gdzie obstawiac fame mma

3 edycja gali Fame MMA odbędzie się 30 marca 2019 roku. O godzinie 20:00 widzowie zgromadzeni w łódzkiej Atlas Arenie, a także tysiące osób przed ekranami komputerów i telewizorów zobaczą pojedynki pomiędzy najbardziej rozpoznawalnymi youtuberami, influencerami i celebrytami. O ile sportowy poziom tego widowiska nie będzie najwyższy, tak z pewnością tysiące młodych ludzi (bo to zazwyczaj oni są największymi fanami walczących osób) będzie z zaciekawieniem oglądając zmagania internetowych gwiazdek.

U którego bukmachera obstawiać Fame MMA

Jednym ze sponsorów gali Fame MMA jest bukmacher LVbet.pl, co oznacza, że będziemy tylko tam bedziemy mogli obstawiać walki na tym wydarzeniu. Wiele osób dziwi się, że jeden z najlepszych polskich bukmacherów zdecydował się wesprzeć taką galę, ale z drugiej strony jest to najlepsza okazja, by pozyskać trochę klientów wśród młodych ludzi, którzy nie są zbyt zainteresowani zwykłym sportem.

Obstawianie Fame MMA tylko w LvBET

Zanim przyjrzymy się bliżej karcie walk, warto zobaczyć co oferuje nam bukmacher LVBet. Na nowego klienta, który zainteresuje się usługami LVBet, czekają dwie oferty powitalne. Pierwszą z nich jest freebet o wartości 20 złotych. Żeby go otrzymać należy wysłać maila na adres promocje@lvbet.pl. Na nowego gracza czeka także standardowa bukmacherska oferta w postaci zwiększenia kwoty pierwszych depozytów, ale przygotowana w nieco innej formie.

LVBet uruchomił także atrakcyjną ofertę dodatkową, związaną z Fame MMA 3, dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników. Kupony, na których znajdować będą się co najmniej 3 selekcje z tego wydarzenia (kupony muszą zostać zawarte przed rozpoczęciem walk) zostaną dodatkowo doładowane specjalnym bonusem. Minimalny kurs kuponu to 2,00, a minimalna stawka to 50 złotych. Jeśli trafimy, na nasze konto wpłynie wygrana powiększona o 50%. Maksymalna kwota bonusu to 50 złotych.

Karta walk Fame MMA 3 – Typy

Wszystkie walki zostały rozpisane i poznaliśmy już chronologiczny przebieg pojedynków. W nawiasach znajdują się aktualne kursy na zawodników.

Kamil “Hassi” Hassan – Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka  
(1,55 – 2,30)

Na pierwszy ogień trafią Kamil Hassan oraz Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka. Pierwszy z zawodników jest debiutantem na gali, ale posiada spore doświadczenie sportowe, gdyż od wielu lat trenuje karate. Drugi z zawodników to ambitny młody chłopak, trenujący na co dzień MMA, który w 1 edycji Fame MMA zmierzył się z byłym strongmanem. Co prawda przegrał, ale wykazał się ogromnym duchem walki. Na początku czeka nas więc bardzo dobre spotkanie, które jako jedno z niewielu może trzymać niezły poziom. Bukmacher LVBet twierdzi, że większe szanse posiada Kamil Hassan. Jak będzie w rzeczywistości – zobaczymy.

Krzysztof “Bodychrist” Ciesielski – Marcin “Mnich Terminator” Wójcik
(5,60 – 1,11)

Marcin Wójcik miał początkowo walczyć z drugim wokalistą Disco Polo, z którym poróżnił się w życiu prywatnym. Ostatecznie jednak jego przeciwnikiem został Bodychrist, który również nie należy do przyjaciół Mnicha Termnatora. Szykuje nam się jednostronna walka, z dużą przewagą dla Marcina.

Krystian “Krycha” Wilczak – Bartek “Ruby” Brzeziński
(3,00 – 1,34)

Walka dwóch uczestników programu “Ex na plaży” emitowanego w programie MTV. Raczej nie ma sensu spodziewać się fajerwerków. 

Filip “Filipek” Marcinek – Patryk “Ryba”Karaś
(1,50 – 2,45)

Kolejny z pojedynków, w którym uczestnicy nie posiadają większego doświadczenia w sportach walki. Walka freestyle`owca i rapera jest więc w dużej mierze loterią.

Piotr “Bonus BGC” Witczak –  Szymon “TAXI Złotówa” Wrzesień
(2,40 – 1,50)

Dwóch popularnych internetowych twórców wagi ciężkiej stanie naprzeciwko siebie. Ich brak doświadczenia sprawia, że ciężko przewidzieć zwycięzcę. 

Dawid Malczyński – Amadeusz “Ferrari” Roślik
(1,46 – 2,55)

Dawid Malczyński jako jeden z niewielu uczestników tej gali może pochwalić się naprawdę dobrym przygotowaniem do walki. Sport to jego życie, więc z dużym prawdopodobieństwem to właśnie on zostanie triumfatorem.

Kasjusz “Don Kasjo” Życiński – Adrian “Polak” Polański
(1,28 – 3,40)

Przeciwnik dla Don Kasjo znalazł się dopiero 3 tygodnie temu, co oznacza, że nie powinien być idealnie przygotowanym do walki. Z tego powodu typerzy dają dużo większe szanse Kasjuszowi Życińskiemu.

Marta “Linkimaster” – Monika “Esmeralda” Godlewska
(1,70 – 2,07)

Pierwsza z walk wieczoru może okazać się kabaretem. Znana skandalistka Marta Linkiewicz (o jej dokonaniach nie warto pisać w poważnym artykule) zmierzy się z Esmeraldą Godlewską, której wokalne umiejętności są “chwalone” w całym kraju. Walka ta ma za zadanie przyciągnąć jak najwięcej widzów, o czym świadczyć może m.in. zachowanie obu pań na konferencjach. To spotkanie raczej nie nadaje się do typowania, bo z pewnością w żadnym stopniu nie będzie przypominać normalnej walki. Możemy przyszykować się na pojedynek dwóch przekrzykujących się, klnących i ciągnących za włosy dziewczyn.

Szymon “IsamU” Kasprzyk – Daniel “DeeJayPallaside” Pawlak
(1,20 – 4,20)

Główna walka wieczoru również nie zapowiada się zbyt ciekawie. Dwóch internetowych twórców nie posiada praktycznie żadnego doświadczenia, ale dużo bardziej charyzmatyczny i odważny jest IsamU i to on uznawany jest za faworyta. 

Obstawianie Fame MMA 3 to ryzykowne zajęcie. Większość zawodników będzie walczyć po raz pierwszy, a ich jedynym doświadczeniem są bójki z kolegami w gimnazjum. Wydarzenie to ma na celu zagwarantować nam dobrą zabawę, a nie pokaz sportowych wyczynów. Dla organizatorów jest to natomiast znakomity sposób na zarobek pieniędzy, więc nie należy spodziewać się po tej gali zbyt wiele. Liczą się nazwiska i to jak wiele osób wykupi bilety na trybuny i transmisje w Internecie. 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *