bukmacherzy bez depozytu

Bukmacherzy bez depozytu to często poruszany temat. Na rynku legalnych bukmacherów mamy kilku internetowych bukmacherów, którzy oferują nowym użytkownikom możliwość obstawiania, bez potrzeby wykonywania depozytu. Freebety – bo tak w środowisku bukmacherskim nazywa się oferty bez depozytu – to najbardziej popularny rodzaj oferty wśród klientów serwisów bukmacherskich. Dzisiaj przyjrzymy się im bliżej. Sprawdzimy również, którzy bukmacherzy oferują obstawianie bez depozytu.

Co to jest oferta bez depozytu

Freebet pozwala nam na postawienie zakładu wolnego od ryzyka. Oznacza to, że stawiamy kupon za środki uzyskane od bukmachera. W przypadku wygranej do naszego konta dodawany jest zysk z zakładu (pomniejszony o stawkę), a freebet znika. Jeśli przegramy, nie tracimy własnych pieniędzy, tylko freebet.

Freebety są zdecydowanie najbardziej popularne wśród ofert dostępnych u bukmacherów. Nic w tym dziwnego. W końcu dostajemy możliwość wygrania dodatkowych pieniędzy bez potrzeby ponoszenia własnych kosztów, bez żadnego ryzyka. W rzeczywistości jednak oferta bez depozytu obwarowana jest konkretnymi warunkami do spełnienia, zanim pieniądze ostatecznie trafią do naszego portfela. Bukmacherzy nie mogą pozwolić sobie na rozdawanie pieniędzy całkiem za darmo, więc zanim otrzymamy możliwość wypłaty freebetu, musimy wcześniej obrócić kilkukrotnie daną kwotę na kuponach spełniających warunki minimalnej ilości spotkań i minimalnego kursu.

Przyjrzyjmy się teraz najciekawszym bukmacherskim ofertom bez depozytu.

Lista legalnych bukmacherów bez depozytu

Którzy legalni bukmacherzy oferują swoim graczom freebety? Wbrew pozorom nie jest ich aż tak mało, a niektóre propozycje są naprawdę ciekawe.

PZBuk

Zaczniemy od bukmachera proponującego graczom zdecydowanie najlepszą tego typu ofertę na rynku. Co prawda złamiemy tu nieco opisywany wcześniej system, gdyż otrzymanie freebetu wiąże się z wcześniejszą wpłatą kwoty min. 50 złotych. Jak otrzymać freebet w PZBuk? Musimy założyć konto i zagrać kupon za min. 50 złotych, na którym znajdą się spotkania o łącznym kursie 1.8. Po spełnieniu tych warunków do naszego konta dopisany zostanie freebet o wartości 50 zł. Co więc jest takiego niesamowitego w tej promocji? Freebet, który otrzymujemy nie podlega warunkom obrotu. Wystarczy tylko obstawić kupon za otrzymaną kwotę i wygrane pieniądze możemy od razu przelać na swoje konto. Jest to coś niespotykanego wśród polskich bukmacherów, stąd warto zwrócić szczególną uwagę na tę ofertę. 

Kwota freebetu: 50 zł
Warunki obrotu: brak
Kurs minimalny: brak

Fortuna 

Każdy gracz po rejestracji otrzymuje od bukmachera specjalne punkty Fortuna Klub Plus. Na start otrzymujemy 2800 punktów, które można wymienić na darmowy zakład o wartości 20 złotych. Warto nadmienić, że Fortuna posiada bardzo małe wymagania odnośnie stawianego przez nas kuponu. Nie obowiązuje nas żaden kurs minimalny, a kwota przechodzi na naszą własność po jednokrotnym obstawieniu kuponu. Wystarczy więc postawić jeden kupon i pieniądze trafiają na nasze konto. Będąc w temacie Fortuny nie możemy zapominać również o drugiej bardzo atrakcyjnej ofercie jaką jest zakład bez ryzyka o wartości 100 zł. Oznacza to, że w przypadku przegrania naszego pierwszego kuponu, cała stawka (pomniejszona o 12% podatku) zostanie nam zwrócona.

Kwota freebetu: 20 zł
Warunki obrotu: brak
Kurs minimalny: brak

Totolotek

Każdy nowy klient bukmachera Totolotek dostaje na start freebet o wartości 20 złotych do wykorzystania na grę na zakłady bukmacherskie. Kupon, który obstawiamy musi posiadać co najmniej jedno zdarzenie z kursem min. 2,00. Freebet musimy obrócić trzykrotnie w trakcie 30 dni od daty przyznania. W przypadku przegrania freebetu, gracz jest zwolniony z warunków obrotowych.

Kwota freebetu: 20 zł
Warunki obrotu: 3-krotny obrót 
Kurs minimalny: 2,00 na jedno zdarzenie

STS

Bukmacher STS gwarantuje swoim graczom darmowe 25 zł na start. Freebet ten możemy wykorzystać na całą ofertę bukmachera, z wyjątkiem sportów wirtualnych. Warunkiem otrzymania oferty bez depozytu, w trakcie rejestracji, w polu kod promocyjny należy wpisać frazę: pewne25, a nasze saldo bonusowe zostanie niezwłocznie zasilone kwotą 25 złotych. Freebet wymaga od nas potrójnego obrotu na kuponach o minimalnym kursie 1,91. Do obrotu nie są zaliczane kupony Maxikombi, Hit Dnia, Zakład bezpieczny oraz wszystkie zakłady zamknięte za pomocą funkcji Cash-out. 

Kwota freebetu: 25 zł
Warunki obrotu: 3-krotny obrót 
Kurs minimalny: 1,91 na kupon

eToto

Bukmacher eToto również oferuje nam możliwość otrzymania freebetu. I to nie jednego! Pierwszy freebet o wartości 20 złotych otrzymujemy bezpośrednio po rejestracji. Drugi otrzymujemy po dokonaniu drugiego depozytu o wartości 40 złotych lub więcej. Freebet należy wykorzystać na zakład akumulacyjny składający się z minimum trzech zdarzeń. Łączny kurs kuponu musi wynosić minimum 2.20, a pojedyncze zdarzenia musza mieć kurs min. 1,30. Freebety można wykorzystać tylko i wyłącznie korzystając z mobilnej wersji serwisu, co wymaga od nas posiadania telefonu z systemem Android lub iOS. Każdy gracz ma 30 dni na wykorzystanie freebetu. 

Kwota freebetu: 20 zł + 20 zł
Warunki obrotu: środki z wygranego kuponu przechodzą na naszą własność
Kurs minimalny: 2,20 na kupon; 1,30 na pojedyncze zdarzenie, 3 zdarzenia na kuponie

forBET

W przeciwieństwie do pozostałych bukmacherów, forBET oferuje freebet dla swoich wiernych graczy. W dniu urodzin każdy aktywny typer otrzymuje urodzinowy freebet o wartości 20 złotych. Warunkiem wypłaty jest dwukrotny obrót kwoty po kursie minimalnym 2.0, na który mamy 14 dni.

Kwota freebetu: 20 zł 
Warunki obrotu: 2-krotny obrót
Kurs minimalny: 2,00 na kupon

W chwili obecnej są to wszyscy bukmacherzy, którzy oferują swoim klientom freebety. Niektórzy z nich nie wymagają wcześniejszej wpłaty, pozostali natomiast zobowiązują nas do złożenia depozytu. Niemniej jednak, freebety to jeden z najciekawszych rodzajów ofert gwarantowanych nam przez bukmacherów i warto z nich korzystać, gdyż jest to jeden z najprostszych sposobów na zdobycie pieniędzy bez ponoszenia większego ryzyka.

Na co zwracać uwagę w temacie ofert bez depozytu u bukmacherów

Oferta bez depozytu to zdecydowanie bardzo atrakcyjny sposób na zachęcenie klientów do obstawiania. Niestety, rzadko kiedy trafimy na ofertę, która pozwoli nam na obstawienie otrzymanych pieniędzy i bezproblemowe ich wypłacenie. Zazwyczaj otrzymaną kwotę musimy jeszcze kilkukrotnie obrócić, a warunki tego obrotu są najczęściej bardzo wymagające. 

Żadna firma bukmacherska nie zaoferuje nam niestety rozwiązania, na którym mogłaby dużo stracić. Zanim zdecydujemy się na skorzystanie z freebetu oferowanego nam przez bukmachera musimy koniecznie zwrócić uwagę na warunki danej oferty. Niestety regulaminy są najczęściej długie i zawiłe i mało kto je czyta. Niestety, to błąd, które może doprowadzić do wielu problemów i rozczarowań.

Zanim zaczniemy obstawiać, musimy koniecznie przyjrzeć się temu, jakie są wymogi obrotu otrzymanymi środkami. Ma to ogromne znaczenie, gdyż im mniejsza wymagana ilość obrotów, tym mniejsza szansa na przegranie zdobytych pieniędzy. Jasne jest, że dużo łatwiej i szybciej można wypłacić pieniądze, które musimy obrócić tylko raz, w porównaniu z np. wymogiem potrójnego obrotu. 

Drugim punktem, na który musimy zwrócić szczególną uwagę, jest minimalny kurs i ilość zdarzeń, które muszą znaleźć się na kuponie zaliczanym do warunków obrotu. Musimy zdać sobie sprawę, że wypłata środków od bukmachera, który wymaga obrotu środków na kuponie o minimalnym kursie 3,5, jest naprawdę bardzo trudna. Dobrze jest, jeśli firma bukmacherska daje nam możliwość obrotu środkami na kuponach akumulowanych. Większa szansa, że uda nam się wygrać kupon, na którym znajdują się trzy zdarzenia o mniejszym kursie niż ten, na którym obstawiamy zwycięstwo dużo słabszej drużyny, licząc na niespodziankę. 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *