kod polecający betfan

Kod polecający Betfan (inaczej kod promocyjny), służy do skorzystania z dodatkowej oferty promocyjnej u jednego z legalnych bukmacherów. Wpisanie kodu możliwe jest tylko przy rejestracji, więc jeżeli zamierzamy założyć konto na betfan.pl – kod polecający na pewno się przyda. Aby skorzystać z kodu należy wyznaczonym polu wpisać nazwę kodu – B24VIP, dzięki czemu otrzymamy dostęp do oferty promocyjnej o której poniżej.


Spis treści do tematu kodu polecającego betfan:


Jaki jest kod polecający Betfan VIP?

Kod polecający do Betfan, uprawniający do skorzystania z oferty VIP to: B24VIP. Skorzystanie z kodu polecającego VIP przy rejestracji na Betfan.pl daje dostęp do poniższej oferty:

 • Zakład bez ryzyka o wartości 100 złotych (więcej tutaj),
 • Bonusu przy pierwszej, drugiej i trzeciej wpłacie o wartości 10 procent do kwoty 100 złotych,
 • Zakład bez podatku 14% na AKO (minimum dwa typy z kursem 2.00),
 • Mega pakiet Pudziana o wartości 3000 złotych na start (maksymalna kwota wszystkich promocji – więcej tutaj).

Podany kod promocyjny ważny jest do 01 marca 2020 roku, dlatego warto się spieszyć, aby móc z niego swobodnie skorzystać. Co najważniejsze skorzystanie z kodu jest banalnie proste i może to zrobić każdy nowy gracz. Wystarczy dostosować się do obowiązujących warunków oferty.


Gdzie pisać kod promocyjny betfan przy rejestracji?

Proces założenia konta w Betfan nie jest zbyt skomplikowany i raczej każdy będzie w stanie poradzić sobie z rejestracją i użyciem kodu. Warto natomiast zwrócić uwagę, aby wykonać pewne czynności w drugim kroku, aby kod promocyjny został skutecznie użyty – o czym poniżej. Skorzystanie z kodu możemy skrócić do kilku kroków:

 1. Przechodzimy na stronę betfan.pl
 2. Klikamy przycisk Otwórz konto
 3. W pierwszym roku rejestracji – podajemy email i hasło oraz numer telefonu oraz zaznaczamy zgodę na skorzystanie z promocji
 4. W drugim kroku rejestracji – podajemy dane osobowe (imię, nazwisko i numer pesel), kod polecający (powinien być już wpisany: B24VIP) i zaznaczamy “Chcę otrzymać bonus powitalny”

TIP: Wpisanie kodu możliwe jest w drugim kroku rejestracji u bukmachera. W pierwszym kroku podajemy adres email, hasło do konta i numer telefonu. Jeżeli chcemy skorzystać z kodu musimy zaznaczamy opcję “chcę otrzymać bonus powitalny”

kod polecający betfan
Jeżeli nie zaznaczymy opcji “chcę otrzymać bonus powitalny”, skorzystanie z kodu promocyjnego będzie niemożliwe

Podczas rejestracji, każdy nowy gracz zostanie poproszony o podanie swoich podstawowych danych osobowych, w tym imienia i nazwiska, adresu e-mail oraz hasła do konta. Nie zabraknie również pytań o numer telefonu, numer PESEL oraz omawiany tutaj kod promocyjny. Jeżeli poprawnie wypełniliśmy wszystkie dane, zobaczymy komunikat z potwierdzeniem dokonania rejestracji. W tym momencie należy jedynie przejść do skrzynki pocztowej i kliknąć kod aktywacyjny.

potwierdzenie rejestracji konta w betfan

Jak aktywować zakład bez ryzyka z kodu polecającego?

W tym momencie warto wiedzieć że jeżeli wpisaliśmy kod polecający przy rejestracji, to przyznanego zakładu bez ryzyka nie znajdziemy w zakładce “Twoje bonusy” i jest to normalna sytuacja którą potwierdziliśmy w rozmowie z supportem betfan. Wystarczy że przy rejestracji wpiszemy kod: B24VIP i dokonamy depozytu do 100 zł, a pierwszy podstawiony zakład spełni poniższe warunki (wg regulaminu):

 • przy rejestracji użyjemy kodu polecającego (np.: B24VIP)
 • obstawiony zakład będzie przegrany,
 • obstawimy zakłady bukmacherskie (zakładka “sport”)
 • minimalny kurs zakładu: 1.14

Spełnienie powyższych warunków spowoduje że wartość pierwszego zakładu jeżeli będzie przegrany, wyląduje na saldzie bonusowym. Maksymalnie do 100 złotych, oznacza że jeżeli postawimy więcej i kupon będzie przegrany – otrzymamy maksymalne 100zł na saldo bonusowe.

Dokładne warunki zakładu bez ryzyka z kodu polecającego są dostępne w regulaminie i najlepiej się z nimi zapoznać:


Regulamin oferty zakład bez ryzyka z kodu promocyjnego Betfan

Pełen regulamin oferty zakład bez ryzyka jest dostępny na stronie betfan, natomiast poniżej przedstawiamy wybrane – naszym zdaniem najważniejsze punkty regulaminu:

 1. oferta obowiązuje od 16.10.2019r. do momentu ogłoszenia zakończenia promocji przez Betfan ( § 1, punkt 4),
 2. do oferty zaliczamy jedynie zakłady bukmacherskie, sporty wirtualne są wyłączone z oferty zakład bez ryzyka ( § 1, punkt 5 i 6),
 3. w akcji mogą brać udział osoby pełnoletnie ( § 2, punkt 1),
 4. oferta przeznaczona jets tylko dla nowych klientów i do skorzystania z niej wymagany jest pierwszy depozyt. Aby skorzystać z oferty konieczne jest wpisanie kodu promocyjnego (np.: B24VIP), podczas rejestracji nowego konta ( § 2, punkt 2),
 5. obstawiony zakład będzie po kursie minimalnym 1.14 i będzie przegrany ( § 3, punkt 1),
 6. bonus zostanie przyznany nie później niż 72 godziny robocze od momentu rozliczenia ostatniego spotkania na kuponie ( §3, punkt 1),
 7. maksymalna kwota zwrotu to 100zł ( § 3, punkt 2),
 8. minimalna kwota wpłaty wynosi 20zł ( § 3, punkt 3),
 9. termin ważności bonusu wynosi 30 dni i liczony jest od momentu aktywacji ( § 3, punkt 10).

Pełna weryfikacja konta po rejestracji

Założenie konta wg powyższej instrukcji daje nam możliwość grania na betfan.pl do limitu 5000zł. Jeżeli chcemy zwiększyć limity, musimy zweryfikować konto poprzez przesłanie dokumentów potwierdzających naszą tożsamość.

Aby skorzystać z kodu polecającego nie musimy dokonywać pełnej rejestracji, natomiast będzie ona konieczna w momencie wypłaty środków – bez weryfikacji nie będziemy mogli tego zrobić.


Warunki obrotu bonusem z kodu polecającego

Uzyskany bonus to podstawa sukcesu, jednak warto pamiętać o tym, że należy nim umiejętnie obrócić, aby środki znalazły się finalnie na koncie gracza. Oto zasady obrotu uzyskanym bonusem z kodem promocyjnym Betfan:

 • w przypadku zakładu bez ryzyka o wartości 100 złotych należy obrócić bonusem pięć razy (AKO), po minimalnym kursie 1.45, zakład musi zawierać minimum 2 zdarzenia,
 • w przypadku bonusu od trzech pierwszych wpłat należy bonus obrócić pięciokrotnie (AKO), a minimalny kurs wynosi 1.45,
 • czas na obrócenie bonusem wynosi 30 dni.

Zasady obrotu bonusem są dosyć proste, ale ale należy pamiętać aby warunków dotrzymać. Każdy nowy gracz powinien sobie z tym bez problemów poradzić i zwiększyć swoje szanse na zyskanie dodatkowych środków pieniężnych na postawienie wybranych przez siebie zakładów bukmacherskich. Jeśli ktoś obróci bonusem zgodnie z podanymi wyżej zasadami, będzie go mógł wypłacić.


FAQ

Dlaczego kod polecający do Betfan nie zadziałał?

Najprawdopodobniej nie zostały zaznaczony zgody o którym mowa tutaj. Ich zaznaczenie w pierwszym kroku rejestracji jes kluczowe do skorzystania z oferty bonusowej


Czy użycie kodu polecającego jest wymagane do rejestracji?

Nie, użycie kodu jest dobrowolne i opcjonalne – to znaczy że pole może zostać puste i jeżeli go nie uzupełnimy, również możemy dokonać skutecznej restauracji.


Czy do skorzystania z kodu wymagana jest pełna weryfikacja?

Nie, pełna weryfikacja konta wymagana w momencie w których chcemy wypłacić środki. Do wpłaty i obstawiania zakładów wystarczy tak zwane konto tymczasowe które uprawnia do skorzystania z oferty powitalnej po wpisaniu kodu polecającego.


Czy Betfan oferuje freebet?

Nie, w ofercie na betfan.pl aktualnie nie ma żadnej opcji otrzymania freebeta (czyli zakładu bez wymaganej pierwszej wpłaty). Aktualna lista freebetów – tutaj


Ile dni mamy na skorzystanie z oferty powitalnej?

Oo momentu aktywacji oferty powitalnej mamy 30 dni na wypełnienie warunków do wypłaty. Po 30 dniach środki z konta bonusowego zostają wyzerowane.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *