Rejestracja konta w Betfan

W celu założenia nowego konta musimy przejść na stronę bukmachera (www.betfan.pl) i w prawym górnym rogu znaleźć duży żółty przycisk z napisem „Otwórz Konto”. Naszym oczom ukazuje się nowa podstrona, na której znajduje się panel, w który musimy wprowadzić takie dane jak e-mail, hasło do naszego przyszłego konta oraz swój numer telefonu. 

W kolejnym kroku podajemy swoje imię i nazwisko oraz numer PESEL. Poniżej znajduje się miejsce na kod promocyjny Betfan. Warto nadmienić, że na razie kod promocyjny nie ma żadnego wpływu na wysokość oferty powitalnej dla nowego gracza, dlatego też można bez problemu pominąć to pole. Nie wiadomo jednak kiedy kod promocyjny Betfan zacznie być istotny, dlatego warto na bieżąco śledzić informacje na stronie internetowej lub fanpage bukmachera.

Koniecznie trzeba też zaznaczyć pole informujące o tym, że potwierdzamy prawdziwość naszych danych oraz checkbox dotyczący wyrażenia zgody na skorzystanie z oferty powitalnej. Skoro już dają dodatkowe pieniądze, to żal ich nie wziąć.

Na razie to koniec. Pozostaje nam tylko wcisnąć przycisk „Utwórz konto” i odwiedzić pocztę e-mail, celem potwierdzenia rejestracji. W tym momencie stajemy się właścicielami tzw. konta tymczasowego.

Konto tymczasowe pozwala nam na wpłacanie pieniędzy i obstawianie kuponów. Nie możemy jednak postawić więcej niż 5000 złotych, a w dodatku nie jesteśmy w stanie wypłacić swojej wygranej. Do tego będzie nam już potrzebne normalne konto. W celu podwyższenia standardu konta musimy uzupełnić swoje dane. Można to zrobić od razu po dokonaniu szybkiej rejestracji lub w późniejszym okresie, np. w momencie, gdy będziemy chcieli wypłacić środki z konta. Warto jednak zrobić to jak najszybciej, by później uniknąć ewentualnych problemów. W celu zmiany typu konta logujemy się na Betfan i wchodzimy w zakładkę „Mój Profil”. Znajdziemy tam informację o tym, że możemy dokończyć pełną rejestrację. Klikamy w nią i wypełniamy wszystkie wymagane pola, a także wysyłamy skan dowodu osobistego. Nie ma na razie obowiązku podawania numeru konta.