadku większości banków, opłata tego typu wynosi około 3% wartości transakcji z podaną minimalną kwotą prowizji w wysokości około 10 złotych. Warto pamiętać, że tego typu opłaty zostaną naliczone również w momencie gdy transakcji dokonamy przez pośredników – w takim przypadku wykonana płatność też może zostać rozpoznana jako transakcja hazardowa i bank może pobrać dodatkowe opłaty.

 • Skrill

Skrill to jeden z popularniejszych portfeli elektronicznych – jest dostępny również jako metoda płatności u wielu Polskich bukmacherów. Firma Skrill zarejestrowana jest we Wielkiej Brytanii w związku z tym użytkowników tego portfela obowiązuje jurysdykcja tego kraju. Skrill szczególnie dużą popularność zyskał jeszcze przed wejściem ustawy blokującej strony zagranicznych bukmacherów internetowych. Zaletą konta Skrill jest łatwe założenie takiego portfela oraz łatwe dokonywanie wpłat – wystarczy podać adres email oraz hasło i już możemy dokonać wpłaty.

Metoda ta jest dosyć bezpieczna oraz w przypadku większości bukmacherów nie jest obarczona dodatkowymi kosztami. Pojawiają się dopiero w momencie gdy chcemy wypłacić środki. Do konta Skrill dołączona jest karta bankomatowa dzięki, której możemy wypłacać środki z bankomatów – niestety prowizja jest dosyć wysoka i w przypadku podstawowego pakietu konta wynosi około 2,5% co znacznie zmniejsza atrakcyjność korzystania z tej metody płatności. Można jednak także po prostu płacić kartą przypisaną do tego konta – w takim przypadku uda nam się uniknąć opłat. Inną wadą jest też fakt, że w przypadku wypłat z konta z pakietem podstawowym, można wypłacić zaledwie około 1000 złotych (250 Euro) w ciągu 24 godzin.

 • Wpłaty w punkcie

Wpłaty w punkcie to kolejna opcja oferowana przez polskich legalnych bukmacherów. W przypadku tej metody dość dobrze i intuicyjnie rozumiemy wady i zalety jakie wiążą się z tą metodą. Wystarczy po prostu iść do punktu danego bukmachera i w zależności od firmy pokazać dowód bądź podać email, na który zarejestrowane jest konto i numer PESEL. Jest to wygodne dla osób, które lubią posługiwać się gotówką, z drugiej strony trochę neguje ideę bukmacherów internetowych – którzy powinni być dostępni online w każdym momencie.

W przypadku gdy idziemy już do punktu bukmachera w zasadzie moglibyśmy zawrzeć zakład na miejscu. Mimo wszystko jednak coraz więcej usługodawców decyduje się na udostępnienie tego typu sposobu wpłat na konta internetowe. W przeciwieństwie do korzystania z karty kredytowej z pewnością dużą zaletą tej metody jest to, że mamy bardzo dużą kontrolę nad środkami, które wpłacamy do bukmachera internetowego – dobrze widzimy pieniądze, które możemy potencjalnie przegrać.

Oczywiście wpłaty dokonywane w ten sposób są księgowane w czasie rzeczywistym na koncie gracza – zaraz po dokonaniu wpłaty możemy korzystać ze środków, które wpłaciliśmy. Oczywistą wadą – oprócz tego, że osobiście trzeba dojść do punktu aby wpłacić środki – jest to, że wpłaty nie można dokonać zawsze, jedynie w godzinach kiedy punkty są otwarte – to z pewnością też duże ograniczenie szczególnie w godzinach nocnych.

 • PayU

PayU to metoda, która jest dostępna u większości bukmacherów. Dla osób mniej zaznajomionych z rynkiem zakładów bukmacherskich z pewnością istotną zaletą może być fakt, że metoda ta jest doskonale znana także z innych działalności internetowych – sklepów czy usługodawców oferujących swoje usługi przez Internet. PayU to pośrednik, który pozwala na zapłacenie za usługi – czy też tak jak w tym przypadku na wpłatę na konto do bukmachera odpowiedniej kwoty z kilkudziesięciu, najbardziej popularnych, polskich banków.

Największą zaletą dokonywania wpłat za pośrednictwem PayU jest to, że korzystamy z wpłaty tak naprawdę ze swojego banku, mamy gwarancję bezpieczeństwa. Strona PayU posiada odpowiedni certyfikat oraz odpowiednią pozycję na rynku, która powoduje, że możemy obdarzyć tę firmę dużym zaufaniem. Dodatkowym, największym w zasadzie atutem dokonywania płatności tą metodą jest to, że transakcje wykonywane tą drogą realizowane są w czasie rzeczywistym i możemy od razu korzystać z wpłaconych środków.

To czy środki będą dostępne od razu – na przykład w przypadku wpłat w nocy zależy już tylko od banku – niestety nie wszystkie banki oferują księgowania w trybie 24 godzin na dobę. Drobnym pozytywem aspektem dotyczącym PayU może być również to, że jest to polski serwis, korzystając z niego wspieramy polską przedsiębiorczość. Przy korzystaniu ze strony PayU warto sprawdzić czy adres strony poprzedzony jest https oraz czy posiada certyfikat (możemy to zaobserwować na pasku adresu w przeglądarce w postaci kłódeczki na zielonym tle).

 • Mpay

Mpay to aplikacja dostępna jest na telefony z systemami Android, iOS i Windows Phone. Pozwala na dokonywanie mikropłatności w Internecie. Zwykle stosowana jest do uiszczania opłat za bilety komunikacji miejskiej czy parkowanie ale także do płatności za rachunku czy właśnie rozmaitych płatności w Internecie. Firma jest stosunkowo nowa na rynku jednak cieszy się dobrą opinią i wydaje się, że bezpieczeństwo transakcji nie powinno budzić wątpliwości. Zaletą jest bez wątpienia łatwość wykonywania transakcji ich szybkość i wygoda.

 • Skycash

Skycash to metoda płatności oferowana przez firmę SkyCash Poland Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie. Jest to Polska firma działająca od 2009 roku pozwalająca na dokonywanie w Internecie tak zwanych mikropłatności. Skycash jest dostarczany w postaci aplikacji mobilnej i często używany jest przy opłacaniu drobnych kwot na przykład przy zakupie biletów na komunikacje miejską czy opłaty parkingowe. Firma stała się już dość popularna na polskim rynku w związku z tym, możemy być w miarę spokojni jeśli chodzi o jakość i bezpieczeństwo usług dostarczanych przez to przedsiębiorstwo.

 • tpay

To kolejny system pośrednictwa w płatnościach działający na zasadzie zbliżonej do PayU. Ponownie mamy tu firmę, będącą pośrednikiem między bukmacherem a naszym bankiem, która pozwala na dokonanie wpłaty w czasie rzeczywistym. Nie byłoby możliwe bez pośrednika gdybyśmy nie mieli konta w tym samym banku co bukmacher. Podobnie jak w przypadku firmy PayU – firma Krajowy Integrator Płatności – będą właścicielem systemu płatności i strony internetowej tpay.com – jest firmą założoną w Polsce, w Poznaniu a jej kapitał nadal jest w 100% Polski.

Strona posiada odpowiednie certyfikaty, które gwarantują bezpieczeństwo transakcji. Przy korzystaniu ze strony tpay.com warto sprawdzić czy adres strony poprzedzony jest https oraz czy posiada certyfikat (możemy to zaobserwować na pasku adresu w przeglądarce w postaci kłódeczki na zielonym tle). Strona tpay.com wcześniej znana była jako transferuj.pl.

 • Przelewy24

Strona przelewy24 to również pośrednik pozwalający na przelewanie pieniędzy między różnymi bankami w czasie rzeczywistym. Pozwala to na dynamiczne dokonywanie wpłat na konto bukmachera w zasadzie ze wszystkich polskich banków. Możliwe jest także dokonanie przedpłaty na konto przelewy24 za pomocą tradycyjnego przelewu czy nawet przekazu pocztowego – w takim przypadku niestety jednak nie jest ono księgowane oczywiście w trybie online. Możemy jednak dokonać przedpłaty na konto przelewy24 i skorzystać z niej w dowolnym momencie – wtedy już w trybie automatycznym.

Przelewy24 to również firma o bardzo uznanej renomie na rynku, dzięki czemu możemy być pewni, że strona ta nie przechwyci naszych danych a transakcje dokonywane za jej pośrednictwem powinny być bezpieczne. Przy korzystaniu ze strony przelewy24 warto sprawdzić czy adres strony poprzedzony jest https oraz czy posiada certyfikat (możemy to zaobserwować na pasku adresu w przeglądarce w postaci kłódeczki na zielonym tle). Ważne dla użytkowników jest także to, że strona przelewy24 jest znana z innych usług oraz sklepów internetowych, dzięki czemu dla większości użytkowników Internetu, korzystanie z tej strony powinno być proste a dla tych, którzy jeszcze tej strony nie znają będzie bardzo intuicyjne i proste.

 • Dotpay

Dotpay to kolejny pośrednik świadczący podobną działalność jak PayU czy tpay.com. Za pośrednictwem tej strony możemy w łatwy sposób, w czasie rzeczywistym dokonać wpłaty na konto bukmachera nawet jeśli znajduje się ono w innym banku. W przypadku polskich bukmacherów oferujących wpłaty przez serwis Dotpay nie występują żadne opłaty dodatkowe. Opłat nie powinno być również po stronie banku, z którego dokonujemy transakcji. W przypadku wpłat większość bukmacherów oferuje wypłaty przelewem tradycyjnym na konto bankowe. Dotpay to również znana ze sklepów internetowych, uznana firma – w związku z czym ryzyko oszustwo jest niewielkie. Przy korzystaniu ze strony Dotpay warto sprawdzić czy adres strony poprzedzony jest https oraz czy posiada certyfikat (możemy to zaobserwować na pasku adresu w przeglądarce w postaci kłódeczki na zielonym tle). Zaletą jest również to, że korzystając z Dotpay możemy korzystać z wielu banków a także z kart kredytowych.

 • Neteller

Neteller to podobny do wspomnianego wcześniej Skrill-a portfel internetowy. Szczególnie popularny był również w okresie kiedy gracze z Polski często korzystali ze stron bukmacherów internetowych, którzy ze względów podatkowych nie byli legalni na terenie Polski. Wśród dodatkowych wad tego portfela warto jednak wspomnieć mniejszą renomę  i popularność niż w przypadku Skrill – dodatkowo firma jest zarejestrowana na wyspie Man – która co prawda również jest pod brytyjską jurysdykcją, mogą tu jednak obowiązywać trochę inne przepisy w przypadku problemów w dostępnością naszych środków.

 • Paysafecard

Ciekawą opcją płatności oferowaną od niedawna przez niektórych polskich bukmacherów internetowych jest wpłata przez Paysafecard. To prepaidowa metoda płatności pozwalają na dokonanie wpłat bardzo bezpiecznie, za z góry określoną kwotę. Karty prepaidowe Paysafecard możemy nabyć bardzo prosto na przykład w polskich sieciach kiosków czy też na portalach internetowych. Często jednak korzystanie bądź zakup kart paysafecard wiążę się z kilku-procentową prowizją, która powoduje, że karty te mimo bardzo dużych zalet związanych z najwyższym bezpieczeństwem (karta jest prepaidowa i jednorazowa – nikt nie uzyska dostępu do naszych innych środków poza tymi za jakie kupiliśmy kartę) nie są zbyt chętnie używane, gdyż korzystanie z nich jest po prostu za drogie. Korzystanie z kart paysafecard nie pozwala też na dokonywanie wypłat – w przypadku wpłat tą drogą większość bukmacherów proponuje wypłaty na konto bankowe tradycyjnym przelewem bankowym.

 • Blik

Bardzo ciekawa metoda płatności, stosunkowo nowa na polskim rynku, przez co słabo jeszcze rozpowszechniona wśród bukmacherów – na razie dostępna tylko u jednego z nich u Fortuny. Jest to trochę zaskakujące gdyż metoda ta wydaje się być idealna do wpłat na konta bukmacherów – jest bardzo szybka, umożliwia wpłaty online przy bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa. Być może przeszkodą jest fakt, że płatności BLIK są jeszcze stosunkowo mało znane na polskim rynku.

W praktyce używanie BLIK-a polega na tym, że po wybraniu BLIK-a jako sposobu wpłaty, podajemy również kwotę wpłaty oraz jesteśmy proszeni o podanie kodu weryfikacyjnego. Kod ten uzyskujemy po zalogowaniu się do bankowości elektronicznej z urządzenia mobilnego. Podajemy kod na stronie bukmachera a w aplikacji dostajemy informację o kwocie jaką zostaniemy obciążeni. Dzięki takiemu mechanizmowi nie ma ryzyka, że pobrana zostanie większa kwota. Przy transakcji generowany kod jest jednorazowy i ważny przez 120 sekund dzięki czemu nie możliwości, że ktoś skorzysta z niego powtórnie nawet gdyby został w jakiś sposób przechwycony.

Metoda jest stosowana coraz częściej nawet w sklepach stacjonarnych – BLIKiem można płacić także poprzez standardowy terminal i należy się spodziewać, że z związku z zaangażowaniem w rozwój tej metody wielu ważnych, polskich banków – powinna stać się ona na rynku coraz bardziej popularna – być może docelowo również wśród polskich bukmacherów internetowych.

Opinie na temat metod płatności u poszczególnych bukmacherów

Metody płatności w STS

Sts oferuje bardzo szeroką gamę dostępnych metod wpłat oraz wypłat. Możemy tutaj skorzystać z praktycznie wszystkich najbardziej popularnych metod dostępnych na polskim rynku – dodatkowo dostępny jest także nie tak bardzo popularny u konkurencji Skrill oraz możliwe są także wpłaty w punkcie. STS należy również pochwalić za szybkość dokonywania wypłat – te dokonywane są na konto bankowe jednak STS gwarantuje, że w godzinach roboczych w tygodniu wypłata powinna znaleźć się na naszym koncie w przeciągu 30 minut. To najlepszy wynik na rynku, który z pewnością powoduje, że STS znajdzie wielu zwolenników, którzy nie lubią czekać zbyt długo na to by otrzymać pieniądze, które udało im się wygrać.

Metody płatności w Fortunie

Fortuna podobnie jak większość polskich bukmacherów udostępnia swoich graczom możliwość wpłaty kartami płatniczymi – czy to kredytowymi czy debetowymi – to z pewnością bardzo istotna zaleta. Możemy skorzystać także z przelewu bankowego w trybie rzeczywistym – w tym przypadku będzie to możliwe dzięki tpay.com. Jako jedyny bukmacher natomiast Fortuna oferuje wpłaty poprzez BLIK – również bardzo bezpieczną oraz ciekawą metodę płatności, której nie spotkamy u innych bukmacherów, a która może się okazać w przyszłości podstawową metoda płatności ze względu na jej wysokie bezpieczeństwo oraz wygodę.

Metody płatności w Milenium

Niestety, Zakłady Wzajemne Milenium dysponują dość ubogą ofertą jeśli chodzi o metody wpłat. Depozytu dokonany w tej firmie jedynie poprzez bezpośredni przelew na konto bankowe czy też poprzez szybki przelew internetowy za pośrednictwem tpay.com. Niestety dla wielu graczy jest to niewystarczające – dużym minusem jest brak możliwości wpłat przede wszystkim poprzez karty kredytowe i debetowe oraz braki innych metod taki jak e-porfele. Podobnie jak inni polscy bukmacherzy mamy tutaj możliwość wypłaty środków jedynie poprzez tradycyjny przelew bankowy na konto, które podamy bukmacherowi podczas dokonywania rejestracji.

Metody płatności w Totolotku

Totolotek przez długi czas oferował jedynie możliwość wpłaty poprzez transferuj.pl (aktualnie tpay.com). Teraz jednak sytuacja uległa znacznej poprawie – możemy skorzystać z wpłaty w czasie rzeczywistym w praktycznie z dowolnego banku także dzięki Dotpay. W Totolotku skorzystamy również ze Skrilla co nie jest popularne na rynku. Za pośrednictwem Dotpay możemy w Totolotku skorzystać także z opcji płatności kartami Paysafecard, co dla wielu graczy może być istotnym udogodnieniem. Standardem na rynku, który jednak od niedawna jest dostępny na stronie totolotka są natomiast wpłaty kartami kredytowymi i debetowymi – teraz na stronie totolotka możemy dokonywać już tego typu wpłat bez dodatkowych opłat. Pewnym minusem wypłat realizowanych przez tego bukmachera wypłat, jest to, że niestety realizowane są one tylko 2 razy w ciągu dnia. W praktyce oznacza to jednak, że wypłata powinna pojawić się na koncie następnego dnia roboczego – co jest niezłym wynikiem, choć trzeba przyznać, że oferta STS jest pod tym względem znacznie lepsza i korzystniejsza dla użytkowników.

Metody płatności w Forbet

Forbet jest bardzo przyjazny swoim graczom jeśli chodzi o ilość dostępnych metod wpłat – mamy tutaj bardzo szeroki wybór i każdy powinien bez problemu móc znaleźć na Forbet pasującą mu metodę złożenia depozytu. Możemy skorzystać z kilku pośredników oferujących przelewy w czasie rzeczywistym jak przelewy24 czy DotPay. Możemy skorzystać także z portfeli takich jak Skycash. Forbet jest także jednym z dwóch bukmacherów na polskim rynku, który oferuje bardzo bezpieczną metodę dokonywania wpłat jaką jest używanie kart prepaidowych Paysafecard. Ciekawą opcją u tego bukmachera jest także skorzystanie z mpay. Niestety nie ma możliwości dokonania bezpośrednio wpłaty do tego bukmachera za pomocą karty kredytowej czy debetowej co z pewnością jest pewną wadą dla wielu graczy korzystających z tej metody. Można jednak dokonać wpłaty tego typu korzystając z usług, któregoś z pośredników czy kupując kartę Paysafecard – to jednak byłoby znacznie droższe niż w przypadku normalnego stosowania karty kredytowej.

Metody płatności w Lvbet

To kolejny bukmacher, który oferuje  bardzo dużą gamę dostępnych metod płatności. Możemy skorzystać tu z najważniejszych i najchętniej używanych metod takich jak DotPay czy Przelewy24. U tego bukmachera mamy także możliwość korzystania z internetowych e-porfeli na przykład ze Skrill, do którego przyzwyczajonych jest wielu graczy, którzy na rynku zakładów bukmacherskich online obecni są już od dłuższego czasu. Niestety pewnym minusem oferty dostępnych metod wpłat u bukmachera Lvbet jest brak możliwości wpłaty kartą kredytową bez pośredników.

Metody płatności w Etoto

W Etoto niestety możliwości wpłat są bardzo ograniczone, można skorzystać jedynie z bankowego przelewu internetowego. Niestety bukmacher ten ma zdecydowanie najsłabszą ofertę metod wpłat ale trzeba też zauważyć, że jest to najmniejszy, najmniej popularny wśród polskich, legalnych bukmacherów – być może wraz z rozwojem tej firmy polepszy się również dostępność innych metod płatności online z jakich będziemy mogli korzystać u tego bukmachera internetowego.

Podsumowanie

Jak widać wybór metod płatności jest bardzo zróżnicowany i dzięki temu mamy dużą swobodę używania naszych środków i wpłacania depozytów. Z racji faktu, że oferowane metody płatności są bardzo istotne dla wielu graczy korzystających z usług bukmacherów internetowych – bukmacherzy ci starają się zaoferować jak najwięcej metod tak aby zadowolić wszystkich klientów. Od jakiegoś czasu polscy bukmacherzy są na tyle nowocześni, że znajdziemy u nich także takie metody jak e-porfele Skrill czy Neteller, które wcześniej dostępne były tylko u zagranicznych bukmacherów. Praktycznie wszyscy bukmacherzy oferują także metody płatności przez pośredników służące do wykonywania przelewów natychmiastowych takie jak Przelewy24, DotPay czy Tpay. To wszystko strony, które umożliwiają szybkie przelewanie pieniędzy a jednocześnie gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Ciągle mało popularne wśród polskich bukmacherów są metody, które wydają się bardzo bezpieczne takie jak Paysafecard czy BLIK. O ile w przypadku pierwszej z tych metod jest to niejako zrozumiałe przez wysokie koszty związane z tą metodą o tyle brak BLIK-a jako metody płatności wydaje się ciekawostką, która być może szybko zmieni się na polskim rynku bukmacherskim. Podsumowując mamy u wielu bukmacherów swobodny wybór metod, którymi możemy dokonywać płatności, dzięki czemu możemy świadomie dokonywać wyboru z czego skorzystać i dobrze zarządzać swoimi finansami.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *