Lvbet Rejestracja

Rejestracja konta w Lvbet

Gracze, których zainteresuje oferta bukmachera LVBet i chcieliby spróbować swoich sił w obstawianiu, muszą się najpierw zarejestrować. Jest to naprawdę bardzo proste i nie wiąże się z żadnymi opłatami. Żeby dokonać rejestracji należy przejść na stronę lvbet.pl i w prawym górnym rogu wyszukać żółtego napisu “Rejestracja”.

W pierwszej fazie rejestrowania nowego konta, należy podać swoje imię i nazwisko, a także określić narodowość (pole jest wypełnione domyślnie, ale można to zmienić) i swoją płeć. Po uzupełnieniu wszystkich pól należy kliknąć w przycisk z napisem “Następny”.

W kolejnym okienku znajdziemy pola, w które musimy wpisać takie dane jak: adres domowy, kod pocztowy w miejscu zamieszkania, miasto, a także kraj, w którym przebywamy. Po uzupełnieniu wszystkich pól klikamy w przycisk z napisem “Następny”.

Żeby przejść przez następny krok, musimy zrobić zdjęcie strony w paszporcie, na której znajdują się wszystkie nasze dane lub wysłać skan obu stron dowodu osobistego. Jest to niezbędne w celu potwierdzenia danych wpisywanych przy rejestracji. Bez tego, bukmacher nie może udostępnić Ci opcji zawierania zakładów.

Dodatkowo trzeba będzie również podać numer konta. Musi ono być założone na te same dane, które podajemy przy rejestracji. Musimy również wymyślić sobie unikalny login i hasło, które będziemy wykorzystywali do logowania się do serwisu. Obowiązkowo trzeba także zaznaczyć checkboxy, dotyczące tego, że poświadczamy prawdziwość wprowadzanych danych, a także zapoznaliśmy się z regulaminem.

LVBet oferuje również możliwość wpisania kodu promocyjnego, dzięki któremu można zwiększyć wartość bonusu powitalnego i darmowego zakładu. Kody znajdziemy na stronach bukmacherskich.

Po założeniu konta musimy tylko oczekiwać na weryfikację, która ma na celu sprawdzenie czy dane, które podaliśmy bukmacherowi są poprawne. W ciągu dnia, weryfikacja następuje najczęściej już po kilku, kilkunastu minutach, w nocy musimy poczekać nieco dłużej.

Rejestracja jest możliwa także na urządzeniach mobilnych. Przebiega dokładnie tak samo jak ta poprzez zwykła witrynę internetową.

LVBet posiada także kilka punktów naziemnych, w których również możemy założyć nasze konto klienta. Wystarczy tylko zgłosić się do lokalu i przynieść ze sobą dowód tożsamości. Założone w taki sposób konto będzie aktywne od razu, gdyż weryfikacja zostanie dokonana bezpośrednio w salonie.