Oferta powitalna w Betfan zakłady bukmacherskie

Na końcu pora na coś, na co z pewnością czekało wiele osób czytających ten artykuł. Jak wygląda oferta dla nowych graczy w Betfan? Czy oferta powitalna jest konkurencyjna i wyróżnia się na tle konkurencji? Jak najbardziej. Betfan oferuje nam najbardziej atrakcyjną ofertę na start, ze wszystkich polskich legalnych bukmacherów. Jest ona nieco skomplikowana, ale spróbujemy wyjaśnić wszystkie niejasności. 

Rejestrując nowe konto musimy zaznaczyć, że jesteśmy zainteresowani ofertą. Od razu po rejestracji dostajemy wtedy dostęp do tzw. Megapakietu. 

Każdy klient otrzymuje dodatkowe 10% od pierwszej wpłaty (max 150 złotych), 8% od drugiej (max 100 złotych) i 5% od trzeciej (max 50 złotych). Za każdym razem musimy wpłacić minimum 20 złotych, ale żeby zdobyć pełną kwotę z oferty, musimy wpłacić odpowiednio 1500 złotych za pierwszym razem, 1250 zł za drugim i 1000 za trzecim. 3750 złotych to dużo, ale zobaczmy co będzie dalej.

Pierwszy depozyt musimy obrócić jednokrotnie, na co najmniej dwóch kuponach o kursie minimalnym 2.00. Na spełnienie tego mamy 50 dni. Kolejne dwa depozyty mają dokładnie takie same warunki obrotu. Musimy jednak zapamiętać, że aby skorzystać z oferty na drugi depozyt, musimy wpierw spełnić warunki obrotu pierwszego. Jeśli nie uda nam się obrócić pierwszą wpłaconą kwotą – to koniec. Nie skorzystamy z pozostałych części oferty powitalnej Betfan.

Niestety, to nie koniec. Otrzymane w ten sposób małe kwoty (150+100+50) musimy obrócić pięciokrotnie na kuponach z co najmniej trzema zdarzeniami o kursie minimalnym 1.20. Łączny kurs kuponu powinien wynosić co najmniej 2.00. Po spełnieniu warunków obrotu pierwszej nagrody (150 zł), kwota ta odblokowuje się i jest mnożona x10, czyli na nasze główne konto trafia 1500 złotych. Dopiero teraz możemy wpłacić drugi depozyt, z którym postępujemy dokładnie tak samo. Jak widać, czeka nas zabawa przez kilka długich miesięcy.

Warunki obrotu wydają się niezwykle trudne, ale warto zwrócić uwagę na zapiski regulaminu. Reklamowane 3000 złotych to nie jest maksymalna kasa, którą możemy trzymać. Maksymalna kwota, która może zostać pomnożona to 10000 złotych. Wszystko zależy od naszych umiejętności i szczęścia, ale w zamian za to możemy otrzymać aż 100 000 złotych w ramach oferty powitalnej. 

Wszystko wygląda naprawdę atrakcyjnie, ale zdobycie takich pieniędzy będzie naprawdę bardzo trudne. Oferta powitalna z pewnością nie jest skierowana do początkujących graczy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z bukmacherką. Nie ma możliwości, żeby osoba bez doświadczenia poradziła sobie z tak skomplikowanymi warunkami obrotu. Warto jednak zdobyć trochę umiejętności i spróbować swoich sił, bo jak widać – szanse na ogromne pieniądze są na wyciągnięcie ręki.