Lvbet - zakłady bukmacherskie

Szybka nawigacja (kliknij, aby przejść do konkretnego działu):

 1. Lvbet zakłady bukmacherskie – informacje ogólne
 2. Lvbet rejestracja – jak założyć konto
 3. Aplikacje mobile Lvbet
 4. Wypłata środków z Lvbet
 5. Opinie o Lvbet

Lvbet zakłady bukmacherskie – informacje ogólne

Logo zakładów bukmacherskich lvbetLvbet to jeden z najnowszych graczy na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Firma zaczęła oferowanie zakładów w roku 2016. Od czasu udostępnienie strony dla graczy oferta caly czas się rozrasta i możemy obserwować, że zwiększa się ilość zdarzeń, które możemy obstawiać u tego bukmachera. Niestety w dalszym ciągu oferta nie jest jeszcze aż tak dobra jak u najlepszych konkurentów w Polsce, nie wspominając nawet o konkurentach z rynków międzynarodowych.

Niewątpliwą zaletą jest to, że bukmacher ten otrzymał pozwolenie Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów bukmacherskich online. Niesie to za soba 2 podstawowe konsekwencje (zalety). Z jednej strony daje nam to gwarancje, że nie będziemy mieli problemów z Urzędem Skarbowym czy Izbą Celną gdy będziemy obstawiać na ten stronie. Z drugiej strony mamy gwarancję, że bukmacher spełnia surowe warunki licencyjne polskiego Ministerstwa Finansów – oznacza to, że nasze dane będa z pewnością traktowane w należyty sposób – przechowywane w bazie danych zgłoszonej do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych oraz zabezpieczone w ten sposób, że nikt nie użyje naszych danych do innych celów niż te, na które zgodziliśmy się przy rejestracji.

Pewnym minusem, który trzeba dostrzec już na wstępie jeśli chodzi o tego bukmachera jest brak stałej oferty bonusowej – choć bukmacher od dłuższego czasu zapowiada, że powstanie u niego, podobnie jak u konkurencji, bonus od pierwszej wpłaty – póki co jednak są tylko okresowo dostępne inne bonusy. Duża zaleta tego bukmachera jest to, że oprócz standardowych przelewów możemy skorzystać równiez z e-portfela Skrill. Nie jest to może aż takie ważne jak u zagranicznych bukmacherów gdzie wpłaty z normalnego konta wiążą się z różnymi zagrożeniami – mimo tego z pewnoscia wielu graczy chętnie skorzysta z opcji wpłaty przez e-portfel Skrill.

Rok założenia2016
PaństwoPolska, Katowice
Strona internetowahttps://lvbet.pl/
Język polskiPolski
Kontakt z obsługą w języku polskimTak
Aktualne bonusybrak
Metody płatnościSkrill, dotpay, tpay, przelewy24
Dostępne walutyPLN
Minimalny zakład2 zł
Minimalny depozyt10 zł

Kontakt do Lvbet

Podobnie jak inni dostawcy zakładów bukmacherskich online również lvbet.pl oferuje możliwość kontaktowania się obsługą klienta online przez czat. Niestety obsługa jest dostepna jedynie w godzinach od 9 do 22. Trzeba za to zauważyć, że w godzinach tych, raczej nie ma problemów z obsługą klienta – wszystko przebiega sprawnie – nie musimy oczekiwać zbyt długo na pojawienie się konsultanta.

Dodatkowo uzyskamy zwykle precyzyjną odpowiedź na nasze pytania. Oprócz czatu bukmacher umożliwia również kontakt poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie: https://lvbet.pl/pomoc/. Formularz możemy przesłać oczywiście 24 godziny na dobę – odpowiedź otrzymamy jednak zwykle w podstawowych godzinach pracy bukmachera. Oczywiście możliwe jest również skontaktowanie się z obsługą poprzez normalny adres email. Jest to chyba jednak najwolniejsza opcja – godna polecenia jedynie gdy chcemy by nasz kontakt był w pełni udokumentowany.

Lvbet posiada także dobrze rozbudowany dział FAQ (najczęściej zadawanych pytań) gdzie znajdziemy odpowiedzi na pytania, które najczęściej dręczą innych użytkowników – jest duża szansa, że znajdziemy tu odpowiedź również na pytanie, które chcielibyśmy zadań obsłudze klienta.

 • ?️ Adres:
  LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o. o.
  40-384 Katowice
  Ul. Melchiora Wańkowicza 3
 • ✉️ e-mail: –
 • ☎️️ telefon: –
 • ? strona internetowa: lvbet.pl

Logowanie do Lvbet

Założenie konta w Lvbet nie różni się niczym od zakładania konta na innych portalach internetowych – w szczególności od zakładania konta u innych polskich bukmacherów. Musimy przekazać bukmacherowi podstawowe dane osobowe – takie jak adres email, adres zamieszkania czy datę urodzenia. Należy również przesłać kopię dowodu osobistego – to wymóg licencyjny od polskiego Ministerstwa Finansów.

Regulamin zakładów bukmacherskich Lvbet

Regulamin zakładów Lvbet znajdziemy na stronie https://lvbet.pl/regulamin-zakladow-sportowych/ . Możemy znaleźć tam zarówno regulamin dotyczący ogólnie usług świadczonych przez bukmachera ale także regulamin okresowych promocji bonusowych czy regulamin uzyskaniu środków na start. Oczywiście gdy pojawią się nowe promocje – szczególnie bardzo zachęcamy do zapoznania się z ich regulaminem gdyż na ten moment nie jesteśmy w stanie przewidzieć zapisów, które się tam pojawią.

Czy Lvbet jest legalny w Polsce?

Tak, Lvbet otrzymał zgodę za prowadzenie zakładów wzajemnych (bukmacherskich) od Ministra Finansów RP 13 Maja 2016 roku. Dokładny numer udzielonego zezwolenia to: PS4.6831.9.2016.EQK


Lvbet rejestracja – jak założyć konto?

Założenie konta w Lvbet nie różni się niczym od zakładania konta na innych portalach internetowych – w szczególności od zakładania konta u innych polskich bukmacherów. Musimy wypełnić podstawowe dane: imię, nazwisko, adres, kraju pochodzenia nie musimy wybierać – wybiera się automatycznie, datę urodzenia, narodowość, numer PESEL, adres e-mail, numer telefonu, numer dowodu tożsamości (do wyboru: dowód osobisty lub paszport).

Aby dokonać rejestracji konta w Lvbet należy kolejno:

 1. Przejść na stronę https://lvbet.pl/
 2. Kliknąć w przycisk “rejestracja” w prawym górnym rogu strony
 3. Wypełnić dane osobowe
 4. Załadować skan przodu i tyłu dowodu tożsamości
 5. Zaznaczyć 3 pola oznaczone gwiazdką i kliknąć “zarejestruj”

Rejestracja w lvbet
Formularz rejestracyjny w Lvbet

Rejestracja w Lvbet trwa dosyć krótko. Po wypełnieniu formularza, czekamy na weryfikacje konta, na którą w naszym przypadku czekaliśmy zaledwie 5 minut.


Aplikacje mobile Lvbet

Lvbet od samego początku swojej działalności, bardzo poważnie podszedł do tematu przygotowania aplikacji mobilnych dla użytkowników. Dla różnych systemów operacyjnych dla urządzeń mobilnych przygotowane są dobrze działające, przyjazne użytkownikom aplikacje. Dodatkowo dobrze działa również dostęp do strony przez stronę mini.

Aplikacja Lvbet na Androida

Aplikację na Androida możemy pobrać bezpłatnie ze sklepu Google Play. Aplikacja cieszy się dobrą opinią wśród użytkowników – co zawsze jest najlepszą możliwą rekomendacją. Również w naszej opinii aplikacja jest funkcjonalna i godna polecenia.

Aplikacja Lvbet na iOS

Aplikacja na iOS nie rożni się wiele od aplikacja na Androida. Można ją pobrać przechodząc ze strony bukmachera bądź bezpośrednio ze sklepu AppStore.


Wpłata i wypłata środków z Lvbet

Podobnie jak u innych polskich konkurentów wypłata środków z Lvbet przebiega bardzo sprawnie. Wynika to z faktu, że zarówno metodę wypłaty jak i wszystkie dokumenty do weryfikacji podajemy juz przy rejestracji. Bukmacher w momencie gdy zażądamy wypłaty, ma już zweryfikowane dokumenty oraz dane osobowe. Choć wpłacać środki do tego bukmachera może różnymi metodami – niestety nie możemy zdecydować się na wypłatę przez Skrill – jedynie na konto bankowe.

Nie powinien być to jednak problem gdyż przesyłane przez bukmachera pieniądze są w pełni legalne oraz opodatkowane. Dodatkowo wypłaty są w złotówkach – nie ma więc tak naprawdę żadnego powodu by przy wypłacie korzystać z innej metody niż na zwykle konto bankowe w Polsce. Wypłaty zwykle nie trwają u tego bukmachera więcej niż 2 -3 dni robocze w zależności od tego w jakim banku posiadamy konto bankowe.


Opinie o Lvbet

Zalety
➕ przyjazna strona internetowa
➕ wysokie kursy
➕ bukmacher posiada zezwolenia MF

Wady
➖ młoda firma
➖ mało opinii na rynku
➖ konieczność płacenia podatku od zawarcia zakładu


Komunikat prawny:

Firma o której mowa w powyśzych tekscie informacyjnym: LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów (numer zezwolenia: PS4.6831.9.2016.EQK). Udział w nielegalnych grach hazardowych moze stanowic naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *