Fortuna rejestracja konta, kod promocyjny, freebet 20zł

Rejestracja konta w Fortunie

Rejestracja konta w Fortunie jest niezwykle prosta. Wystarczy tylko wejść na stronę www.efortuna.pl i w prawym górnym roku kliknąć w przycisk “Rejestracja“. Naszym oczom ukaże się ekran z białymi polami w miejscach, w których musimy wpisać nasze dane. Bukmacher potrzebuje uzyskać nasze informacje takie jak imię, nazwisko, pseudonim, pod którym będziemy widoczni na serwisie oraz hasło. Musimy także wymyślić kod PIN, który będzie wykorzystywany przez nas do identyfikacji w naziemnym punkcie klienta. Bukmacher potrzebuje także nasz adres e-mail, który będzie głównym sposobem kontaktu z nami, a także numer telefonu. Obowiązkowo musimy podać również swój adres. Data urodzenia i Pesel są wymagane ze względu na ustawę hazardową, gdyż każdy legalny bukmacher ma obowiązek sprawdzić tożsamość obstawiających.

Kod promocyjny Fortuna przy rejestracji

W polu Kod promocyjny możemy wpisać odpowiedni kod dzięki któremu otrzymamy dostęp do dodatkowej oferty. W punkcie tym należy także wyrazić zgody na przetwarzanie naszych danych osobowych na potrzeby i oświadczyć, że mamy ukończone 18 lat. Tutaj także zaznaczamy checkbox, czy chcemy otrzymać premię w postaci zakładu bez ryzyka i bonusu od pierwszego doładowania konta. W kolejnych punktach rejestracji wysyłamy również skany dokumentów do weryfikacji i dokonujemy aktywacji konta. Od tego momentu musimy tylko czekać na potwierdzenie naszej tożsamości i już możemy obstawiać.

Kod promocyjny na freebet 20zł w Fortunie

Jeżeli podczas rejestracji konta w fortunie w miejsce na kod promocyjny wpiszemy: “20zadarmo” otrzymamy 20zł bez wpłaty depozytu. Aby skorzystać z tej oferty należy kolejno:

  1. Przejść na stronę: https://www.efortuna.pl/pl/rejestracja/bonus/kns_20pln
  2. W pole “kod promocyjny” (patrz niżej) wpisać: 20zadarmo
  3. Dokończyć rejestrację konta.
Fortuna rejestracja konta

Rejestracja konta na efortuna.pl

Rejestracja konta tymczasowego w Fortunie

Od pewnego czasu bukmacher oferuje także możliwość założenia konta tymczasowego. Rejestracja wygląda dokładnie tak samo jak w przypadku nowego konta, ale po przesłaniu swoich danych osobowych, możemy pominąć punkt, w którym wysyłamy skany dokumentów. Po potwierdzeniu adresu e-mail, otrzymujemy konto tymczasowe oferujące nam podstawowe funkcjonalności. Jedynym ograniczeniem dotyczącym konta tymczasowego jest limit wysokości wygranej na jednym kuponie, który nie może być większy niż 2279,99 zł oraz kwota maksymalnego depozytu na poziomie 5000 zł. Nie ma również możliwości wypłaty środków posiadanych na koncie gracza.

Natomiast bez problemu możemy skorzystać z oferty powitalnej Fortuny, w postaci zakładu bez ryzyka i bonusu 100% od pierwszej wpłaty. Aby zmienić status konta z tymczasowego na stałe, musimy tylko przesłać skan dowodu osobistego, ustalić limity na grę i uzupełnić dane osobowe. Formularz do założenia konta tymczasowego (bez weryfikacji dowodu), znajduje się pod tym adresem: https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/wiadomosci/pozostale/konto_tymczasowe_fortuna.html