Etoto aplikacja mobilna

Etoto aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna to jedno z najnowszych osiągnięć bukmachera eToto. Do wyboru mamy wersję na systemy Android i iOS. Co więcej, aplikacja działa bardzo dobrze zarówno na smartfonach z małymi ekranami, jak i na tabletach.

Aplikacja działa sprawnie i szybko. Nic się nie wiesza i nie blokuje, a przełączanie pomiędzy zakładkami jest ekspresowe. Menu zostało zbudowane tak, by każdy mógł bez problemów się w nim zorientować. Główne menu kryje się pod symbolem trzech poziomych kresek, kupony możemy sprawdzić w ikonce z zieloną liczbą, a opcja logowania i dostępu do konta gracza znajduje się w prawym górnym rogu, podobnie jak na zwykłej stronie internetowej. Za pomocą aplikacji otrzymujemy dostęp do całej oferty bukmachera. Możemy więc obstawiać tutaj zarówno najpopularniejsze dyscypliny, takie jak piłka nożna, siatkówka, czy tenis, a także te dużo mniej znane w naszym kraju. Lista dyscyplin sportowych oferowanych przez tego bukmachera jest naprawdę duża. Dodatkowo, większość spotkań posiada również całkiem atrakcyjne kursy, które co prawda nie wyróżniają się zbytnio na tle innych legalnych polskich bukmacherów, ale utrzymują się na wysokim, stabilnym poziomie. Szczególną uwagę należy zwrócić przede wszystkim na polską ligę, gdyż kursy na mecze Ekstraklasy są zazwyczaj nieco lepsze niż u konkurencji.

Za pomocą aplikacji mobilnej skorzystamy także z opcji zakładów na żywo. Mimo tego, że bukmacher nie ma za wiele doświadczenia w tej dziedzinie, gdyż opcja grania live pojawiła się dopiero stosunkowo niedawno, to doświadczenie pracowników bukmachera sprawiło, że wszystko jest czytelne i intuicyjne, kursy są często aktualizowane, a do grania udostępnionych jest wiele spotkań z rożnych dyscyplin sportowych. Jednym zdaniem – wszystko gra i buczy.

Z racji premiery aplikacji mobilnej Etoto przygotowało dla nowych graczy również bonus powitalny w postaci freebetu o wartości 20 złotych, za zalogowanie się na nowej aplikacji. Bonus można było uzyskać wpisując specjalny kod bonusowy. Po udanej weryfikacji należało pobrać aplikację, gdyż tylko za jej pomocą możliwe było wykorzystanie freebetu. Żeby móc obstawić za bonusowy freebet, trzeba było stworzyć kupon z minimum trzema zdarzeniami (minimalny kurs 1.3, łączny kurs kuponu 2.2). Niestety obecnie promocja ta jest już nieaktywna i nie wiadomo czy jeszcze w przyszłości wróci. Jest to duża strata dla nowych graczy, gdyż warunki uzyskania bonusu były bardzo atrakcyjne i łatwo było zdobyć dodatkowe pieniądze na grę. Niemniej jednak oferta bonusowa bukmachera dla nowych graczy w dalszym ciągu jest bardzo atrakcyjna.

Jeśli ktoś nie ma możliwości skorzystać z dedykowanej aplikacji mobilnej, to bez problemu może używać wersji mini strony bukmachera. Jest ona bardzo funkcjonalna i pozwala na swobodne korzystanie z witryny na urządzeniach mobilnych z małymi ekranami. Strona działa wyśmienicie na przeglądarkach mobilnych oferowanych zarówno dla telefonów z systemem iOS jak i Android.