Zakłady bukmacherskie Fortuna

Szybka nawigacja (kliknij, aby przejść do konkretnego działu):

 1. Fortuna zakłady bukmacherskie – informacje ogólne
 2. Fortuna bonusy i promocje
 3. Fortuna rejestracja konta
 4. Aplikacje mobile Fortuna
 5. Wpłata i wypłata środków z Fortuny
 6. Program afiliacyjny Fortuna
 7. Fortuna opinie

Fortuna zakłady bukmacherskie – informacje ogólne

Logo zakładów bukmacherskich fortunaFortuna (dawniej Profesjonal) to jeden z dwóch najbardziej znanych bukmacherów na polskim rynku. Oprócz zakładów bukmacherskich online, które w ofercie są dopiero od relatywnie niedawna – eFortuna zasłynęła na Polskim rynku oferując przede wszystkim zakłady przyjmowane w punktach bukmacherskich. Firma posiada liczną sieć punktów przyjmowania zakładów zlokalizowaną zarówno w większych i mniejszych miastach Polski.

Firma na rynku jest już od roku 1990 – wtedy to przyjmowała zakłady pod nazwą Profesjonal aż do roku 2008 kiedy firma stałą się częścią firmy Fortuna. Bukmacher ten wystąpił o pozwolenie na oferowanie zakładów bukmacherskich przez internet do Ministerstwa Finansów w związku z czym zakłady zawierane na tej stronie są zakładami legalnymi – nie ma obaw, że będziemy mieli problemy z prawem tak jak na niektórych zagranicznych portalach bukmacherskich. Wiążę się z tym oczywiście konieczność opłacania podatku w wysokości 12% od każdej wygranej oraz dodatkowego podatku od wygranych przekraczający 2000 złotych. Możemy za to bez obaw wypłacać nasze wygrane na konto bankowe – bez konieczności używania e – portfeli czy innych metod mających zapewnić anonimowość naszych transakcji.

Rok założenia1990 - od 2008 wcześniej Profesjonal
PaństwoPolska, Cieszyn
Strona internetowahttp://www.efortuna.pl
Język polskiPolski
Kontakt z obsługą w języku polskimTak
Aktualne bonusy100% (do 600 złotych) od pierwszej wpłaty
Metody płatnościSzybki przelew
Dostępne walutyPLN
Minimalny zakład1 zł
Minimalny depozyt1 zł

Kontakt do Fortuny

Najłatwiejszym sposobem na kontakt z tym bukmacherem jest skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego na stronie: https://www.efortuna.pl/pl/kontakt/form/index.html. Fortuna dokładnie opisuje co powinniśmy podać przy zgłaszaniu błędu na stronie czy reklamacji. Dzięki temu, że w formularzu musimy podać dość dużo szczegółów daje to z pewnością bukmacherowi szanse na szybsze rozwiązywanie ewentualnych problemów bez zadawania wielu dodatkowych pytań użytkownikowi.

 • 🏛️ Adres bukmachera:
  Fortuna zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.
  43-400 Cieszyn
  Ul. Bielska 47
 • ✉️ e-mail:
 • ☎️️ telefon: 338 582 143
 • 📄 strona internetowa: www.efortuna.pl

Logowanie do Fortuny

Logując się na stronie Fortuna należy podać „pseudonim” oraz wymyślone przy rejestracji hasło. Można także skorzystać z opcji przypomnij hasło gdy będziemy mieli problem z jego odzyskaniem – w takiej sytuacji hasło a w zasadzie link zostaje przesłane na email by umożliwić nam bezproblemowe korzystanie z serwisu.

Regulamin zakładów bukmacherskich Fortuna

Regulamin usług oraz bonusu można znaleźć na stronie: https://www.efortuna.pl/public/12/c8/dd/694006_987556_Regulamin_bonusu_powitalnego.pdf
W razie wątpliwości dotyczących kwestii związanych z regulaminem można oczywiście kontaktować się z obsługą klienta. W następnym akapicie natomiast przedstawimy w skrócony sposób zapisy regulaminu dotyczące oferty bonusowej – które są szczególnie ważne dla nowych graczy. Znajomość tych zapisów z regulaminu powinna odegrać kluczową rolę w podjęciu decyzji czy warto skorzystać z bonusu powitalnego u tego bukmachera.

Czy Fortuna posiada zezwolenie na legalne prowadzenie zakładów bukmacherskich w Polsce?

Tak. Zezwolenie na prowadzenei zakładów bukmacherskich firma otrzymała 22 Stycznia 2012 roku. Nr zezwolenia: SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565


Fortuna bonusy dla nowych graczy

Fortuna podobnie jak inni bukmacherzy oferuje ciwkawe bonusy dla graczy którzy zarejestrują u bukmachera nowe konto. Aktualnie mozemy skorzystać z:

Fortuna bonus od pierwszej wpłaty – szczegóły i warunki

Najważniejszy bonus u tego bukmachera – podobnie zresztą jak i u konkurentów to bonus od pierwszej wpłaty. W Fortunie możemy liczyć na bonus w wysokości aż 400 złotych od pierwszej wpłaty. Warunki, które musimy spełnić aby otrzymać ten bonus:

 • dokonanie przelewu w ciągu 10 dni od dnia rejestarcji konta w Fortunie,
 • zagranie 4-krotności kwoty pierwszej wpłaty w ciągu 60 dni od momentu założenia konta,
 • kupony zaliczone do spełnienia warunków bonusa muszą zawierać minimum 3 spotkania z minimalnym kursem całkowitym 1,90

Bonus od pierwszej wpłaty odbierzesz tutaj: KLIK

Fortuna zakład bez ryzyka – szczegóły i warunki

Innym bonusem dla nowych graczy jest pierwszy zakład bez ryzyka. Jeśli nasz pierwszy zakład w Fortunie okaże się przegrany, bukmacher zwróci nam stawkę tego kuponu aż do 110 złotych. Przy czym nie wlicza się tu podatek więc aby skorzystać z pełnego zwrotu należy postawić kupon za 123 złotych. Co ważne otrzymanego zwrotu nie musimy obracać – możemy od razu po jego wypłaceniu, przelać pieniądze na konto bankowe. Choć to „zaledwie” 110 złotych warunki bonusu sprawiają, że jest on być może bardziej godny polecenia niż bonus 100% od pierwszej wpłaty do 400 złotych.

Z zakładu bez ryzyka od Fortuny możesz skorzystać tutaj: KLIK

✅Fortuna Klub PLUS

W Fortunie funkcjonuje również KLUB PLUS pozwalający na zbieranie punktów i wymienianie ich na darmowe zakłady czy inne nagrody. Jest to oferta szczególnie interesująca dla graczy, którzy obstawiają więcej. Za najwyższe miejsca w rankingu nagrody w zależności od miesiąca mogą być bardzo atrakcyjne. Wśród innych drobnych promocji można też wspomnieć o promocji rekomendacyjnej – w Fortunie za każde polecenie możemy otrzymać do 100 złotych – kwota tego bonusu zależy jednak od  tego jak duży obrót wykona grach, któremu polecimy Fortunę.

Oprócz wspomnianych promocji w Fortunie są także inne okresowe promocje. Wiele promocji dotyczy na przykład grania w aplikacji mobilnej – dodatkowe promocje pojawiają się w Fortunie także w przypadku ważnych wydarzeń sportowych czy kulturalno – społecznych.

Czy Fortuna oferuje cashback?

Tak, wspomniana wyżej oferta powitalna – zwrot pierwszego zakładu do 100 złotych to swego rodzaju cashback. Wspomnijmy jeszcze raz, że otrzymany w ten sposób cashback nie wymaga obrotu i można od razu po otrzymaniu zlecić jego wypłatę. Naszym zdaniem cashback w Fortunie to jedna z najaktrakcyjniejszych ofert bonusowych narynku legalnych bukmacherów.

Czy Fortuna oferuje kody promocyjne?

Nie, w Fortuna wszystkie promocje organizowane są bez użycia kodów promocyjnych – warto jednak regularnie sprawdzać czy takie kody się nie pojawiają być może bukmacher wprowadzi je także do swojej oferty.


eFortuna rejestracja – jak założyć konto?

Rejestracja konta w Fortunie nie powinna być dla nikogo problematyczna. Trzeba oczywiście – tak jak w przypadku innych bukmacherów z licencją Ministerstwa Finansów podać swoje dane osobowe (adres, imię i nazwisko, mail czy telefon) – jest to jednak kwestia, której polscy, legalni bukmacherzy nie mogą ominąć. Pewnym utrudnieniem może być fakt, że przy rejestracji w Fortunie – konieczne jest przesłanie skanu obu stron dowodu osobistego lub innego dokumentu poświadczającego naszą tożsamość, ale to samo czeka nas przy rejestracji kont u innych bukmacherów.

Aby zarejestrować konto w fortunie nalezy kolejno:

 1. Przejść na stronę główną Fortuny https://www.efortuna.pl/
 2. Kliknąć w przycisk „rejestracja” w prawym górnym rogu
 3. W kolejnym kroku rejestracji w Fortunie, wypełniamy podstawowe dane i przechodzimy do skrzynki pocztowej, aby kliknąć w link aktywacyjny.
 4. Po kliknięciu w link aktywacyjny, przechodzimy na stronę główną i logujemy się.
 5. Na pytanie: „Jeżeli chcesz zawierać zakłady przez internet musisz zakończyć rejestrację”, odpowiadamy „TAK” i przechodzimy do weryfikacji konta.
 6. Następnie podajemy jeszcze raz nasze dane osobowe, skan dowodu i numer konta bankowego (przy wklejaniu numeru konta mogą pojawić się problemy, wieć radzimy wpisać go z kawiatury)
 7. Zaznaczamy zgodę z gwiazdką i klikamy zarejestruj
 8. Ponownie przechodzimy do skrzynki pocztowej i klikamy w link aktywacyjny.
 9. Czekamy na weryfikację konta przez zespół Fortuny (w naszym przypadku trwało to kilka minut).
 10. Rejestracja konta w Fortunie jest zakończona w momencie gdy otrzymamy e-mail z potwierdzeniem weryfikacji konta.

Bukmacher nie robi problemów jeśli w jakiś sposób oznaczymy dokument tak aby nikt nie mógł go ponownie użyć. W razie naszej niechęci do przesyłanie dowodu osobistego drogą elektroniczną istnieje także możliwość zarejestrowania konta do zakładów online w punkcie stacjonarnym – to ciekawa alternatywa z pewnością zwiększająca nasze poczucie bezpieczeństwa.

Bardzo ważne w Fortunie jest to, by przy rejestracji podać numer konta bankowego do, którego faktycznie mamy dostęp, z którego będziemy korzystać. Bukmacher wymaga by wpłaty były dokonywana z banku, w którym jest konto, które podaliśmy przy rejestracji.

 

Fortuna rejestracja konta
Pierwszy krok rejestracji konta w Fortunie


Aplikacje mobile Fortuna

Fortuna przygotowała bardzo dobre aplikacje mobilne na najpopularniejsze systemy operacyjne dla urządzeń mobilnych. Dodatkowo dobrze przygotowane są także strony w wersji mobile – osobne dla telefonów z systemem Android, iOS oraz także dla starszych Androidów.

Aplikacja Fortuna na Androida

Aplikację na Androida możemy znaleźć w sklepie Google Play – aplikacja jest oczywiście darmowa oraz dość dobrze oceniana. Możemy także znaleźć aplikację bezpośrednio na stronie Fortuny w zakładce mobilnie. Aplikacja ma wszystkie funkcjonalności strony webowej. Aplikację mobilną fortuny na adroida możemy pobrać pod tym adresem

Aplikacja Fortuna na iOS

Podobnie na iOS możemy pobrać darmową aplikację z AppStore – tu również oceny użytkowników pokazują, że aplikacja została dobrze przygotowana. Pamiętajmy mimo wszystko o tym, że być może do codziennego grania wystarczy nam korzystanie przez stronę mini która działa na urządzeniach mobilnych również bardzo sprawnie.

✅ Aplikacja Fortuna na Windows Phone

Fortuna udostępnia równie żaplikację mobilna dla posiadaczy smartfonów z Windowsem. Aplikacje możemy pobrać tutaj


Wpłata i wypłata środków z Fortuny

Wypłata środków z bukmachera Fortuna jest bardzo pozytywnym doświadczeniem. Dzięki temu, że weryfikacja jest dokonywana w momencie przeprowadzenia rejestracji (musimy czekać na zatwierdzenie naszego dowodu i danych osobowych zanim zaczniemy grę) nie musimy się o to martwić przy wypłacie jak to często bywa u zagranicznych konkurentów. W przypadku Fortuny wszystkie dokumenty dostarczamy przy rejestracji podobnie jak numer konta, na który powinny zostać wypłacone pieniądze.

Pamiętajmy o tym by podać konto, z którego faktycznie będziemy korzystać  – w Fortunie możemy wpłacać pieniądze tylko z tego banku, w którym znajduje się podane przez nas konto. Na wypłatę w zależności od tego w jakim banku mamy konto powinniśmy oczekiwać maksimum 3 dni robocze – w przypadku wypłaty na konto bankowe jest to więc czas bardzo dobry – dodatkowo często zdarza się, że wypłaty są jeszcze szybsze.


Program afiliacyjny Fortuna


Opinie o Fortunie


Zalety
➕ bonus 100 złotych bez ryzyka
➕ dobre aplikacje mobilne
➕ legalny bukmacher
➕ niezła oferta kursowa


Wady
➖ kiepska oferta live
➖ wysoki obrót bonusu od pierwszej wpłaty
➖ podatek od zakładów w wysokości 12%

fortuna zaklady bukmacherskie

Fortuna
4.5 (90%) 2 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *