fortuna zakłady bukmacherskie logo

W sobotę, 5 stycznia, odbyła się Gala Mistrzów Sportu 2019. Zwycięzcą indywidualnym został Bartosz Kurek, a zespołem dowodzona przez niego Reprezentacja Polski w siatkówce – aktualni mistrzowie świata. Wyróżniono także Wyczyn Roku – polskich himalaistów ratujących Tomasza Mackiewicza i Elisabeth Revol oraz Zakłady Bukmacherskie Fortuna jako Mecenasa Polskiego Sportu.

Gala Mistrzów Sportu 2019

Gala Mistrzów Sportu 2019 to był już 84 Plebiscyt na 10 Najlepszych Sportowców 2018 roku. Impreza została zorganizowana przez Przegląd Sportowy oraz Telewizję Polsat. Oprócz wyróżnień dla wspomnianych sportowców znalazły się nagrody dla Sportowca niepełnosprawnego, Drużyny Roku, Trenera Roku, Indywidualnego Trenera Roku, Wyczynu Roku czy Mecenasa Polskiego Sportu.

Laureaci Gali Mistrzów Sportu 2019

Najlepszymi sportowcami ubiegłego roku zostali: siatkarz Bartosz Kurek, skoczek narciarski Kamil Stoch i kolejny siatkarz Michał Kubiak. To pierwszy raz w historii, kiedy sportowcem roku zostaje siatkarz – aktualny mistrz świata i MVP turnieju rozgrywanego we Włoszech i Bułgarii w 2018 roku. Nagroda w pełni zasłużona i chyba co do tego wyboru nikt nie miał wątpliwości. Bartosz Kurek przez wielu był uznawany za faworyta do zgarnięcia najważniejszego polskiego wyróżnienia dla sportowca.

Na dalszych miejscach znaleźli się Justyna Święty-Ersetic (lekkoatletyka), Adam Kszczot (lekkoatletyka), Bartosz Zmarzlik (żużel), Anita Włodarczyk (lekkoatletyka), Andrzej Bargiel (narciarstwo ekstremalne), Robert Lewandowski (piłka nożna), Michał Haratyk (lekkoatletyka).

Zespołem roku została Reprezentacja Polski w siatkówce, która we Włoszech i Bułgarii zdobyła tytuł mistrzów świata. Szkoleniowiec siatkarzy Vital Heynen został Trenerem Roku, a tytułem Trenera Indywidualnego Roku wyróżniono Stefana Horngachera. Tytuł Sportowca niepełnosprawnego powędrował do Igora Sikorki.

Wyróżniono także Wyczyn Roku. Tytuł zdobyli Jarosław BatorPiotr TomalaAdam Bielecki oraz Denis Urubko, za niesamowitą akcję ratunkową Tomasza Mackiewicza i Elisabeth Revol, którą żyła cała Polska i świat himalaistów i alpinistów.

Oprócz nazwisk pojawiły się także firmy i organizacje. Energa S.A. została wyróżniona tytułem Nadzieja dla Sportu, a Serce dla Sportu powędrowało do organizacji pożytku publicznego Olimpiady Specjalne Polska. Jednak najważniejszym wyróżnieniem zostały obdarowane Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, którym przyznano tytuł Mecenasa Polskiego Sportu 2018. Tytuł, który nie jest przyznawany każdego roku.

Mecenas Polskiego Sportu 2018: Fortuna Zakłady bukmacherskie

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie z nagrodą dla Mecenasa Polskiego Sportu 2018. Tytuł, który zdobywali tacy giganci jak Orlen, PGE czy Lotto, w tym roku powędrował do zdecydowanie mniejsze firmy, jeżeli chodzi o jej rynkową wartość. Jednak nie przeszkodziło to w ogromnym zaangażowaniu w polski sport i skutecznej realizacji założonych celów. Jak widać, nie trzeba mieć miejsca w giełdowym WIG20 czy być państwowym potentatem, by znacząco przysłużyć się promocji sportu w kraju.

Nagrodę dla Mecenasa Polskiego Sportu 2018 odebrał prezes firmy Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie — Pan Konrad Komarczuk, który tak się szczęśliwie złożyło, miał tego dnia urodziny. No to lepszego prezentu nie mógł sobie wymarzyć.  

Dziękuję wszystkim moim pracownikom, którzy od wielu lat w tę misyjność sponsoringu się włączają, starają się zwiększać ten nasz sponsoring, ale przede wszystkim dziękuję organizacjom i tym drużynom, które zgodziły się, by firma bukmacherska była ich sponsorem”. – powiedział Konrad Komarczuk.

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm w swojej branży na polskim rynku, oferująca swoje usługi ponad 20 lat (dawniej pod nazwą Profesjonał). Oferują swoje usługi przez Internet, za pomocą aplikacji mobilnej oraz przez sieć ponad 600 punktów stacjonarnych zlokalizowanych na terenie całego kraju. Dodatkowo Fortuna jest sponsorem aktualnego mistrza kraju w piłkę nożną – Legii Warszawa.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *