Fortuna wpłata środków, doładowanie konta, metody płatności

Wpłata do fortuny jest możliwa na kilka sposobów. Pierwszym z nich jest błyskawiczny przelew bezpośrednio z banku. Oferta obejmuje kilkanaście najbardziej popularnych w Polsce banków, w tym do: ING, mBanku, PKO, Santandera, Banku Pekao, Aliora, Idea Banku, PBS Banku, Orange, Inteligo, Getin Banku, Noble, Credit Agricole, T-mobile, Eurobanku, Deutsche Banku, BOŚ Banku, BNP Paribas i Banku Milenium.

Metody wpłaty w Fortunie

Wpłaty możemy dokonać również przy użyciu BLIK i przy wykorzystaniu karty płatniczej MasterCard lub Visa. Skorzystać możemy również z opcji normalnego przelewu lub wpłaty pieniędzy w punkcie stacjonarnym bukmachera oraz z procesora płatności tPay.com. Minimalna kwota wpłaty dla tych metod płatności to 1 zł. Istnieje także możliwość wpłaty pieniędzy z portfela internetowego Skrill. Minimalna kwota wpłaty dla tego sposobu to 200 zł.

Wyplata wykonywana jest tylko i wyłącznie na konto bankowe klienta, podane przy rejestracji. Przelewy realizowane są w dni robocze o godzinie 12:00. Fortuna nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za wpłaty i wypłaty pieniędzy. Przy okazji wypłat nie istnieją także żadne limity co do ilości wykonywanych wypłat i wysokości zlecanych przelewów.

Wypłata środków z Fortuny

Wypłaty z Fortuny są realizowane wyłącznie na konto bankowe podane przy rejestracji. Wypłaty są dokonywane codziennie w dni robocze o godzinie 12:00. Jeżeli zlecisz wypłatę po 12:00, zostanie ona zlecona następnego dnia roboczego (o godzinie 12:00). Fortuna nie pobiera żadnych opłat za wypłaty. Nie ma też limitów na ilość czy wysokość wypłaty, czyli jeżeli mamy środki na koncie możemy zlecać wypłaty tak często jak chcemy i w takiej ilości jak chcemy.

Wypłata fortuna

Komunikat przy wypłacie środków na efortuna.pl

Dostępne metody wpłaty na efortuna.pl

Podsumowując – wpłaty możemy dokonać na pomocą:

  • internetowy przelew bankowy (praktycznie każdy polski bank)
  • blik
  • karta Visa/Mastercard
  • skrill
  • tpay
  • masterpass

Szerszy opis metod wpłaty do bukmacherów – tutaj

Metody wypłaty środków z Fortuny

Podobnie jak u innych legalnych bukmacherów, jedyną dostępną metodą wypłaty środków od bukmachera jest przelew bankowy na konto podane przy rejestracji.