oferta powitalna etoto

Etoto to jeden z bardziej popularnych legalnych polskich bukmacherów. Firma działa na mocy pozwolenia wydanego przez Ministra Finansów 28 listopada 2014 roku na okres 6 lat. (Nr zezwolenia Etoto: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17).

Bukmacher posiada kilkanaście punktów stacjonarnych na terenie Polski  jednak skupia się głównie na usługach oferowanych prze swoją stronę internetową. Ostatnimi czasy E-toto zmodernizował swoją ofertę dla nowych graczy. Przyjrzyjmy się jak obecnie wygląda oferta powitalna.

Oferta powitalna etoto dla nowych graczy 

E-toto przygotowało bardzo atrakcyjną ofertę powitalną dla nowych graczy. Rozpoczynając swoją przygodę z obstawianiem w Etoto możemy otrzymać dodatkowe 1040 złotych. Poniżej szczegółowo o warunkach które trzeba spełnić, by móc w pełni wykorzystać dodatkowe fundusze oferowane nam przez bukmachera. 

Freebet 20zł za rejestrację

Za dokonanie rejestracji nowego konta klienta na stronie internetowej etoto.pl, każda nowa osoba otrzymuje freebet o wysokości 20 złotych. Żeby go otrzymać należy zaakceptować ofertę wyświetlającą się w okienku pop-up bezpośrednio po rejestracji. Freebet za rejestrację w Etoto można wykorzystać wyłącznie na urządzeniu mobilnym.

W celu wykorzystania freebetu musimy tylko pobrać aplikację mobilną Etoto (można obstawiać także za pomocą specjalnej mobilnej wersji strony, ale jest to mniej wygodne) i postawić zakład akumulowany o łącznym kursie 2,20, gdzie minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1,30. Końcowa wygrana z darmowego zakładu jest pomniejszona o stawkę.

Przykład: Obstawiamy trzy wydarzenia o łącznym kursie 5.00. Wykorzystujemy otrzymanego freebeta. W przypadku wygranej mamy szansę otrzymać kwotę 88 złotych [20 złotych x 5 x 0,88 (efekt 12% podatku)], pomniejszoną o stawkę. Ostatecznie na naszym koncie znajdzie się 68 złotych. 

Dodatkowe 200% od pierwszej wpłaty w etoto

Po dokonaniu pierwszej wpłaty o wysokości co najmniej 1 zł, klient otrzyma dodatkowe 200% wpłaty. Oferta ta jest niestety mocno limitowana i maksymalnie można otrzymać dodatkowe 100 złotych. Żeby dostać od bukmachera pełną kwotę musimy więc wpłacić 50 złotych.

Większe wpłaty otrzymają nie więcej niż 100 złotych, więc jeśli chcemy przelać na konto bukmachera większą kwotę, korzystniej będzie poczekać z tym do drugiej wpłaty. Ta oferta dostępna jest dla wszystkich graczy, którzy po pierwszym depozycie zaakceptują ja w wyskakującym bezpośrednio po wpłacie okienku pop-up. 

W przypadku tej oferty gracz musi wykonać obrót kwotą równą czterokrotności sumy wpłaconego depozytu i otrzymanej dodatkowej kwoty. Oznacza to, że wpłacając 50 złotych, otrzymujemy dodatkowe 100 złotych , więc do obrotu będzie liczyła nam się kwota 150 złotych. Jej czterokrotność to 600 złotych i taką właśnie sumę stawek będziemy musieli osiągnąć, zanim bukmacher pozwoli nam wypłacić otrzymane od niego pieniądze. 

Aby zakład został zaliczony do obrotu, musi spełniać następujące warunki:

  • Zakłady na kuponie muszą dotyczyć zdarzeń przedmeczowych lub oferty live
  • Łączny kurs na kuponie musi wynosić co najmniej 2,20. Nie jest ważne czy będzie to zakład pojedynczy, czy wielokrotny. 
  • Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie wielokrotnym to 1,30.
  • Zakład musi zostać rozliczony (przegrany lub wygrany). Jeśli kupon zostanie anulowany to nie wlicza się on do obrotu.

Na wykonanie obrotu czterokrotnością sumy wpłaconego depozytu i dodatkowej kwoty mamy 30 dni. Jeśli nie zdążymy obrócić wymaganą kwotą w podanym terminie, oferta powitalna w postaci 200% od pierwszej wpłaty przepada.

Freebet 20zł od drugiej wpłaty

Jeśli kwota drugiej wpłaty będzie równa lub większa niż 40 złotych, klient otrzymuje drugiego freebeta o wartości 20 złotych.

Podobnie jak w przypadku freebeta za rejestrację, musi on zostać wykorzystany na urządzeniu mobilnym na kuponie z co najmniej trzeba zdarzeniami o łącznym kursie 2,20. Minimalny kurs jednego zdarzenia to 1,30. 

Freebet zostanie dopisany do konta bezpośrednio po dokonaniu drugiej wpłaty i zaakceptowaniu oferty w wyskakującym okienku pop-up.

Dodatkowe 100% od drugiej wpłaty

Nie jest to koniec ofert powitalnych dla nowego gracza. W tym przypadku nowy gracz może otrzymać dodatkowe 900 złotych.

Po dokonaniu drugiej wpłaty, klient otrzymuje dodatkowe środki w wysokości 100% od wartości depozytu. Minimalna kwota wpłaty to 1 zł. Żeby uzyskać maksymalną kwotę dodatkową w ostatniej z ofert powitalnych musimy wpłacić 900 złotych. Po podwojeniu uzyskujemy więc 1800 złotych na granie, które musimy obrócić czterokrotnie na takich samych warunkach jak w przypadku pierwszej oferty powitalnej od depozytu. 

Oznacza to więc, że musimy złożyć kupony o całkowitej sumie stawek 6400 złotych w przeciągu 30 dni od zaakceptowania oferty w okienku pop-up. 

Oferta powitalna w Etoto – podsumowanie

Oferta powitalna  w Etoto jest naprawdę atrakcyjna. Możemy otrzymać łącznie dodatkowe 1040 złotych (1000 złotych od wpłat i 40 złotych w postaci freebetów). Warunki obrotu otrzymanymi od bukmachera pieniędzmi nie są zbyt wygórowane i przez większość roku każdy z graczy bez problemu będzie w stanie je spełnić. Powyższy artykuł został opracowany na podstawie regulaminu oferty powitalnej bukmachera.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *