Forbet rejestracja konta

Podczas rejestracji na witrynie internetowej iforbet.pl wymagane jest podanie dość wielu szczegółowych danych osobowych. Z pozoru, niektóre osoby mogą to odebrać negatywnie, jednak jest to jak najbardziej pozytywny aspekt wynikający z legalności bukmachera. Wszystkie legalne firmy bukmacherskie są zobowiązane działać zgodnie z obecnie obowiązującym prawem.

Rejestracja konta Forbet składa się z 3 kroków. Wybierając okno logowania, wystarczy wybrać opcję rejestracji. Następnie należy wpisać dane logowania takie jak adres e-mail, wymyślona i unikalna nazwa użytkownika i hasło, które będzie strzegło dostępu do konta. W kolejnym kroku należy wskazać bardziej osobiste dane. Serwis poprosi o wskazanie imienia i nazwiska, podanie danych kontaktowych (numeru telefonu), pełnego adresu z miastem i kodem pocztowym i wskazanie waluty, w jakiej planuje się składanie depozytu i wypłaty.

Trzecim i ostatnim krokiem jest przekazanie danych wrażliwych takich jak numer i seria dowodu osobistego, data urodzenia, podanie numeru PESEL a także załączenie skanu dowodu osobistego, lub innego dokumentu tożsamości ze zdjęciem (np. prawo jazdy, paszport). Podczas tego kroku należy także wskazać swój rachunek bankowy, z którego będzie się korzystać podczas użytkowania serwisu.