Kursy na Roberta Kubicę u legalnych bukmacherów GP Australii 2019

Robert Kubica wrócił. To co na początku wydawało się niemożliwe nawet dla fanów tego sportowca, okazało się prawdą. W sezonie 2019 polski kierowca będzie jeździł w teamie Williams F1. Jest to już drugi rok Roberta w tym zespole. Wcześniej Polak był kierowcą testowym i miał możliwość trenowania w bolidzie. 

Nie da się ukryć, że moment, w którym ponownie zobaczymy Roberta Kubicę czekającego na start, wzruszy ogromną ilość osób w naszym kraju. Niestety, pierwsze informacje dotyczące testów tegorocznego bolidu nie są zbyt optymistyczne. Nie dość, że pojazd trafił na tor znacznie później niż bolidy konkurencji, to w dodatku osiągał na nich najgorsze wyniki. Nie warto jednak tracić nadziei, gdyż ze względu na problem z dyrektorem technicznym i konstrukcją nowego samochodu, większość jazd polegała na testowaniu ustawień i rozwiązań, a do bolidów przyczepione były urządzenia pomiarowe, które uniemożliwiały osiągniecie dobrych wyników.

Nasz kierowca wydaje się być w dobrym humorze, choć nie ukrywa, ze bolid Williamsa nie należy do najlepiej skonstruowanych pojazdów. Sprawdźmy, jak na te wszystkie wypowiedzi i testy zareagowali legalni polscy bukmacherzy i jakie kursy zostały wystawione na niedzielny wyścig.

Grand Prix Australii 2019 – kursy u legalnych bukmacherów w Polsce

GP Australii odbędzie się 17 marca 2019 roku. Żeby pooglądać wyścig trzeba będzie wstać bardzo wcześnie, gdyż start zaplanowany jest na godzinę 6:10 czasu polskiego. Dzień wcześniej zorganizowane zostaną kwalifikacje, które wskażą miejsca poszczególnych zawodników na linii startu. Patrząc na kursy bukmacherów nikt nie spodziewa się tego, że zawodnicy z zespołu Williamsa odegrają w nich ważną rolę

Bukmacher Fortuna uważa, że największe szanse na zwycięstwo w kwalifikacjach mają Hamilton z zespołu Mercedes Benz oraz Vettel z teamu Ferrari. Kursy na tych kierowców to odpowiednio 2.4 i 2.8. LvBet daje dużo większe szanse angielskiemu kierowcy i kurs na Hamiltona wynosi tam 2.25, podczas gdy Vettel otrzymał tam kurs w wysokości 3.0. W przypadku bukmachera ForBET kursy wynoszą 2.30 i 2.95.

Kursy na zwycięzcę GP Australii

Jak na chwilę obecną wyglądają kursy na końcowy trium w GP Australii? Okazuje się, że bukmacherzy dają tu więcej szans Vettelowi. W niektórych przypadkach kursy na obu kierowców wyrównały się. Kursy na zwycięstwo Hamiltona, u bukmachera Fortuna, to 2.55, podczas gdy w przypadku Vettela jest to 2.7. LVBet dał obu kierowcom takie same szanse i kurs na obu zawodników wynosi 2.5. Jeśli chodzi o ForBET to Hamilton został “wyceniony” na 2.55, a Vettel na 2.8

Kursy u pozostałych bukmacherów również wahają się w podobnych przedziałach

Grand Prix Australii 2019 – kursy na Roberta Kubicę

Sprawdźmy jak bukmacherzy oceniają szanse naszego kierowcy na triumf w australijskim wyścigu. Nie da się ukryć, że Robert Kubica nie należy do faworytów i musiałby stać się cud, żeby udało mu się wygrać GP Australii. Pamiętajmy jednak, że Formuła 1 to sport, a tory wyścigowe widziały już wiele.

Jeśli chodzi o kwalifikacje, to żaden z bukmacherów nie daje szans Polakowi. Kurs na efortuna.pl, na triumf Roberta w kwalifikacjach to szokujące 2000. Oznacza to, że stawiając 2 złote (minimalna stawka w Fortunie) dostaniemy do ręki aż 3520 zł (-10% podatku). LVBet daje Kubicy jeszcze mniejsze szanse. Kurs u tego bukmachera to 4001. Podobnie w przypadku ForBET, gdzie kurs wynosi aż 3800. Kurs u bukmachera STS to również 4000, ale u tego operatora warto zainteresować się innym zakładem. Kursy na to, że Robert znajdzie się w TOP 15 lub top 10 kwalifikacji to odpowiednio 10.0 i 25.0 (kurs na www.sts.pl). Kto wie, co może się stać.

Kursy na zwycięstwo w wyścigu są równie wysokie. U bukmachera Fortuna kurs na triumf Roberta Kubicy w wyścigu to aż 4250. Warto także zainteresować się nieco bardziej prawdopodobną sytuacją czyli znalezieniem się naszego kierowcy w top 10 wyścigu. Kurs na to wynosi 12.5. LVbet nie daje naszemu kierowcy żadnych szans i kurs na zwycięstwo Roberta to 4001. Podobnie uważa STS, który wystawił kurs 4000. 

Sytuacja u innych bukmacherów wygląda podobnie.

sts.pl – kurs na awans Kubicy do TOP10: 25.0, kurs na awans do TOP15: 10.0

Kursy na cały sezon Formuły 1 

Jak wyglądają kursy na zwycięzcę całego sezonu Formuły 1? Prym wiodą oczywiście Vettel i Hamilton, którzy u bukmachera Fortuna posiadają kurs na to zdarzenie odpowiednio 2.6 i 2.4. Ciekawie prezentują się sezonowe wydarzenia na Formułę 1 u bukmachera ForBET. Można tam obstawiać m.in to czy Robert Kubica wygra jakikolwiek wyścig w sezonie (kurs 101.0), wygra kwalifikacje (kurs 201.0), a także to czy nasz zawodnik zdobędzie więcej punktów niż jego kolega z zespołu (kurs 1.57). Można próbować obstawić także zakład, że Robert Kubica nie zdobędzie żadnego punktu przez cały sezon (kurs 3.0), ale znając temperament naszego kierowcy oraz to, że w trakcie brzydkiej pogody na torze dzieją się cuda, taki kupon można od razu wyrzucić do śmieci.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *