Forbet wpłata środków do bukmachera

 Metody wpłaty do ForBET

Forbet, podobnie jak większość zakładów bukmacherskich w Polsce udostępnia możliwość wpłaty środków zarówno z płatności kartą kredytową jak i skorzystania z pośrednictwa takich instytucji finansowych jak:

  1. Tpay,
  2. DotPat,
  3. PayU.

Niestety na chwilę obecną, Forbet nie udostępnia możliwości wpłaty za pośrednictwem portfeli internetowych takich jak Nateller czy Skrill, które są dość popularnymi rozwiązaniami jeżeli chodzi o zakłady bukmacherskie.

Prowizje od wpłaty w Forbet

Zarówno wpłaty jak i wypłaty swoich środków są bezpłatne – Forbet nie pobiera żadnych ukrytych kosztów transferu środków.

prowizja od wpłaty forbet
Prowizja od wpłaty na iforbet.pl to 0%

Wypłaty w Forbet

Wypłaty realizowane są bez zbędnej zwłoki – środki mogą pojawić się na koncie już po kilku minutach do kilku godzin. W zależności od wyboru sposobu płatności. Zlecenie wypłaty jest zazwyczaj realizowane następnego dnia roboczego od momentu złożenia dyspozycji wypłaty środków.

Jedyna forma wypłaty środków do konto bankowe podane przy rejestracji – to jedyna forma ze względu na wymogi ustawy hazardowej, więc na tym polu iforbet nie odstaje od konkurencji (u wszystkich legalnych bukmacherów jest tak samo)