Etoto rejestracja konta

Etoto jak obstawiać, czyli jak założyć konto?

W celu założenia konta u bukmachera Etoto, musimy wejść na główną stronę i w prawym górnym rogu kliknąć w czerwony przycisk z napisem “Załóż Konto”. Przed nami otwiera się okno, w którym musimy zaznaczyć swoją płeć, a także wpisać prawdziwe imię i nazwisko oraz datę urodzenia. Podanie poprawnych, prawdziwych danych jest wymagane, gdyż bukmacher jest zobowiązany do wykonania weryfikacji tożsamości klienta. Poniżej pola z datą urodzenia podajemy także swój adres e-mail i klikamy w czerwony przycisk z napisem “Następna”.

W kolejnym oknie musimy zadeklarować swoją narodowość i kraj urodzenia, a także państwo, w którym obecnie przebywamy. Wartości te są domyślnie ustawione na “Polska” i większość graczy nie ma potrzeby ich zmieniać. Musimy podać bukmacherowi także swój numer PESEL oraz numer dowodu osobistego lub paszportu wraz z jego datą ważności. Jeśli dokument identyfikacyjny nie ma daty ważności, należy wybrać maksymalną dozwoloną datę. W kolejnych punktach podajemy także swój adres zamieszkania. Klikamy w czerwony przycisk z napisem “Następna”.

Na następnej, ostatniej już, stronie rejestracji podajemy swój unikalny login użytkownika i hasło. Należy zapamiętać to co tu wprowadzimy, gdyż za pomocą tych danych będziemy logowali się na stronę. W tym punkcie ustalamy także limity na grę. Nie jest to obowiązkowe, ale ze względu na to, że każdy bukmacher posiadający licencję musi udostępnić swoim klientom taką opcję, nie inaczej jest i u Etoto. Na trzeciej stronie rejestracji możemy podać także kod bonusowy, który można znaleźć na niektórych stronach sportowych i bukmacherskich, pozwalający nam zdobyć lepsze promocje na start. Nie pozostaje nam już nic innego niż wyrazić zgody i potwierdzić oświadczenie o pełnoletności i legalności wpłacanych do bukmachera środków. Po wszystkim klikamy w czerwony przycisk z napisem “Załóż konto” i voila – nasze konto zostało własnie zarejestrowane.

Zanim otrzymamy możliwość gry u bukmachera Etoto, musimy jeszcze przejść weryfikację. W tym celu należy przesłać skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości, tego który wybraliśmy przy rejestracji, czyli dowodu osobistego lub paszportu. W przypadku dowodu musimy wysłać skany obu stron, jeśli chodzi o paszport to wystarczy tylko jedna strona, ta na której znajduje się nasze zdjęcie. Wysyłane bukmacherowi kopie muszą być wyraźne z widocznymi wszystkimi czterema narożnikami. Dane, które muszą się znaleźć na skanach dokumentu to: numer PESEL, seria i numer dowodu lub numer paszportu, imię i nazwisko, data ważności dokumentu oraz pasek z danymi na rewersie dowodu.