Fortuna bonus bez depozytu – instrukcja jak otrzymać bonus

Zakładby bukmacherskie Fortuna oferują nowym użytkownikom bonus bez depozytu o wartości 10zł. Po rejestracji konta u bukmachera otrzymujemy 1400 punktów FKF (Fortuna Klub Plus) za pomocą których możemy obstawić zakłady o wartości 10zł. W skrócie: obstawiamy punktami wartymi 10zł, które w przypadku wygranej zamieniają się na pieniądze.

Jak otrzymać bonus bez depozytu od Fortuny?

Krok 1) Dokonaj rejestracji konta z tej strony: https://www.efortuna.pl/pl/rejestracja/

Krok 2) Zweryfikuj swoje konto logując się na adres e-mail podany przy rejestracji

Krok 3) Odbierz bonus bez depozytu – zaloguj się do panelu i obstaw zakład przy pomocy punktów (każde 1400 punktów to 10 zł)

Jak dokonać zapłaty za kupon przy pomocy punktów?

To nic trudnego, wystarczy wybrać kupon i przy pomocy suwaka (grafika poniżej) ustawić wysokość zakładu (max 10 zł), zaznaczyć haczykiem „Do zapłaty x punktów FKP”, następnie kliknąć zagraj.

fortuna bonus bez depozytu

Po wygranym kuponie obstawione punkty FPK zamieniają się w złotówki. Jeżeli środki od razu nie pojawią sie na koncie – najlepiej wylogować się i zalogować się ponownie, aby odswieżyć stronę.

Tym sposobem można skorzystać z bonusa bez depozytu od Fortuny, ale jeżeli wolisz skorzystać z innego bonusa oferowanego przez Fortunę kliknij tutaj: Pierwszy zakład bez ryzyka 100zł + 400zł do pierwszego wkładu


Fortuna bonus bez depozytu – instrukcja jak otrzymać bonus
4.3 (85%) 4 votes

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *