Lista bonusów od Fortuny – opinie o bonusach

Fortuna przygotowała swoim klientom ciekawą ofertę bonusową. Oferta powitalna głównie dotyczmy nowych graczy – jeżeli zarejestrujemy konto liczyć na:

Szczegóły powyższych bonusów, a w szczególności warunki jakie musimy spełnić aby z nich skorzystać – znajdują się poniżej.

Warto też wspomnieć o ofercie bonusowej dla aktualnych graczy, ponieważ wśród bukmacherów w Polsce panuje opinia, że stali gracze są pomijani przy ofercie bonusowej – tutaj fortuna mile zaskakuje o czym poniżej.

Freebet 20zł na efortuna

Bonus jest przyznany tylko nowym graczom, którzy nie założyli wcześniej konta i mają oczywiście skończone 18 lat. Freebet o wartości 20zł oznacza, że otrzymujemy od fortuny punkty FPK, za które możemy obstawiać zakłady tak jak za zdeponowane pieniądze:

Aby obstawić zakład za bonus o wartości 20zł, przy zawieraniu zakładu – określamy kwotę i wybieramy opcję “do zapłaty 2800 punktów FPK” (2800 punktów to równowartość 20zł):

Pierwszy zakład bez ryzyka – 100zł

Po założeniu internetowego konta w bukmacherze Fortuna, pierwszy kupon, który obstawimy, jest zakładem bez ryzyka. Oznacza to, że jeśli uda nam się dobrze przewidzieć wyniki obstawionych spotkań, to dostaniemy całą kwotę wygranej.

Jeśli jednak okaże się, że nam się nie powiedzie, to zostaną nam zwrócone pieniądze, które postawiliśmy na kupon. Jedyne koszty, które ponosimy to podatek pobierany przez polskie państwo jako podatek od hazardu w postaci 12% wartości obstawionego przez nas kuponu. Jest to bardzo atrakcyjna promocja, gdyż w razie niepowodzenia na początku naszej przygody z bukmacherką, odzyskanie całej postawionej przez nas kwoty, sprawi, że nie zrazimy się do obstawiania zakładów już na starcie. Zwiększa to także nasze szanse na końcowy sukces i zarobienie większych pieniędzy. Jeśli chcemy uzyskać maksymalną wartość zwrotu, czyli 100 zł to musimy postawić kupon za 114 zł.

Bonus powitalny eFortuna: 1000zł od pierwszego depozytu

Dodatkowo, po rejestracji otrzymujemy również możliwość uzyskania dodatkowych 1000 złotych bonusu od pierwszego depozytu. Ważne aby wykonać przelew w ciągu 10 dni od reejstracji konta. Następnie w ciągu 30 należy zagrać za 4-krotność pierwszej wpłaty.

Do bonusa zlizane są kupony które mają minimum 3 spotkania i kurs całkowity 1,9. Po spełnieni wszystkich warunków – otrzymujemy bonus 1000zł.

Należy jednak pamiętać, że wysokość otrzymanej kwoty zależy od ilości wpłaconych pieniędzy. Jeśli wpłacimy 100 zł to uzyskamy tylko 100 zł, ale za to będziemy musieli obrócić mniejszą ilość pieniędzy, żeby uzyskać ten bonus. Szczególnie docenią to młodsi i mniejsi gracze, którzy nie mają jeszcze na tyle funduszy i doświadczenia, by móc obrócić cała wymaganą kwotę bonusu.

Jak często fortuna przyznaje bonusy dla aktualnych graczy?

historia bonusów na efortuna.pl

Bonusy na efortuna.pl pojawiają się dosyć często. Poniżej lista wszystkich przyznanych bonusów z których mogliśmy skorzystać od założenia konta – dzięki temu można samodzielnie ocenić czy bonusy od bukmachera pojawiają się wystarczająco często. Historie przyznanych bonusów można sprawdzić w zakładce: profil użytkownika > przegląd bonusów > historia bonusów.

Regulamin bonusów na efortuna

Regulamin wszystkich bonusów od Fortuny znajduje się tutaj