Zakłady bukmacherskie Fortuna

Szybka nawigacja (kliknij, aby przejść do konkretnego działu):

 1. Fortuna zakłady bukmacherskie – informacje ogólne
 2. Fortuna rejestracja konta
 3. Aplikacje mobile Fortuna
 4. Wpłata i wypłata środków z Fortuny
 5. Program afiliacyjny Fortuna
 6. Fortuna opinie

Fortuna zakłady bukmacherskie – informacje ogólne

Logo zakładów bukmacherskich fortunaFortuna (dawniej Profesjonal) to jeden z dwóch najbardziej znanych bukmacherów na polskim rynku. Oprócz zakładów bukmacherskich online, które w ofercie są dopiero od relatywnie niedawna – eFortuna zasłynęła na Polskim rynku oferując przede wszystkim zakłady przyjmowane w punktach bukmacherskich. Firma posiada liczną sieć punktów przyjmowania zakładów zlokalizowaną zarówno w większych i mniejszych miastach Polski.

Firma na rynku jest już od roku 1990 – wtedy to przyjmowała zakłady pod nazwą Profesjonal aż do roku 2008 kiedy firma stałą się częścią firmy Fortuna. Bukmacher ten wystąpił o pozwolenie na oferowanie zakładów bukmacherskich przez internet do Ministerstwa Finansów w związku z czym zakłady zawierane na tej stronie są zakładami legalnymi – nie ma obaw, że będziemy mieli problemy z prawem tak jak na niektórych zagranicznych portalach bukmacherskich. Wiążę się z tym oczywiście konieczność opłacania podatku w wysokości 12% od każdej wygranej oraz dodatkowego podatku od wygranych przekraczający 2000 złotych. Możemy za to bez obaw wypłacać nasze wygrane na konto bankowe – bez konieczności używania e – portfeli czy innych metod mających zapewnić anonimowość naszych transakcji.

Rok założenia1990 - od 2008 wcześniej Profesjonal
PaństwoPolska, Cieszyn
Strona internetowahttp://www.efortuna.pl
Język polskiPolski
Kontakt z obsługą w języku polskimTak
Aktualne bonusy100% (do 600 złotych) od pierwszej wpłaty
Metody płatnościSzybki przelew
Dostępne walutyPLN
Minimalny zakład1 zł
Minimalny depozyt1 zł

Fortuna oferta zakładów bukmacherskich

Zakłady bukmacherskie fortuna oferują szeroki wachlarz możliwości. Do wyboru mamy poniższe dyscypliny sportowe:

 • Piłka nożna
 • Hokej
 • Boks
 • Koszykówka
 • Tenis ziemny
 • E-sport
 • Badminton
 • Motosport
 • Golf
 • Siatkówka
 • MMA
 • Futbol amerykański
 • Snooker
 • Żużel
 • Baseball
 • Krykiet

Warto wspomnieć, że oferta efortuny zawiera również zakłady na wydarzenia polityczne oraz wydarzenia live.

Kontakt do Fortuny

Najłatwiejszym sposobem na kontakt z tym bukmacherem jest skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego na stronie: https://www.efortuna.pl/pl/kontakt/form/index.html. Fortuna dokładnie opisuje co powinniśmy podać przy zgłaszaniu błędu na stronie czy reklamacji. Dzięki temu, że w formularzu musimy podać dość dużo szczegółów daje to z pewnością bukmacherowi szanse na szybsze rozwiązywanie ewentualnych problemów bez zadawania wielu dodatkowych pytań użytkownikowi.

 • 🏛️ Adres bukmachera:
  Fortuna zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.
  43-400 Cieszyn
  Ul. Bielska 47
 • ✉️ e-mail:
 • ☎️ telefon: 338 582 143
 • 📄 strona internetowa: www.efortuna.pl

Logowanie do Fortuny

Logując się na stronie Fortuna należy podać „pseudonim” oraz wymyślone przy rejestracji hasło. Można także skorzystać z opcji przypomnij hasło gdy będziemy mieli problem z jego odzyskaniem – w takiej sytuacji hasło a w zasadzie link zostaje przesłane na email by umożliwić nam bezproblemowe korzystanie z serwisu.

Regulamin zakładów bukmacherskich Fortuna

Regulamin usług oraz bonusu można znaleźć na stronie: https://www.efortuna.pl/public/12/c8/dd/694006_987556_Regulamin_bonusu_powitalnego.pdf
W razie wątpliwości dotyczących kwestii związanych z regulaminem można oczywiście kontaktować się z obsługą klienta. W następnym akapicie natomiast przedstawimy w skrócony sposób zapisy regulaminu dotyczące oferty bonusowej – które są szczególnie ważne dla nowych graczy. Znajomość tych zapisów z regulaminu powinna odegrać kluczową rolę w podjęciu decyzji czy warto skorzystać z bonusu powitalnego u tego bukmachera.

Czy Fortuna jest legalna w Polsce?

Tak, Fortuna jest legalnym bukmacherem w Polsce. Wynika to z faktu, iż posiada zezwolenie na prowadzenie zakładów bukmacherskich przez sieć Internet, które Fortuna otrzymała od Ministra Finansów 23 Stycznia 2012 roku. Nr zezwolenia to: SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565


eFortuna rejestracja – jak założyć konto?

Rejestracja konta w Fortunie nie powinna być dla nikogo problematyczna. Trzeba oczywiście – tak jak w przypadku innych bukmacherów z licencją Ministerstwa Finansów podać swoje dane osobowe (adres, imię i nazwisko, mail czy telefon) – jest to jednak kwestia, której polscy, legalni bukmacherzy nie mogą ominąć. Pewnym utrudnieniem może być fakt, że przy rejestracji w Fortunie – konieczne jest przesłanie skanu obu stron dowodu osobistego lub innego dokumentu poświadczającego naszą tożsamość, ale to samo czeka nas przy rejestracji kont u innych bukmacherów.

Aby zarejestrować konto w fortunie należy kolejno:

 1. Przejść na stronę główną Fortuny https://www.efortuna.pl/
 2. Kliknąć w przycisk „rejestracja” w prawym górnym rogu
 3. W kolejnym kroku rejestracji w Fortunie, wypełniamy podstawowe dane i przechodzimy do skrzynki pocztowej, aby kliknąć w link aktywacyjny.
 4. Po kliknięciu w link aktywacyjny, przechodzimy na stronę główną i logujemy się.
 5. Na pytanie: „Jeżeli chcesz zawierać zakłady przez internet musisz zakończyć rejestrację”, odpowiadamy „TAK” i przechodzimy do weryfikacji konta.
 6. Następnie podajemy jeszcze raz nasze dane osobowe, skan dowodu i numer konta bankowego (przy wklejaniu numeru konta mogą pojawić się problemy, wieć radzimy wpisać go z kawiatury)
 7. Zaznaczamy zgodę z gwiazdką i klikamy zarejestruj
 8. Ponownie przechodzimy do skrzynki pocztowej i klikamy w link aktywacyjny.
 9. Czekamy na weryfikację konta przez zespół Fortuny (w naszym przypadku trwało to kilka minut).
 10. Rejestracja konta w Fortunie jest zakończona w momencie gdy otrzymamy e-mail z potwierdzeniem weryfikacji konta.

Bukmacher nie robi problemów jeśli w jakiś sposób oznaczymy dokument tak aby nikt nie mógł go ponownie użyć. W razie naszej niechęci do przesyłanie dowodu osobistego drogą elektroniczną istnieje także możliwość zarejestrowania konta do zakładów online w punkcie stacjonarnym – to ciekawa alternatywa z pewnością zwiększająca nasze poczucie bezpieczeństwa.

Bardzo ważne w Fortunie jest to, by przy rejestracji podać numer konta bankowego do, którego faktycznie mamy dostęp, z którego będziemy korzystać. Bukmacher wymaga by wpłaty były dokonywana z banku, w którym jest konto, które podaliśmy przy rejestracji.


Aplikacje mobile Fortuna

Fortuna przygotowała bardzo dobre aplikacje mobilne na najpopularniejsze systemy operacyjne dla urządzeń mobilnych. Dodatkowo dobrze przygotowane są także strony w wersji mobile – osobne dla telefonów z systemem Android, iOS oraz także dla starszych Androidów.

Aplikacja Fortuna na Androida

Aplikację na Androida możemy znaleźć w sklepie Google Play – aplikacja jest oczywiście darmowa oraz dość dobrze oceniana. Możemy także znaleźć aplikację bezpośrednio na stronie Fortuny w zakładce mobilnie. Aplikacja ma wszystkie funkcjonalności strony webowej. Aplikację mobilną fortuny na adroida możemy pobrać pod tym adresem

Aplikacja Fortuna na iOS

Podobnie na iOS możemy pobrać darmową aplikację z AppStore – tu również oceny użytkowników pokazują, że aplikacja została dobrze przygotowana. Pamiętajmy mimo wszystko o tym, że być może do codziennego grania wystarczy nam korzystanie przez stronę mini która działa na urządzeniach mobilnych również bardzo sprawnie.

Aplikacja Fortuna na Windows Phone

Fortuna udostępnia również aplikację mobilna dla posiadaczy smartfonów z Windowsem. Aplikacje możemy pobrać tutaj


Wpłata i wypłata środków z Fortuny

Wypłata środków z bukmachera Fortuna jest bardzo pozytywnym doświadczeniem. Dzięki temu, że weryfikacja jest dokonywana w momencie przeprowadzenia rejestracji (musimy czekać na zatwierdzenie naszego dowodu i danych osobowych zanim zaczniemy grę) nie musimy się o to martwić przy wypłacie jak to często bywa u zagranicznych konkurentów. W przypadku Fortuny wszystkie dokumenty dostarczamy przy rejestracji podobnie jak numer konta, na który powinny zostać wypłacone pieniądze.

Pamiętajmy o tym by podać konto, z którego faktycznie będziemy korzystać  – w Fortunie możemy wpłacać pieniądze tylko z tego banku, w którym znajduje się podane przez nas konto. Na wypłatę w zależności od tego w jakim banku mamy konto powinniśmy oczekiwać maksimum 3 dni robocze – w przypadku wypłaty na konto bankowe jest to więc czas bardzo dobry – dodatkowo często zdarza się, że wypłaty są jeszcze szybsze.


Program afiliacyjny Fortuna


Opinie o Fortunie

Zalety
➕ bonus 100 złotych bez ryzyka
➕ dobre aplikacje mobilne
➕ legalny bukmacher
➕ niezła oferta kursowa

Wady
➖ kiepska oferta live
➖ wysoki obrót bonusu od pierwszej wpłaty
➖ podatek od zakładów w wysokości 12%


Ważny komunikat:

Fortuna online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. jest legalnym bukmacherem, ponieważ posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów (numer zezwolenia: nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565). Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów prawa. Hazard jest związany z ryzykiem.

Fortuna
4.5 (89.33%) 15 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *