Freebet bez depozytu 2018 – darmowe zakłady bukmacherskie

Co to jest freebet?

Freebet w zakładach bukmacherskich to możliwość zawarcia zakładu bez depozytu, a co za tym idzie bez ponoszenia ryzyka ze strony klienta. Freebet jest oferowany przez bukmacherów, aby dać możliwość wypróbowania ich usług potencjalny klientom. Freebetu nie należy mylić ze środkami na kontach demo, ponieważ obstawiane środki maja realna wartość – to znaczy że po spełnieniu warunków stawianych przez bukmachera, klient może wypłacić wygrana kwotę netto.

Wygrana kwota netto dla freebetów oznacza, że wygrana przez nas kwota jest pomniejszana o wartość freebetu – od wygranej kwoty odejmujemy freebet i tak otrzymujemy kwotę wygranej. Poniżej przykład freebetu.

Freebet – przykład

Wartość freebetu: 50zł

Kurs zakładu: 4,5

Wygrana (wartość zakładu x kurs zakładu): 50zł x 4,5 = 225zł

Wygrana netto (wygrana – wartość freebetu): 225zł – 50 zł = 175zł

Gdzie szukać freebetów?

Niestety nie jest to proste, ponieważ freebety zazwyczaj nie są kierowane do wszystkich klientów, przez co można odnieść wrażenie że oferta jest ukryta lub niedostępna. Aby wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje musimy postawić się po stronie bukmachera i zrozumieć, że potencjalny klient wchodząc na stronę zakładów bukmacherskich z dużym prawdopodobieństwem już jest zainteresowany ich ofertą i nie potrzebuje dodatkowego bodźca do rejestracji i obstawiania zakładów. Gdyby bukmacher oferował wszystkim klientom darmowy freebet, mógłby “pójść z torbami” 😉

Dlatego oferty bez depozytu są raczej ukryte i aby z nich skorzystać trzeba przejść na specjalna stronę rejestracji, lub wpisać konkretny kod. Poniżej znajdziesz zestawienie ofert typu freebet u legalnych bukmacherów w Polsce, z informacją gdzie dostępna jest oferta oraz w jaki sposób z niej skorzystać.

Lista freebetów u legalnych bukmacherów w Polsce:

Freebet Fortuna – 20zł bez depozytu

Fortuna (strona główna: efortuna.pl) oferuje 20zł na start bez depozytu, dzięki którym z powodzeniem możemy przetestować działanie ich platformy. Aby otrzymać 20zł należy kolejno:

 1. Przejść na dedykowana stronę https://www.efortuna.pl/pl/rejestracja/bonus/kampanie/kns_20pln To ważne, ponieważ wchodząc ze strony głównej nie znajdziemy tej podstrony gdyż jest to oferta ukryta.
 2. Następnie kliknąć w przycisk “rejestracja”
 3. W formularzu rejestracyjnym należy podać kod: “20zadarmo“, co spowoduje że pod formularzem aktywuje się opcja otrzymania 20zł na start (opcję należy zaznaczyć).
 4. Po udanej rejestracji 20zł pojawi się na koncie do 3 dni.

Uwagi:

 • Z oferty mogą skorzystać wyłącznie osoby pełnoletnie,
 • Oferta jest przeznaczona dla nowych graczy (nie posiadali wcześniej konta internetowego na efortuna.pl),
 • 20zł należy wykorzystać w ciągu 7 dni od ukończenia rejestracji,
 • Pełen regulamin: https://www.efortuna.pl/public/f4/8e/64/761796_1470197_Regulamin_bonusu_powitalnego.pdf

freebet fortunaFreebet 20zł na stronie efortuna.pl

Freebet Totolotek – 20zł bez depozytu

Inny legalny bukmacher: totolotek (ze strona główną: totolotek.pl) oferuje również freebet 20zł bez depozytu. Aby go otrzymać należy postępować zgodnie z poniższymi krokami:

 1. Przejść na dedykowaną stronę rejestracji: https://www.totolotek.pl/Registration
 2. Wypełnić pola i zaznaczyć 3 pierwsze zgody
 3. Po aktywacji konta 20zł bez depozytu znajdzie się na koncie.

Uwagi:

 • Kupon musi posiadać co najmniej jedno zdarzenie z kursem minimalnym: 2.00
 • Kwotę wygranej należy obrócić 3-krotnie
 • Z oferty można skorzystać wyłącznie na obstawianie zakładów bukmacherskich.

freebet bez depozytu totolotekFreebet na stronie totolotek.pl

Freebet etoto – 50zł bez depozytu

Oprócz powyższych ofert bez depozytu dostępnych od ręki, przypadkiem trafiłem na jeszcze jedną opcję, a chodzi o freebet w wysokości 50zł od etoto.pl. Jakiś czas temu zarejestrowałem konto konto na eToto (bez weryfikacji dowodu osobistego), można powiedzieć że założyłem i zapomniałem. Po niecałych 2 miesiącach, gdy do ostatecznego terminu na weryfikację konta postało kilka dni (na pełną weryfikację mamy 60 dni) – otrzymałem poniższy email:

freebet bez depozytu etoto

Moja teoria jest taka, że etoto aby zachęcić gracza do pełnej weryfikacji – oferuje 50zł na darmowe zakłady. Niestety jest to tylko moja subiektywna opinia, która wynika z obserwacji, a nie z oficjalnego komunikatu bukmachera na który można się powołać.


Komunikat prawny:

Wszystkie firmy bukmacherskie o których mowa w powyższym tekście, czyli: Fortuna online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., E-toto Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., Totolotek S.A – posiadają zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce, wydane przez Ministra Finansów (numery i daty udzielenia zezwoleń możesz sprawdzić tutaj). Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.