kod promocyjny fortuna

Rejestrując konto w na efortuna.pl mamy możliwość skorzystania z kodu promocyjnego. Kod podany przy rejestracji uprawnia do otrzymania lepszych warunków niż zakładając konto bez podania kodu promocyjnego Fortuny.

Spis treści do tematu kodów promocyjnych w Fortunie:


Jaki jest kod promocyjny na efortuna.pl?

Kod promocyjny Fortuny na start (również zwany kodem rabatowym), który daje najwyższy bonus na rynku to: fortunavip. Korzystając z niego przy rejestracji możemy liczyć na:

 • freebet w wysokości 20zł,
 • zakład bez ryzyka w wysokości 130zł,
 • dodatkowe 100% wkładu liczone od wielkości depozytu (maksymalnie 1000zł).

Z całej powyższej oferty możemy skorzystać przy pomocy jednego kodu, czyli: FORTUNAVIP. Wielkość liter kodu nie ma znaczenia, możemy spisać zarówno FortunaVIP, FORTUNAVIP jak i foRtunAVip – wszystkie formy są poprawne.

Kod promocyjny wpisujemy w odpowiednie miejsce przy rejestracji iKonta w Fortunie (konta internetowego), o czym w dalszej części instrukcji.


Gdzie wpisać kod promocyjny na start w Fortunie?

Jedyna okazja na skorzystanie z kodu na start to moment rejestracji na efortuna.pl (pod warunkiem, że nie mamy jeszcze konta w Fortunie). Jeżeli wcześniej założyliśmy konto, które zostało w pełni zweryfikowane niestety ponowna rejestracja będzie niemożliwa. Oczywiście z kodu mogą skorzystać jedynie osoby pełnoletnie.

Możliwość wykorzystania kodu istnieje tylko podczas pierwszego kroku rejestracji. Kod wpisujemy w odpowiednie pole (patrz screen poniżej):

Miejsce na kod promocyjny fortuna
Gdzie wpisać kod promocyjny na eFortuna

Możemy zauważyć, że gdy kod promocyjny jest już wpisany, pod formularzem rejestracyjnym zmieniają się warunki. Standardowe to: zakład bez ryzyka do 100zł i 100% od wkładu do 100zł, a po wpisaniu kodu: zakład bez ryzyka wzrasta do 130zł i pojawia się możliwość otrzymania freebeta 20zł bez wpłaty (na ten temat w dalszej części artykułu):

kod promocyjny fortuna vip
Kod promocyjny fortuna

TIP: Gdy kod zadziała pojawi się zielony symbol po prawej stronie pola (jak na screenie powyżej). Pamiętajmy o zaznaczeniu zgody na skorzystanie z oferty (“chcę otrzymać bonus powitalny oraz akceptuję postanowienia regulaminu”).

Podsumowując: kiedy możemy skorzystać z kodu:

 • jesteś nowym klientem Fortuny,
 • jesteś pełnoletni,
 • przy rejestracji podasz kod: fortunaVIP,
 • zaznaczysz akceptację regulaminu.

O szczegółowych warunkach dotyczących poszczególnych ofert – w dalszej części artykułu.


Do czego uprawnia kod promocyjny fortuny?

Korzystając z kodu promocyjnego otrzymamy nieco lepsze warunki oferty powitalnej niż w przypadku standardowej rejestracji. Różnice między rejestracją bez kodu a z użyciem kodu promocyjnego:

Rejestracja bez kodu:

 • 100zł na zakład bez ryzyka
 • Bonus 100% od wkładu do 1000zł

Rejestracja z użyciem kodu: fortunaVIP

 • 130 zł na zakład bez ryzyka
 • 100% od wkładu do 1000zł
 • Freebet 20zł w punktach FPK
porównanie fortuna z kodem promocyjnym i bez kodu

Jak widać na powyższym porównaniu porównaniu, sama rejestracja na efortuna.pl daje pewne profity, ale korzystając z kodu rabatowego otrzymujemy bardziej rozbudowaną ofertę powitalną.


Kod na freebet 20zł bez depozytu

W poprzednim podpunkcie opisano jak użycie kodu promocyjnego fortuny zmienia warunki otrzymania bonusu powitalnego dotyczącego zakładu bez ryzyka. Natomiast nie znajdziemy tam informacji o freebecie o wartości 20zł. Zatem skąd wiadomo, że uzyskamy bonus bez depozytu?

Informację na temat tej oferty znajdziemy w regulaminie – konkretnie w załączniku nr 3 – Zasady Promocji “Prezent na start”. Gdzie dowiemy się, że:

 • aby otrzymać darmowe punkty FPK o wartości 20zł, należy ukończyć proces rejestracji konta, który wynosi 3 dni od
 • bonus zostanie przyznany w terminie 3 dni, licząc od momentu zakończenia rejestracji konta.
 • bonus można wykorzystać tylko na zakłady wzajemne w Fortunie.

Potwierdzenie o możliwości uzyskania “Prezentu na start” (tym sformułowaniem określa to regulamin Fortuny), znajdziemy na stronie rejestracji:

freebet 20zl bez depozytu

Regulamin tej oferty znajduje się tutaj w załączniku nr 3, na piątej stronie pod tytułem: “Zasady Promocji Prezent na start”. Przypominamy że każdy użytkownik ma obowiązek zapoznania się z tym regulaminem przed skorzystaniem z oferty.


Kod na wyższy zakład bez ryzyka do 130zł

Oprócz darmowych 20zł za podanie kodu promocyjnego możemy skorzystać również z zakładu bez ryzyka w wysokości 130zł. Dokładnie chodzi o zakład na pierwszy kupon maksymalnie do 130zł w którym:

 • jeżeli obstawisz wygrany zakład – otrzymasz wygraną,
 • natomiast jeżeli obstawisz przegrany zakład, fortuna zwróci wartość tego kuponu, ale maksymalnie do 130zł.

Uwagi z regulaminu, czyli o czym musimy jeszcze wiedzieć aby skorzystać z zakładu bez ryzyka:

 1. Należy pamiętać, że stawka kuponu to kwota pomniejszona o podatek od gier i zakładów (12%), więc dla kuponu o wartości 130zł, bonus wyniesie dokładnie: 114,40zł.
 2. Aby skorzystać z oferty mamy 10 dni na założenie iKonta (konto internetowe) efortuna.pl
 3. Do zakładów objętych zakładem bez ryzyka nie wchodzą Sporty Wirtualne.
 4. Po rozstrzygnięciu zakładu obejmującego ofertę, środki zostaną dopisane do iKonta w ciągu 3 dni (licząc od momentu rozstrzygnięcia kuponu).

Cała treść regulaminu dotycząca tej oferty znajduje się tutaj. Konkretnie w załączniku nr 2 (strona 4), pod tytułem: “Zasady promocji bonus – zakład bez ryzyka”.

regulamin zakładu bez ryzyka

Bonus jest widoczny po zalogowaniu w zakładce: profil użytkownika > przegląd bonusów. Zawsze możemy tam zajrzeć aby sprawdzić na jakim etapie jest realizacja oferty bonusowej oraz czy spełniliśmy warunki wypłaty. Pamiętajmy że każdy klient Fortuny może skorzystać z oferty tylko jeden raz.


Kod promocyjny na 100% od wpłaty do 1000zł

Kolejna oferta z której możemy skorzystać dzięki kodowi rabatowemu od Fortuny to: 100% wkładu (maksymalnie do 1000zł). Tym razem chodzi o bonus od pierwszej wpłaty na iKonto (czyli konto internetowe), którego kwota zostanie podwojona do maksymalnej wysokości 1000zł.

Przykład: gdy wpłacimy 1000 zł depozytu na konto Fortuny, otrzymamy kolejne 1000zł w formie bonusu. Podobnie gdy wpłacimy 500zł, otrzymamy 500zł z formie bonusu od bukmachera. Natomiast jeżeli wpłacimy 1500zł, otrzymamy maksymalne 1000zł.

Warunki z regulaminu – o tym należy wiedzieć:

 1. Aby skorzystać z oferty należy założyć iKonto w terminie 10 dni, od rozpoczętego procesu rejestracji
 2. Maksymalna wysokość bonusu to 1000zł.
 3. Aby otrzymać bonus należy w terminie 30 dni zagrać czterokrotność pierwszej wpłaty, gdzie pod uwagę są wyłącznie kupony z minimum trzema zdarzeniami i minimalnym kursie całkowitym 1.90
 4. Do obrotu nie zaliczane są Wirtualne Sporty.
regulamin bonusu 100% od wpłaty na efortuna

Cały regulamin znajdziemy w załączniku 1 (na stronie 3), pod tytułem: “Zasady Promocji Bonus od pierwszego depozytu” – źródło.


Ile mam dni na wykorzystanie kodu promocyjnego?

Oferta bonusowa dostępna dzięki kodowi rabatowemu dostępna jest do podglądu po zalogowaniu. Znajdziemy ją w zakładce: profil użytkownika (prawy górny róg ekranu), następnie Bonusy i przegląd bonusów (jak na screenie poniżej):

przegląd bonusów na efortuna

W tej samej zakładce sprawdzimy również archiwum oferty promocyjnej która pojawia się co jakiś czas:

archiwum oferty bonusowej Fortuny

Regulamin korzystania z kodów promocyjnych Fortuny

Często zapominamy że jedyną wyrocznia jeżeli chodzi o kody bonusowe i promocje są regulaminy, dlatego mimo że w powyższym artykule przestawiono najważniejsze aspekty oferty związanej z kodem rabatowym Fortuny, to zalecamy przeczytać regulamin oferty dostępny tutaj: regulamin. Szczególnie że w punkcie 2.6 znajdziemy zapis o obowiązku zapoznania się z regulaminem.


Kod promocyjny Fortuna – pytania i odpowiedzi

Czy mogę skorzystać z kodu jeżeli mam już konto na efortuna.pl?

Nie. Możliwość skorzystania z kodu przysługuje tylko nowym klientom którzy nie posiadają konta na stronie efortuna.pl (tak zwanego iKonta).

Ile mam dni na skorzystanie z kodu promocyjnego fortuny ?

To zależy od konkretnej oferty. Dla bonusa bez depozytu, mamy 3 dni na jego aktywację. Dla bonusa bez ryzyka mamy 10 dni na skorzystanie z oferty. Podobnie jeżeli chodzi o 100% od pierwszej wpłaty – również 10 dni.

Dlaczego nie otrzymałem bonusa po wpisaniu kodu rabatowego?

Aby skorzystać z dodatkowej oferty, należy spełnić warunki obrotu. Szczegóły na ten temat znajdziesz w zakładce: profil użytkownika (prawy górny róg) > przegląd bonusów.

Kiedy mogę wypłacić środki otrzymane z oferty promocyjnej?

Zarżyj do zakładki “przegląd bonusów” w profilu użytkownika – znajdziesz tam aktualny stan dotyczący oferty powitalnej i innych bonusów. Tam sprawdzisz aktualne warunki jakie musisz spełnić aby wypłacić środki z bonusa.

Ile dni mam na dokończenie rejestracji?

Rejestrując konto na efortuna zakładamy tak zwane konto tymczasowe. Konto tymczasowe uprawnia do obstawiania zakładów, ale niemożliwa jest wyplata środków. Aby to zrobić należy dokończyć rejestrację i zweryfikować konto na co mamy 28dni od momentu rejestracji konta tymczasowego.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *