Betclic znowu legalny w Polsce komunikat na stronie

Po wejściu w życie nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 roku, rynek zakładów bukmacherskich w Polsce wywrócił się do góry nogami. W ciągu tygodnia dostęp do wielu zagranicznych bukmacherów został zablokowany przez dostawców internetu, ze względu na wpisanie ich adresów stron internetowych do rejestru stron zakazanych. Zakaz objął również wszystkie strony z grupy betclic (w tym betclic.com), jednak w ostatnim czasie sytuacja się zmieniła o czym poniżej.

Betclic legalny w Polsce dzięki licencji

Brak możliwości wejścia na strony Betclic utrzymywał się przed 1,5 roku aż do decyzji z 26 września 2018 roku, kiedy to firma BEM Operations Limited (spółka powiązana z grupą Betclic) otrzymała licencje – zezwolenie na przyjmowanie zakładów wzajemnych przez Internet. Numer zezwolenia to: PS4.6831.11.2017. Betclic otrzymał licencję na 6 lat od daty otrzymania zezwolenia. Oznacza to że od 26.09.2018 Betclic jest legalny w Polsce.

betclic legalny w polsceZezwolenie na stronie ministerstwa finansów 

 

Betclic.com nie działa – dlaczego?

Do tej pory Betclic funkcjonował w naszym kraju poprzez domenę betclic.com, ale ze względu na oferowane tam usługi kasyna i pokera (które w Polsce są zakazane) – bukmacher nie może kierować tam ruchu z naszego kraju. Alternatywą dla polskich graczy jest stron Betclic.pl, więc aby założyć konto i grać legalnie z Polski w Betclicku należy skorzystać ze strony: www.betclic.pl

 

Betclic.pl – adres strony dla klientów z Polski

Betclic otrzymał licencję na prowadzenie zakładów bukmacherskich w Polsce całkiem niedawno, więc aktualnie ich strona jest w budowie, ale możemy się spodziewać że za jakiś czas pod adresem betclic.pl znajdziemy w pełni funkcjonalny serwis przyjmujący zakłady bukmacherskie.

Betclic znowu legalny w Polsce komunikat na stronieAktualny komunikat na stronie betclic.pl

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *