Betclic legalny w Polsce 2018 – nowe aktualne informacje

Po wejściu w życie nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 roku, rynek zakładów bukmacherskich w Polsce wywrócił się do góry nogami. W ciągu tygodnia dostęp do wielu zagranicznych bukmacherów został zablokowany przez dostawców internetu, ze względu na wpisanie ich adresów stron internetowych do rejestru stron zakazanych. Zakaz objął również wszystkie strony z grupy betclic (w tym betclic.com), jednak w ostatnim czasie sytuacja się zmieniła o czym poniżej.

Betclic legalny w Polsce dzięki licencji

Brak możliwości wejścia na strony Betclic utrzymywał się przed 1,5 roku aż do decyzji z 26 września 2018 roku, kiedy to firma BEM Operations Limited (spółka powiązana z grupą Betclic) otrzymała licencje – zezwolenie na przyjmowanie zakładów wzajemnych przez Internet. Numer zezwolenia to: PS4.6831.11.2017. Betclic otrzymał licencję na 6 lat od daty otrzymania zezwolenia. Oznacza to że od 26.09.2018 Betclic jest legalny w Polsce.

betclic legalny w polsceZezwolenie na stronie ministerstwa finansów 

 

Betclic.com nie działa – dlaczego?

Do tej pory Betclic funkcjonował w naszym kraju poprzez domenę betclic.com, ale ze względu na oferowane tam usługi kasyna i pokera (które w Polsce są zakazane) – bukmacher nie może kierować tam ruchu z naszego kraju. Alternatywą dla polskich graczy jest stron Betclic.pl, więc aby założyć konto i grać legalnie z Polski w Betclicku należy skorzystać ze strony: www.betclic.pl

 

Betclic.pl – adres strony dla klientów z Polski

Betclic otrzymał licencję na prowadzenie zakładów bukmacherskich w Polsce całkiem niedawno, więc aktualnie ich strona jest w budowie, ale możemy się spodziewać że za jakiś czas pod adresem betclic.pl znajdziemy w pełni funkcjonalny serwis przyjmujący zakłady bukmacherskie.

Betclic znowu legalny w Polsce komunikat na stronieAktualny komunikat na stronie betclic.pl

 

Oceń artykuł

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *