Etoto opinie

Etoto to jeden z najbardziej znanych bukmacherów na polskim rynku. Co najważniejsze jest to bukmacher legalny. Coraz więcej osób decyduje się na założenie swojego konta u tego bukmachera i rozpoczęcie swojej przygody z zakładami sportowymi. Badając opinie różnorodnych użytkowników, śmiało można stwierdzić, że Etoto się rozwija i zdobywa bardzo dużą grupę wiernych sympatyków. 

Etoto posiada ogromny potencjał, który był jednak mocno niewykorzystany przez ostatnie lata. Dopiero po wejściu nowej ustawy hazardowej, zaczął dynamicznie się rozwijać i oferować graczom coraz więcej atrakcyjnych usług. Plusem Etoto jest dobrze prezentujący się serwis oferujący atrakcyjny pakiet bonusowy

Analizując działania firmy warto wziąć pod uwagę bonusy oferowane graczom. Etoto stawia przede wszystkim na bonus w wysokości 200 procent, wynoszący do 200 złotych. To doskonała oferta powitalna dla nowych graczy, którzy szukają dla siebie dodatkowego wsparcia finansowego w postaci atrakcyjnej promocji. Istnieją różne inne bonusy, które mogą z powodzeniem zaciekawić graczy. Mowa m.in. o freebetach, które otrzymuje się nawet w postaci przegranych kuponów. Należy je jednak postawić za odpowiednio wysoką stawkę. Etoto wybiera co jakiś czas 3 spotkania piłkarskie do specjalnej oferty, jeśli gracz zdecyduje się postawić 100 złotych na wygraną lub remis upatrzonej drużyny, wtedy w przypadku przegranej na jego konto wróci 50 złotych. Podobnie jest w przypadku oferty “Mniej więcej” oraz “Kornery”. W takich sytuacjach minimalna wartość zakładu nie może być mniejsza niż 50 złotych, w razie przegranej na konto gracza wraca 25 złotych. To nie jedyne freebety dostępne u bukmachera Etoto. Istnieje jeszcze jeden, który daje możliwość zwrotu 50 złotych, gdy obstawi się kupon kombi na którąś z polskich lig piłkarskich.

Oferta specjalna Kasozwrot – opinie

Ciekawym rozwiązaniem, wprowadzonym na rynek przez firmę Etoto jest również oferta specjalna Kasozwrot. Istniała już ona kilka miesięcy temu, jednak z czasem została wycofana. Od sierpnia powróciła jednak w nowym wydaniu. Podczas rejestracji gracz samodzielnie decyduje, jaki konkretnie bonus będzie go interesował, a więc czy będzie to 550 złotych od wpłaconego depozytu, czy też może Kasozwrot w wysokości 50 złotych na dowolnie wybrany zakład, bez tzw. ryzyka przegranej.

Większość graczy decyduje się na skorzystanie z drugiej możliwości, ponieważ już na samym starcie przygody z bukmacherem można zarobić ciekawe pieniądze, a potem jeszcze je pomnożyć. Otrzymanie Kasozwrotu jest banalnie proste. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej bukmachera Etoto, zalogować się na swoje konto, a potem wpłacić na nie pierwsze pieniądze. W przypadku postawienia zakładu bez ryzyka do 50 złotych, w przypadku przegranej na własne konto otrzyma się zwrot całej stawki. Ważne jest to, iż ta kwota znajdzie się na koncie, a więc nie otrzyma się jej w formie bonusu.

Opinie o aplikacji mobilnej

Aplikacja mobilna to dla każdego gracza spore udogodnienie, ponieważ dzięki niej gracze mogą:

  • zawierać zakłady z każdego miejsca na świecie,
  • szybko przeglądać interesujące mecze i wpłacać pieniądze na konto, bez konieczności posiadania przy sobie komputera.

W związku z tym firma Etoto udostępniła swoim klientom aplikację mobilnej, która pozwala zainteresowanym zawierać zakłady przedmeczowe oraz zakłady live. Ponadto można w tym przypadku skorzystać z opcji logowania typu Touch ID. Dostępne dla wszystkich są również różnorodne statystki, tak aby zawieranie kuponów było bezpieczniejsze. Gracze bardzo cenią sobie takie udoskonalenie, ponieważ tym samym łatwiej przychodzi im stawiać wybrane przez siebie kupony i oczekiwać na to, czy zakończą się one powodzeniem. Aplikacja mobilna Etoto działa bardzo sprawnie, bez opóźnień i usterek technicznych, więc można ją polecić każdemu nowemu graczowi. 

Podsumowanie opinii o Etoto

Wśród klientów, którzy obstawiają zakłady za jego pomocą cieszy się duża popularnością, ze względu na dobre oferty promocyjne w postaci freebetu i podwójnego bonusu depozytowego, a także bogatą ofertę i niezłe kursy. Etoto jest dobrym wyborem dla początkującego gracza.

Użytkownicy nie muszą martwić się kwestią legalności, a ponadto mają do dyspozycji szeroką ofertę zakładów sportowych. Głównym motywatorem do założenia konta jest z całą pewnością bonus powitalny, a przy tym można liczyć na łatwe warunki obrotu i możliwość negocjowania kursów.

Bukmacher jest w pełni dostępny w języku polski, można skorzystać z dostępnych punktów stacjonarnych, liczyć na szybkie wypłaty i przyjemną dla oka grafikę. Trzeba jednak pamiętać jednako podatku doliczanym do każdego zakładu, który wynosi 12%, a także ze słabymi kursami i niskimi limitami. Dla wielu osób minusem jest dostępność, gdyż bukmacher działa od 8:00-22:00.