totolotek freebet na start

Freebet (z ang. darmowy zakład) w zakładach bukmacherskich to możliwość zawarcia zakładu bez wcześniejszego dokonania depozytu. Freebety są oferowane przez bukmacherów, aby dać możliwość wypróbowania ich usług potencjalnym klientom.

Z możliwości zawarcia darmowego zakładu możemy skorzystać tylko u wybranych bukmacherów w Polsce. Poniżej znajduje się lista aktualnych freebetów w 2020 roku, wraz z za warunkami jakie trzeba spełnić aby wypłacić darmowe środki, oraz najczęściej zadawanymi pytaniami w temacie darmowych zakładów.


Freebet od STS – 25zł

STS czyli największy bukmacher w Polsce, oferuje również największy freebet – w wysokości 25zł. Z darmowego zakładu mogą skorzystać nowi klienci, oczywiście tylko pełnoletni.

Jak odebrać freebet STS?

 • Aby skorzystać z freebeta od STS, należy podać odpowiedni kod (PEWNE25) podczas rejestracji w polu “kod promocyjny”. Wielkość liter nie ma znaczenia, więc możemy wpisać pewne25 a nawet pEWne25.
Informacja na STS.pl dotycząca freebeta – tutaj

Kiedy darmowy zakład trafi na konto?

 • 25zł otrzymasz zaraz po rejestracji.

Jak wypłacić freebet STS?

 • Warunkiem jaki musimy spełnić aby wypłacić środki na nasze konto bankowe jest 3 krotny obrót otrzymanym bonusem, czyli musimy obstawić zakłady w sumie na 75zł. Do obrotu zaliczają się kupony o kursie całkowitym ponad 1,91.

  Oczywiście możemy obstawiać kupony z niższym kursem, ale nie zostaną one zaliczone do obrotu koniecznego do zlecenia wypłaty. Szczegółowe warunki wypłaty freebeta od STS są opisane na tej podstronie serwisu sts.pl.

Czy skorzystanie z freebeta pozbawia prawa do skorzystania z innych bonusów?

 • Nie. Po wykorzystaniu darmowego zakładu dalej możemy skorzystać z dodatkowej oferty promocyjnej.

Freebet Fortuna – 20zł

Freebet od Fortuny po rejestracji otrzymujemy w punktach FPK (Fortuna Klub Plus) za które możemy obstawiać zakłady tak jak za wpłacone środki. Po rejestracji otrzymujemy 2800 punktów o równowartości 20zł.

Jak odebrać darmowy zakład od Fortuny?

 • Aby otrzymać freebet 20zł od Fortuny, należy przejść na tę podstronę rejestracji i wypełnić formularz aby zarejestrować konto, nie musimy podawać kodu rabatowego (kod rabatowy fortuna – tutaj) ponieważ wystarczy że przejdziemy na stronę z ofertą i klikniemy w przycisk “rejestracja”

Kiedy otrzymamy freebet od Fortuny?

 • Zgodnie z regulaminem freebet zostanie przypisany do iKOnta w terminie 3 dni od momentu rejestracji konta. Regulamin dotyczący tej oferty znajdziemy w dziale: “prezent na start”:

Freebet od LvBet 20zł

Kolejny freebet warty uwagi proponują zakłady bukmacherskie LvBET.pl. W tym przypadku możemy otrzymać 20 PLN jeżeli będziemy postępować zgodnie z poniższą instrukcją:

Jak otrzymać darmowe 20zł od Lvbet?

 • Generalnie postępujemy wg instrukcji na stronie lvbet.pl/freebet, czyli w pierwszym kroku rejestrujemy konto, następnie wysyłamy email pod adres: promocje@lvbet.pl (Najlepiej z adresu podanego podczas rejestracji), gdzie w tytule email wpisujemy “Bonus bez Depozytu“.

  Wybrane fragmenty z regulaminu (na dole strony): aby otrzymać freebet należy:
  3. “Zarejestruj konto w LV BET używając specjalnego banneru lub linku ze strony naszego partnera” – z tego linku.
  4. “Aby otrzymać bonus wymagane jest wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji oraz ofert bonusowych od LV BET”
Regulamin 20zł bez depozytu na Lvbet.pl

Które zakłady możemy obstawić freebetem od Lvbet?

 • Minimum 3 zdarzenia, o kursie minimalnym 2.0.

Gdzie szukać freebetów?

Niestety nie jest to proste, ponieważ freebety zazwyczaj nie są kierowane do wszystkich klientów, przez co można odnieść wrażenie że oferta jest ukryta lub niedostępna.

Aby wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje musimy postawić się po stronie bukmachera i zrozumieć, że potencjalny klient wchodząc na stronę zakładów bukmacherskich z dużym prawdopodobieństwem już jest zainteresowany ich ofertą i nie potrzebuje dodatkowego bodźca do rejestracji i obstawiania zakładów.

Dlatego oferty bez depozytu są raczej ukryte i aby z nich skorzystać trzeba przejść na specjalna stronę rejestracji, lub wpisać konkretny kod.


Komunikat prawny:Wszystkie firmy bukmacherskie o których mowa w powyższym tekście, czyli: Fortuna online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., E-toto Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., Totolotek S.A – posiadają zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce, wydane przez Ministra Finansów (numery i daty udzielenia zezwoleń możesz sprawdzić tutaj). Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *