Wydarzeniem numer jeden komentowanym na forach grupach dyskusyjnych o zakładach bukmacherskich był werdykt walki pomiędzy Don Kasjo a Adrianem Polakiem podczas Fame MMA 3. Celowo pomijamy aspekt sportowy powyższej gali, bo w jednym zdaniu: nie ma za bardzo o czym rozmawiać.

W skrócie: skandal wywołał werdykt który wskazywał na zwycięstwo Polaka 2:1, który przez całą walkę dostawał ostry łomot od Don Kasjo. Don Kasjo bezpośrednio po pojedynku w ostrych słowach wypowiadał się na temat oceny 2 sędziów a całe środowisko bukmacherskie komentowało wynik jako oczywista manipulacja i gruba afera.

Don Casjo wnosi przeciw od wyniku

Don Kasjo w ciągu 24 godzin od zakończenia walki wniósł oficjalny protest do którego fame mma miało się odnieść w ciągu 2 dni. W tej chwili mamy już oficjalną odpowiedź:

Oświadczenie fame mma

Około godziny 16:00 01.04.2019 fame mma oficjalnie zmieniło wynik z 2:1 dla Polaka na 3:0 dla Don kasjo.

Lvbet wydaje oświadczenie i zwraca kupony

Zaraz po zmianie decyzji przez Fame mma, Lvbet wydaje oświadczenie dotyczące rozstrzygnięcia walki i postanawia rozliczyć wszystkie zakłady postawione na zwycięstwo Kasjusza Don Kasjo jako zwrot, tym samy ratując przegrane kupony wszystkim którzy postawili na zwycięstwo Don Kasjo.

Oświadczenie poniżej:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *