kubica u legalnych bukmacherów

Robert Kubica wrócił. To co na początku wydawało się niemożliwe nawet dla fanów tego sportowca, okazało się prawdą. W sezonie 2019 polski kierowca będzie jeździł w teamie Williams F1. Jest to już drugi rok Roberta w tym zespole. Wcześniej Polak był kierowcą testowym i miał możliwość trenowania w bolidzie. 

Nie da się ukryć, że moment, w którym ponownie zobaczymy Roberta Kubicę czekającego na start, wzruszy ogromną ilość osób w naszym kraju. Niestety, pierwsze informacje dotyczące testów tegorocznego bolidu nie są zbyt optymistyczne. Nie dość, że pojazd trafił na tor znacznie później niż bolidy konkurencji, to w dodatku osiągał na nich najgorsze wyniki. Nie warto jednak tracić nadziei, gdyż ze względu na problem z dyrektorem technicznym i konstrukcją nowego samochodu, większość jazd polegała na testowaniu ustawień i rozwiązań, a do bolidów przyczepione były urządzenia pomiarowe, które uniemożliwiały osiągniecie dobrych wyników.

Nasz kierowca wydaje się być w dobrym humorze, choć nie ukrywa, ze bolid Williamsa nie należy do najlepiej skonstruowanych pojazdów. Sprawdźmy, jak na te wszystkie wypowiedzi i testy zareagowali legalni polscy bukmacherzy i jakie kursy zostały wystawione na niedzielny wyścig.

Grand Prix Australii 2019 – kursy u legalnych bukmacherów w Polsce

GP Australii odbędzie się 17 marca 2019 roku. Żeby pooglądać wyścig trzeba będzie wstać bardzo wcześnie, gdyż start zaplanowany jest na godzinę 6:10 czasu polskiego. Dzień wcześniej zorganizowane zostaną kwalifikacje, które wskażą miejsca poszczególnych zawodników na linii startu. Patrząc na kursy bukmacherów nikt nie spodziewa się tego, że zawodnicy z zespołu Williamsa odegrają w nich ważną rolę

Bukmacher Fortuna uważa, że największe szanse na zwycięstwo w kwalifikacjach mają Hamilton z zespołu Mercedes Benz oraz Vettel z teamu Ferrari. Kursy na tych kierowców to odpowiednio 2.4 i 2.8. LvBet daje dużo większe szanse angielskiemu kierowcy i kurs na Hamiltona wynosi tam 2.25, podczas gdy Vettel otrzymał tam kurs w wysokości 3.0. W przypadku bukmachera ForBET kursy wynoszą 2.30 i 2.95.

Kursy na zwycięzcę GP Australii

Jak na chwilę obecną wyglądają kursy na końcowy trium w GP Australii? Okazuje się, że bukmacherzy dają tu więcej szans Vettelowi. W niektórych przypadkach kursy na obu kierowców wyrównały się. Kursy na zwycięstwo Hamiltona, u bukmachera Fortuna, to 2.55, podczas gdy w przypadku Vettela jest to 2.7. LVBet dał obu kierowcom takie same szanse i kurs na obu zawodników wynosi 2.5. Jeśli chodzi o ForBET to Hamilton został “wyceniony” na 2.55, a Vettel na 2.8

Kursy u pozostałych bukmacherów również wahają się w podobnych przedziałach

Grand Prix Australii 2019 – kursy na Roberta Kubicę

Sprawdźmy jak bukmacherzy oceniają szanse naszego kierowcy na triumf w australijskim wyścigu. Nie da się ukryć, że Robert Kubica nie należy do faworytów i musiałby stać się cud, żeby udało mu się wygrać GP Australii. Pamiętajmy jednak, że Formuła 1 to sport, a tory wyścigowe widziały już wiele.

Jeśli chodzi o kwalifikacje, to żaden z bukmacherów nie daje szans Polakowi. Kurs na efortuna.pl, na triumf Roberta w kwalifikacjach to szokujące 2000. Oznacza to, że stawiając 2 złote (minimalna stawka w Fortunie) dostaniemy do ręki aż 3520 zł (-10% podatku). LVBet daje Kubicy jeszcze mniejsze szanse. Kurs u tego bukmachera to 4001. Podobnie w przypadku ForBET, gdzie kurs wynosi aż 3800. Kurs u bukmachera STS to również 4000, ale u tego operatora warto zainteresować się innym zakładem. Kursy na to, że Robert znajdzie się w TOP 15 lub top 10 kwalifikacji to odpowiednio 10.0 i 25.0 (kurs na www.sts.pl). Kto wie, co może się stać.

Kursy na zwycięstwo w wyścigu są równie wysokie. U bukmachera Fortuna kurs na triumf Roberta Kubicy w wyścigu to aż 4250. Warto także zainteresować się nieco bardziej prawdopodobną sytuacją czyli znalezieniem się naszego kierowcy w top 10 wyścigu. Kurs na to wynosi 12.5. LVbet nie daje naszemu kierowcy żadnych szans i kurs na zwycięstwo Roberta to 4001. Podobnie uważa STS, który wystawił kurs 4000. 

Sytuacja u innych bukmacherów wygląda podobnie.

sts.pl – kurs na awans Kubicy do TOP10: 25.0, kurs na awans do TOP15: 10.0

Kursy na cały sezon Formuły 1 

Jak wyglądają kursy na zwycięzcę całego sezonu Formuły 1? Prym wiodą oczywiście Vettel i Hamilton, którzy u bukmachera Fortuna posiadają kurs na to zdarzenie odpowiednio 2.6 i 2.4. Ciekawie prezentują się sezonowe wydarzenia na Formułę 1 u bukmachera ForBET. Można tam obstawiać m.in to czy Robert Kubica wygra jakikolwiek wyścig w sezonie (kurs 101.0), wygra kwalifikacje (kurs 201.0), a także to czy nasz zawodnik zdobędzie więcej punktów niż jego kolega z zespołu (kurs 1.57). Można próbować obstawić także zakład, że Robert Kubica nie zdobędzie żadnego punktu przez cały sezon (kurs 3.0), ale znając temperament naszego kierowcy oraz to, że w trakcie brzydkiej pogody na torze dzieją się cuda, taki kupon można od razu wyrzucić do śmieci.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *