Etoto - zakłady bukmacherskie

Szybka nawigacja (kliknij, aby przejść do konkretnego działu):

 1. Etoto zakłady bukmacherskie – informacje ogólne
 2. Jak założyć konto w etoto
 3. Aplikacje mobile etoto
 4. Wypłata środków z etoto
 5. Program afiliacyjny etoto
 6. Etoto opinie

Etoto Zakłady bukmacherskie – informacje ogólne

Zakłady bukmacherskie Etoto to stosunkowo nowa, założona dopiero w 2011 firma, która mimo swojej relatywnie krótkiej działalności – zdążyła już zdobyć grono stałych klientów zadowolonych z jej usług. Mimo, że firma jest mniej znana na rynku niż jej podstawowi konkurenci tacy jak Milenium, STS czy Totolotek to mimo wszystko działalność tej firmy w Internecie staje się coraz bardziej rozpoznawalna wśród graczy zakładów bukmacherskich.

Pamiętajmy przede wszystkim o tym, że firma ta jest zdecydowanie mniej popularna ze względu na to, że postawiła na rozwój za pomocą oferowania zakładów bukmacherskich online – te najbardziej znane firmy oferowały zakłady bukmacherskie w punktach stacjonarnych, często na długo przed upowszechnieniem się zakładów zawieranych w Internecie. Dzięki temu są tak znane – również z naszych osiedli i ulic gdzie możemy spotkać punkty zakładów bukmacherskich prowadzonych pod tymi markami. Nie powoduje to jednak, że Etoto jest konkurentem niegodnym porównywania z tymi markami – choć trzeba przyznać, że w porównaniu do najlepszych ma pewnie drobne wady.

Rok założenia2011
PaństwoPolska, Warszawa
Strona internetowahttp://www.etoto.pl
Język polskiPolski
Kontakt z obsługą w języku polskimTak
Aktualne bonusy100% (do 500 złotych) od pierwszej wpłaty- dopiero po dokonaniu obrotu
Metody płatnościPrzelewy24
Dostępne walutyPLN
Minimalny zakład2 zł
Minimalny depozyt1 zł

 

Kontakt do etoto

W przypadku etoto.pl zdecydowanie najlepszym sposobem na kontakt z obsługą klienta jest skorzystanie z podanego na stronie adresu mailowego – support@etoto.pl. Zwykle odpowiedzi są szybkie – trzeba jednak uczciwie sobie powiedzieć, że z pewnością nie jest to najszybszy czas reakcji na maile w branży. Jako plus możemy jednak potraktować przygotowane przez bukmachera FAQ (zestaw najczęściej zadawanych pytań) – które z jednej strony pozwala szybko uzyskać odpowiedź na pytania, z drugiej strony jest napisane w sposób jasny, zrozumiały a z drugiej strony wystarczająco szczegółowy by rozwiać wiele naszych wątpliwości dotyczących problemów czy wątpliwości, z którymi mierzyli się również inny gracze na stronie tego bukmachera.

 • ? Adres siedziby:
  E-Toto Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
  00- 503 Warszawa
  ul. Żurawia 8
 • ✉ e-mail: support@etoto.pl
 • ☎ telefon: 51 33 21 174
 • ? Strona internetowa: etoto.pl

Legalni bukmacherzy w Polsce 2019 – lista bukmacherów internetowych

Logowanie do etoto

Jeśli chodzi o logowanie na stronie Etoto nie powinniśmy spotkać się z żadnymi trudnościami – wystarczy podać login i hasło by przejść dalej i bezpiecznie się zalogować. Strona korzysta z protokołu https i jest certyfikowana w związku z tym nie powinniśmy mieć szczególnych wątpliwości, czy nasze dane przesyłane w momencie logowania są bezpieczne. Oczywiście w przypadku problemów z logowaniem warto skorzystać z opcji przypomnienia hasła a w przypadku braku rozwiązania skontaktować się z obsługą klienta.

Regulamin zakładów bukmacherskich etoto

Regulamin zakładów bukmacherskich Etoto znajdziemy na stronie: https://etoto.pl/sport/regulamin/ – są tam zarówno szczegóły poszczególnych promocji jak i warunki świadczonych usług. Trzeba pochwalić firmę Etoto za przygotowanie tego działu w tak łatwy i dostępny sposób – możemy znaleźć tu bez problemu regulaminy wszystkich akcji promocyjnych. W sposób bardziej uproszczony niż na stronie bukmachera przeczytacie na naszej stronie – w poniższym akapicie – o warunkach dostępnego na stronie bonusu od pierwszej wpłaty.

Czy etoto posiada zezwolenie na legalne prowadzenie zakładów bukmacherskich w Polsce?

Tak. Firma E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. otrzymała zezwolenie 28 Listopada 2014 roku. Zezwolenie numer: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17


Jak założyć konto w etoto?

Z tym nie powinniśmy mieć akurat problemów – zakładanie konta jest bardzo proste – podobnie jak na każdym portalu internetowym – oczywiście jak to bywa w przypadku bukmacherów internetowych przy zakładaniu konta należy podać dość dużo danych osobowych. Podobnie też jak u konkurentów wśród polskich bukmacherów należy przesłać już przy rejestracji skan obu stron dowodu osobistego. Wymagane jest to przez Ustawę Antyhazardową, która sprawia, że polscy bukmacherzy muszą weryfikować poprawność danych swoich użytkowników a przede wszystkim ich pełnoletniość. Weryfikacja przy zakładaniu konta powoduje natomiast, że nie należy spodziewać się większych problemów przy wypłacaniu środków z Etoto.


Aplikacje mobile etoto

Etoto nie oferuje aplikacji mobilnej. Zamiast tego bukmacher zachęca do grania przez stronę internetową w wersji mini. Mimo, że brak aplikacji mobilnej z pewnością jest wadą tego bukmachera to trzeba uczciwie przyznać, że przygotowana strona w wersji mini bardzo dobrze zastępuje aplikację i pozwala na swobodne korzystanie ze strony bukmachera z urządzeń mobilnych. Strona mobilna działa bardzo dobrze na wszystkich przeglądarkach mobilnych zarówno tych instalowanych na telefonach z systemem Android jak również telefonach oraz innych urządzeniach mobilnych firmy Apple.

Aplikacja etoto na Androida

Brak aplikacji na androida

Aplikacja etoto na iOS

Brak aplikacji na iOS


Wpłata i wypłata środków z Etoto

Dzięki temu, że weryfikacja danych osobowych oraz dokumentu tożsamości następuje już w momencie rejestracji – nie musimy, w przeciwieństwie do zagranicznych bukmacherów przechodzić procesu weryfikacji w momencie gdy chcemy dokonać wypłaty z naszego konta u bukmachera. Wypłaty z Etoto są realizowane sprawnie w ciągu kilku dni roboczych (w zależności od banku). Wypłaty są  realizowane na konto bankowe, którego numer należy podać w momencie przeprowadzania rejestracji na stronie Etoto.


Opinie o etoto

Zalety
➕ szybkie wypłaty
➕ możliwość negocjacji kursów
➕ dobra strona mobilna
➕ legalny bukmacher

Wady
➖ konieczność przesłania dowodu
➖ brak aplikacji mobilnej


Komunikat prawny:

Firma E-toto zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów (numer zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17). Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowic naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *