kursy gra o tron

Gra o Tron to jeden z fenomenów światowej kinematografii. Miliony ludzi pokochało ten serial od pierwszego odcinka i ciężko im przyjąć do wiadomości fakt, że nadawany właśnie ósmy sezon, będzie już ostatnim. Mimo że HBO nie popisało się przy jego nagrywaniu i zewsząd słychać głosy krytyki, fani wciąż są mu wierni i z wypiekami na twarzy oglądają kolejne odcinki, by dowiedzieć się kto ostatecznie sięgnie po tron. Swoją szansę w tym wszystkim dostrzegli także bukmacherzy, którzy postanowili wziąć udział w tej grze i wystawić kursy na bohaterów, którzy mają szansę na zdobycie Tronu z Czaszek.

Do końca 8. sezonu zostały już tylko dwa odcinki. Jeśli chcecie jeszcze zdążyć obstawić Grę o Tron, musicie zrobić to jak najszybciej.

Gdzie można obstawiać Grę o Tron?

Zakłady na Grę o Tron znajdziemy u dwóch legalnych polskich bukmacherów. Pierwszym z nich jest Fortuna, czyli jeden z największych i najbardziej popularnych operatorów gier wzajemnych w naszym kraju. Drugi bukmacher to LVBet, który lubi wykorzystywać tego typu sytuację. Na jego stronie znajdziemy mnóstwo zaskakujących zakładów zupełnie nie związanych ze sportem. Swego czasu, w wystawianiu kursów na Grę o Tron swoich sił próbował również TotalBet, ale dość szybko zrezygnował z tego pomysłu.

Jeśli chcemy włączyć się do zabawy i zwiększyć dreszczyk emocji w trakcie oglądania kolejnego odcinka, musimy zarejestrować się u bukmachera Fortuna lub LVBet. Oczywiście najlepszym pomysłem będzie założenie konta na obu stronach. Pozwoli nam to wybierać sobie jak najlepsze kursy. Cały proces rejestracji jest niezwykle szybki i prosty, gdyż obie spółki udostępniają swoim klientom uproszczoną procedurę, która nie wymaga natychmiastowego wysyłania skanu dowodu osobistego. Można to bez żadnych problemów zrobić później. Należy jednak pamiętać, że niezweryfikowane konta posiadają spore ograniczenia jak np. brak możliwości wypłaty i limitowana maksymalna wygrana na kuponie.

Kto wygra Grę o Tron – kursy bukmacherskie

Przyjrzyjmy się nieco bliżej kursom wystawionym przez bukmacherów na główne wydarzenie w całym serialu – Wyścig o zdobycie Tronu.

Ze względu na specyfikę serialu, polegającą na tym, że główni bohaterowie giną często i to w dodatku w zupełnie bezsensownych i głupich okolicznościach, głównym zakładem wystawionym przez bukmacherów jest to, która z postaci przetrwa do ostatniego odcinka, a komu przewidziana jest śmierć. 

Jeszcze do niedawna można było obstawiać, który z bohaterów obejmie tron, ale zakład ten został już wycofany i na chwilę obecną nie ma go w ofercie żadnego z polskich bukmacherów.

Analitycy bukmachera Fortuna przewidują, że największe szanse na przeżycie mają Arya Stark, Bran Stark, Gendry, Jon Snow, Samwell Tarly i Sansa Stark. Kursy na to, że bohaterowie Ci przeżyją do końca 8. sezonu są mniejsze niż 1.50. Najmniejsze szanse na zachowanie swojego życia ma Cersei Lannister i Euron Greyjoy. Kursy wynoszą tu odpowiednio 6.00 i 6.30

Według bukmachera LVBet największe szanse na przeżycie ma Gorąca Bułka, czyli jedna z postaci epizodycznych. Kurs na niego wynosi jednak tylko 1.01, więc zupełnie nie opłaca się tego stawiać. Warto zwrócić uwagę na postacie z rodziny Starków. O ile Fortuna największe szanse dała Branowi (Fortuna: 1.30 ; LVBet: 1.40 ), tak w LVBet niższy kurs posiada Arya (Fortuna: 1.40 ; LVBet: 1.33 ). Warto wykorzystać tę różnicę na swoją korzyść i obstawić u tego bukmachera, który zaoferuje nam więcej. 

Inne zdarzenia na Grę o Tron u legalnych bukmacherów

Zakłady na to kto przeżyje, a kto umrze, to nie jedyna propozycja naszych bukmacherów.

Bukmacher Fortuna wystawił także kursy na to który z bohaterów zabije Cersei Lannister (największe szanse ma Jaime Lannister – kurs 2.00). Możemy także obstawiać pojedynki pomiędzy konkretnymi postaciami. Nikogo zapewne nie zdziwi, że rywalizacja dotyczy tego, kto umrze wcześniej w trakcie 8. sezonu. Tutaj najciekawsze są pojedynki Aryi Stark i Sansy Stark, a także Jona Snowa i Brana Starka.

Nieco więcej możliwości daje nam LVBet. Tu również mamy możliwość obstawiania kto zabije Cersei i kto zginie jako pierwszy, a w dodatku każdy z nas może także spróbować swoich sił w takich zakładach jak m.in. Kogo zabije Arya (najniżej wycenione zostało życie Gregora Clegane – kurs 2.50) i kto zabije Lorda Varysa. 

LVBet pozwala także na obstawianie zakładów na konkretny odcinek. Możemy tam znaleźć nie tylko rynki dotyczące tego co się zdarzy, ale również takie kwiatki jak to, czy cały odcinek wycieknie do Internetu przed oficjalną premierą (kurs 2.50). Plotki głoszą, że szczególnym zainteresowaniem cieszy się zakład na to, czy Nocny Król powróci. Według analityków szanse na to są dość duże, a kurs 5.00 wydaje się mocno przeszacowany. 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *